Zavrieť

Porady

OVB allfinanz

dobry den,chcela by som sa spytat,ci sa na tejto stranke nenajde nejaky financny poradca ktory sa k takejto praci dostal cez OVB.Dostala som od nich pracovnu ponuku a rada by som sa porozprvala s nejakym clovekom co ma v tejto oblasti skusenosti,ako sa mu dari,ako zacinal a podobne.dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    miuska7 Pozri príspevok
    dobry den,chcela by som sa spytat,ci sa na tejto stranke nenajde nejaky financny poradca ktory sa k takejto praci dostal cez OVB.Dostala som od nich pracovnu ponuku a rada by som sa porozprvala s nejakym clovekom co ma v tejto oblasti skusenosti,ako sa mu dari,ako zacinal a podobne.dakujem
    Použitie vyhľadávača ([SEARCH]ovb*[/SEARCH]) Ti mohlo pomôcť pri hľadaní odpovede za niekoľko sekúnd:
    http://www.porada.sk/t28771-mbi.html
    http://www.porada.sk/t64812-spolocnost-ovb.html
    http://www.porada.sk/t57405-financny-poradca.html
    http://www.porada.sk/t57426-centrum-...kovnictva.html

    mikli je offline (nepripojený) mikli

    mikli
    ja by som isto odporúčala spoluprácu priamo s finančnou inštitúciou a nie prostredníctvom rôznych maklérskych spoločností. Mám svoje skúsenosti a sú v tom veľké rozdiely. Môžeme podrobnejšie mailom.

    miuska7 je offline (nepripojený) miuska7

    miuska7
    dobre rada sa s tebou o tom blizsie porozpravam,posli mi prosim ta tvoju e-meilovu adresu a mozme komunikovat takouto formou,diky

    miuska7 je offline (nepripojený) miuska7

    miuska7
    dakujem,vyhladam si teda inak velmi pekny citat,aj mna nedavno zaujal v jednej knihe,od kiyosakiho,velmi trefný

    miuska7 je offline (nepripojený) miuska7

    miuska7
    mikli Pozri príspevok
    ja by som isto odporúčala spoluprácu priamo s finančnou inštitúciou a nie prostredníctvom rôznych maklérskych spoločností. Mám svoje skúsenosti a sú v tom veľké rozdiely. Môžeme podrobnejšie mailom.
    napis mi prosm ta na moj meil, wasnifka@azet,sk rada sa s tebou o tom porozpravam

    Beloch je offline (nepripojený) Beloch

    Beloch
    ja by som zase musel povedať opak. Bo záleží na poradcovi. Skúsenosť moja je,že majú vychytané najlepšie spoločnosti na trhu. Poskytujú rôzne produkty od rôznych spoločnosti,lebo nie každá je dobrá na všetko. A hlavná vec čo je najlepšie ,že poskytnú potrebé info a vysvetlia,napr predajca príde od nemenovanej spoločnosti a predá produkt ktorý Vám netreba,alebo ho chcete ale
    neurčí Vám správnu výšku platby,ochrany a pod. Zato poradca či už od OVB alebo BusinessClub alebo inej spoločnosti s vami vypracuje detailnú analýzau Vášho fin. stavu , cielov a možností a na základe toho sa bude odrážať slušba a jej cena. Rozhodne doporučujem ísť do inštitúcie a potom si zavolať poradcu. Bude evidentný rozdiel.

    Majkas je offline (nepripojený) Majkas

    Majkas
    My mame takeho poradcua sme velmi spokojni, nenutil nas do premrstenych sum, ale podla nasich moznosti a vzdy nam zavola, ked je nieco nove, nestarame sa uz o tieto veci. Nie je to tak, ze sa oni dost ohovaraju (konkurencny boj)? namala by si ist priamo ku zdroju pre informacie ? myslim si ze takto ziskas este vacsi zmatok.

    oksi je offline (nepripojený) oksi

    oksi
    praca financneho poradcu je zaujimava ale nie je pre kazdeho. Je pre cloveka ktory chce pomoct inym a to na zaklade informacii. Mate pravdu je to o analyze, ale tu analyzu vam nikde inde neurobia a ako mozes pokracovat ked nevies z coho. Vela informacii z financnych institucii je premrstenych, ak mas dobreho financneho poradcu tak to budes vediet ocenit.

    Ak chces k tomu viac, kontaktuj ma na mojej emailovej adrese.

    iriska je offline (nepripojený) iriska

    iriska
    Tiež som chvíľku bola v takej spoločnosti - je to veľmi dobré, aj keď pre mňa taká práca nebola. odvtedy mám poradcu, ktorý už vie čo a ako by som chcela investovať, poistiť a pod. a keď sa im objaví v ponuke taký produkt hneď ma o ňom informuje, tiež o zmenách a zlepšeniach,ktoré môžem dostať k už uzatvoreným produktom. Normálna poisťovňa ma nikdy neinformuje o tom, že za poistenie ktoré mám môžem platiť o 200 sk menej na základe nejakej zmeny.
    p.s. poradca, ktorý ohovára iné spoločnosti???? - zvážila by som veľmi dobre spoluprácu s ním, ak by ma úplne neodradil.

    norikas je offline (nepripojený) norikas

    norikas
    Tiez som poradca,nebudem Ti davat mail,nechcem "zneuzivat" toto forum na hladanie - mam vela klientov,zrovna hladam pre jedneho postup,ako sa vymotat z vypisovania Prihlasky do konkurzu..Osobne to beriem ako pomoc ludom,ktori o to naozaj stoja.Urcite to nie je jednoducha praca,je to beh na dlhe trate.Praca mi dava rozhlad ,velmi dobry pocit a slusny prijem.Drzim Ti palce,aby si nasla hlavne spravneho CLOVEKA.

    alencek je offline (nepripojený) alencek

    alencek
    oksi Pozri príspevok
    praca financneho poradcu je zaujimava ale nie je pre kazdeho. Je pre cloveka ktory chce pomoct inym a to na zaklade informacii. Mate pravdu je to o analyze, ale tu analyzu vam nikde inde neurobia a ako mozes pokracovat ked nevies z coho. Vela informacii z financnych institucii je premrstenych, ak mas dobreho financneho poradcu tak to budes vediet ocenit.

    Ak chces k tomu viac, kontaktuj ma na mojej emailovej adrese.
    chcela by som sa s Tebou pobaviť na túto tému - neviem aký máš mail - môžeš mi napísať na môj?akla6353entrum.skĎakujem

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    alencek Pozri príspevok
    chcela by som sa s Tebou pobaviť na túto tému - neviem aký máš mail - môžeš mi napísať na môj?akla6353entrum.skĎakujem
    Dovolim si odcitovat bod cislo 1 z Etikety Porady:
    "1. Súkromné správy nepoužívam na preberanie problémov, ktoré by mohli zaujímať aj iných členov."
    Odporucam prestudovat vsetky body Etikety. Dakujem za porozumenie.

    maaya je offline (nepripojený) maaya

    maaya
    Ja mam zase taku osobnu skusenost a taktiez znamych v takychto maklerskych spolocnostiach, ze oni nehladaju iba riesenie pre problem klienta, ale nukaju take produkty, za ktore maju najlepsie provizie. Ved preco by sa snazili pomoct za 1000 Sk, ked mozu mat 5000?

    maaya je offline (nepripojený) maaya

    maaya
    Je to podobne, ako u niektorych zdravotnych sestriciek (cest vynimkam), ktore pred rokom-dva prehlasovali starych a nezamestnanych ludi najprv do jednej nemenovanej zdravotnej poistovne, zobrali provizie za zmluvy a tohto roku zase po zruseni alebo problemoch v tej nemenovanej poistovni ich prehlasuju do inych poistovni, samozrejme tiez za krasne provizie. Odovodnenie je vzdy to iste: tato poistovna je lepsia, uhradi vam vsetky zdravotne ukony.

    Potom su tu este poistovaci agenti, ktorych je ako hub po dazdy. Poistovne ich beru, aby mali stvrtrocne limity splnene, ale o ich kvalite silne pochybujem.

    Takze zaver z toho celeho: nehadzem kazdeho do jedneho vreca, ale natrafit na seriozneho maklera alebo financneho poradcu je velmi tazke.

    Anna1974 je offline (nepripojený) Anna1974

    Anna1974
    Od tejto spoločnosti čo najďalej. Nie sú profesionálni, za každú cenu sa snažia predať produkt a klient je pre nich na najposlednejšom mieste. Je to všetko o províziách pre nich.
    Načítať ďalšie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.