Zavrieť

Porady

pracovná doska

Ahojte, neviete mi niekto poradiť, kde predávajú resp. vyrábajú pracovné dosky na mieru. Potrebovala by som šírku 100 cm a viac. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    login23 Pozri príspevok
    Ahojte, neviete mi niekto poradiť, kde predávajú resp. vyrábajú pracovné dosky na mieru. Potrebovala by som šírku 100 cm a viac. Ďakujem.
    Obávam sa, že hotové pracovné dosky v šírke 100 cm nezoženieš. Kuchynské dosky sú v šírkach do 80 cm. Neviem, či sa u nás vôbec kuchynské dosky vyrábajú, všetci ich len dovážajú.

    Ak potrebuješ netypycký rozmer, robí sa to tak, že sa spoja dve drevotrieskové dosky 18 mm (dosatneš dosku hrubú 36 mm) a vyreže sa potrebná platňa. My tak máme povrch stola, ktorý má rozmery 100x120 cm.

    Skús sa opýtať vo firme Naceva.

    josiph68 je offline (nepripojený) josiph68

    josiph68
    chobot neradí zle,ale 36-tka sa dá kúpiť hotová,k nej abs hrana 0,5 nažehlovacia,alebo 2mm,ktorá sa lepí chemoprénom.tu je problém kto ju nareže na rozmer-kupujú sa celé tabule,hľadaj stolára.predajne-iw trend,danering,naceva,javholz.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.