Zavrieť

Porady

vyplňanie tlačív na Internete

Poradíte mi niekto kde nájdem možnosť vyplniť DP na internete, ale aj s možnosťou aktívnych okien ( automatický prepočet položiek )
ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Na www.drsr.sk sú vyplniteľné tlačívá, ale neprepočítava, iba súčtové riadky kontroluje, či si uviedla správnu sumu.

    Evanka je offline (nepripojený) Evanka

    Evanka
    Ivonn Pozri príspevok
    Poradíte mi niekto kde nájdem možnosť vyplniť DP na internete, ale aj s možnosťou aktívnych okien ( automatický prepočet položiek )
    ďakujem
    http://www.kros.sk/20995

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Pozor, cez víkend sa nebude dať na stránke www.drsr.sk vyplňovať nič. Stránka bude mimo prevádzky.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Najlepšie je stiahnuť si zadarmo z Krosu, akurát sa dá vyplniť len DP A a DP B. Ale tam to pekne prepočíta a všetko dosadí do riadkov, kam to patrí.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    mysimis Pozri príspevok
    Pozor, cez víkend sa nebude dať na stránke www.drsr.sk vyplňovať nič. Stránka bude mimo prevádzky.
    Zatiaľ ešte ide

    HankaS je offline (nepripojený) HankaS

    HankaS
    Ja som si vyplnila DP na www.drsk.sk a vytlačilo mi to zle,vôbec mi nedalo kod čiarkový, takže také by som nemohla odovzdať.

    tuta je offline (nepripojený) tuta

    tuta
    Ja si to dám vždy najprv uložiť do tlačového súboru a až potom to vytlačím. A ide mi to v pohode.

    HankaS je offline (nepripojený) HankaS

    HankaS
    A Ako do tlačového súboru? To neviem, myslíš že si to prekopíruješ do svojho počítača do Wordu a potom vytlačíš?

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    HankaS Pozri príspevok
    A Ako do tlačového súboru? To neviem, myslíš že si to prekopíruješ do svojho počítača do Wordu a potom vytlačíš?
    Nie. Na spodku keď vyplníš tlačivo sú dve alebo tri tlačítka: Uložiť do tlačového súboru (vo formáte pdf uloží, a môžeš si to x-krát ešte vytlačiť, ak máš nainštalovaný Acrobat Reader), Tlačiť.

    HankaS je offline (nepripojený) HankaS

    HankaS
    Fajn, tak to skúsim, ale mne to neprepočítalo riadky, všetko som musela
    ručne doplniť.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    HankaS Pozri príspevok
    Fajn, tak to skúsim, ale mne to neprepočítalo riadky, všetko som musela
    ručne doplniť.
    Ani to neprepočítava. Len súčtové riadky ak vyplníš zle budú mať inú farbu pozadia.

    tuta je offline (nepripojený) tuta

    tuta
    Dovolím si oponovať, že riadky nie sú prepočítavané, stačí dvojklik na príslušný riadok a číslo je dosadzované automaticky a platí to aj pre to zlé vyplnenie riadka, ktorý má zlú farbu pozadia aj tu stačí len dvojklik a dosadí správne číslo.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Ďakujem, nevedel som.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.