Zavrieť

Porady

zrušené exekučné konanie

Prosím Vás,vedel by mi niekto poradť,ako mám postupovať pri zrušenom exekučnom konaní. Určitu dobu som neplatila do zdravotnej poisťovne. Zdravotná poisťovňa postupila moju pohľadavku Veriteľovi a.s.v likvidáci,ktorý potom postupil túto pohľadavku ďalšej firme.Okresný súd zrušil začatie exekučného konania a zároveň zrušil exekučné trovy z dôvodu,že nesuhlasil s predloženými dokladmi firmy,ktorá chcela dlžnu čiastku vymáhať. Pri odvolacom konaní toto rozhodnutie potvrdil aj Krajský súd s tým,že odvolanie je nepripustné. V sučastnej dobe je exekučné konanie,ktoré ani nezačalo zrušené. Chcela by som radu,pretože mám záujem uhradiť dlžnu čiastku komu ju mám uhradiť. Či zdravotnej poisťovni,alebo komu. Za odpovede a radu Vám ďakujem.
Naposledy upravil Anina04 : 22.04.08 at 21:28
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    suschi je offline (nepripojený) suschi

    suschi
    ahojky,
    je mi to veeeľmi divne, že xcete zaplatiť aj keď nemusite!! zamietli exekuciu, nikto od vás nič nebude vymáhať... tak prečo platiť?

    zuzana.š. je offline (nepripojený) zuzana.š.

    zuzana.š.
    [quote=suschi;715070]ahojky,
    za aké obdobie ste dlžná Všeobecnej zdravotnej poistovni?

    zuzana.š. je offline (nepripojený) zuzana.š.

    zuzana.š.
    [quote=zuzana sustekova;715452]
    suschi Pozri príspevok
    ahojky,
    za aké obdobie ste dlžná Všeobecnej zdravotnej poistovni?
    Možno to je už aj premlčané.
    Ak to idete platiť, tak na zdravotnú poisťovňu, ona stiahne návrh od exekútora späť, alebo oznámi, že je to uhradené.

    suschi je offline (nepripojený) suschi

    suschi
    prepáčte ale stale mi je do smiechu, veď keď je zrušená exekúcia... načo platiť?

    zrušené exekučné konanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.