Zavrieť

Porady

Ako upiecť zemiaky?

Prosím Vás, ako pečiete zemiaky, aby boli chutné a nevyschli? Zvyknete ich pred pečením uvariť alebo je lepšie ich piecť surové? Prípadne pridávate na nich nejaké chutné korenie? Ďakujem.
Usporiadat
Olivia6 Olivia6

Olivia6 je offline (nepripojený) Olivia6

Ďakujem Vám všetkým za Vaše recepty, už sa teším ako ich všetky vyskúšam! Ďakujem
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ja zemiaky robím na veľa spôsobov, ale tento recept je jednoduchý (vždy mi miznú z panvice, pokým stihnem naložiť).Robím ich ako prílohu k prír.rezňom, alebo k mäsu na šťave.
Surové zemiaky pokrájam na menšie kocky. Opekám na väčšej teflón.panvici-na masti. Posypem soľou,vegetou a rascou. Tá masť im dodá inú chuť,ako olej a vydržia dlho mäkké. Kalórie som nerátala
0 0
luvo luvo

luvo je offline (nepripojený) luvo

Pred "n" romkmi príšla moja dcérka zo školy a doniesla mi "Recept starej mamy na pečené zemiaky"
- vybrať podľa možnosti rovnako veľké zemiaky (nie "nové"), tieto dôkladne umyť, nešúpať, prerezať na polovicu, nožom do reznej plochy urobiť smerom k šupke množstvo zárezov (aj naprieč), tak aby sa neprerezala šupka, reznú plochu osoliť, prípadne okoreniť inak podľa chuti a potom na ňu položiť tenký plátok slaniny (taký taký tenky, že cez neho "vidno" do Ameriky) a zemiaky upiecť v rúre. Takéto zemiaky rozhodne nebudú suché.
0 0
katulik111 katulik111

katulik111 je offline (nepripojený) katulik111

ja mam rada umyté zemiaky v šupke prekrojíme na polovicu pridáme červenú papriku ,sol, korenie premiešame dáme na vymastené plech a pečieme a ešte som skúšala tie hranolky z reklami na hranolky pred smažením dáme podravku a bielko alebo sneh z bielkov zostanú dlhšie chrumkavé
0 0
vieroslava vieroslava

vieroslava je offline (nepripojený) vieroslava

Všetky recepty tu popísané sú také lákavé, že sa mi počas čítania zbiehali slinky.
Ja pekávam zemiaky rôzne, ale jeden spôsob som raz videla v televízii a po vyskúšaní ho rada robím ako prílohu k mäsu:
Dobre umyté stredne veľké, skôr menšie, zemiaky rozkrojiť po dĺžke na polovice, rezné strany posoliť morskou soľou a niekoľko krát krúživými pohybmi spolu pošúchať (tie rezné strany). Daľ piecť na suchý plech reznými stranami hore. Počas pečenia sa navrchu vytvorí taká dobručká upečená kôročka a vnútri sú dobré mäkké. Čas pečenia: keď je tá kôročka hnedá, vyskúšať, mali by byť hotové (cca 20-25 min.)
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať