Zavrieť

Porady

Obchodný a občiansky zákonník SR v angličtine

Kto mi poradi kde najdem znenie zákonov - Občiansky zákonník a Obchodný zákonník v ANGLICKOM JAZYKU (Commercial code, Civil code) ??? Díík.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kasencak je offline (nepripojený) kasencak

    kasencak
    tak to nenájdeš nikde...
    ak to potrebuješ len kvôli slovnej zásobe a na obchodné zmluvy, tak skús preklad českého obchodného zákonníka na webovej stránke ich Komisie pre cenné papiere

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    ale dá sa nájsť a existuje .-)
    Treba sa pokutrať na webe. Ja myslím aj niečo mám, ale určite nie aktuálne...

    nobody007 je offline (nepripojený) nobody007

    nobody007
    Mám Obchodný zákonník v angličtine, ale v znení z roku 1999 (teda po novele 263/1999 Z. z.). Novšie znenie nemám!
    V roku 2001 bola ale veľká novela ObchZ., takže neviem, či Ti to pomôže. Záleží na tom, na čo to potrebuješ! Našiel som aj návrh veľkej novely ObchZ. č. 500/2001 v angličtine, len neviem, do akej miery je aktuálna. Myslím, že to bolo prekladané z vládneho návrhu a nepamätám sa, čo a či sa zmenilo v parlamente.

    Nech sa páči!
    Naposledy upravil nobody007 : 23.05.06 at 16:00 Dôvod: Našiel som aj návrh novely 500/2001

    Obchodný a občiansky zákonník SR v angličtine

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.