Zavrieť

Porady

Liečba chrupavčitých častí kolena

som kto som
Neužíval náhodou niekto z poraďákov prípravok
Sinovial - injekcie do kolena ? chcela by som vedieť, či liečba bola učinná a koľko injekcií ste vybrali.
Usporiadat
jankovka jankovka

jankovka je offline (nepripojený) jankovka

Ja som ho brala 2x do jedného kolena po 3 injekcie a 1x do druhého kolena. Je to trochu bolestivé, ale pomáha. Účinok má cca 5 mesiacov, po 6 mesiacoch sa môže zopakovať, medzitým som brala lieky.Doporučujem.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Ja viem o niečom lepšom, nebolestivom a neinvazívnom. Používala som to, ked som mala reumu a tú som zlikvidovala v priebehu deviatich mesiacov úplne. TEraz behám ako srnka :-) Môžeš mi napísať ak chceš na mail.
0 0
vieroslava vieroslava

vieroslava je offline (nepripojený) vieroslava

motylik7 Pozri príspevok
Ja viem o niečom lepšom, nebolestivom a neinvazívnom. Používala som to, ked som mala reumu a tú som zlikvidovala v priebehu deviatich mesiacov úplne. TEraz behám ako srnka :-) Môžeš mi napísať ak chceš na mail.
A nemôžeš to napísať sem verejne? Aj mňa by to zaujímalo, tiež mám problém s kolenom.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

áno, napíš....
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Môžem to napísať verejne, ale nechcem, aby to bolo považované za reklamu, môže to tak vyzerať. Nehovorila by som o tom ale, keby som s tým nemala takú dobrú skúsenosť. Potrebovala som niečo na vyliečenie odvápnených kostí, pretože tie výrobky čo sú na trhu obsahujú vápnik, ktorý sa usadzuje na kĺboch (teda tam kde nepatrí) a spôsobuje šarapatu. Nehovoriac o tom, že vápnik je z týchto výrobkov využiteľný a vstrebateľný telom max. len z nejakých 60 % (a to ešte možno preháňam). Tento čo som použila funguje inak. Skúsim dať info do prílohy.
Naposledy upravil motylik7 : 16.05.08 at 08:17
2 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

motylik7 Pozri príspevok
Môžem to napísať verejne, ale nechcem, aby to bolo považované za reklamu, môže to tak vyzerať. Nehovorila by som o tom ale, keby som s tým nemala takú dobrú skúsenosť. Potrebovala som niečo na vyliečenie odvápnených kostí, pretože tie výrobky čo sú na trhu obsahujú vápnik, ktorý sa usadzuje na kĺboch (teda tam kde nepatrí) a spôsobuje šarapatu. Nehovoriac o tom, že vápnik je z týchto výrobkov využiteľný a vstrebateľný telom max. len z nejakých 60 % (a to ešte možno preháňam). Tento čo som použila funguje inak. Skúsim dať info do prílohy.
Prosím Ťa, napíš, kde sa to dá zohnať.
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Cez internet. Napíš mi radšej na mail, lebo neviem ako to tu funguje, či sa tu môže dať aj link a podobne. Nemám to tu ani kedy skúmať :-)
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

motylik7 Pozri príspevok
Cez internet. Napíš mi radšej na mail, lebo neviem ako to tu funguje, či sa tu môže dať aj link a podobne. Nemám to tu ani kedy skúmať :-)
Link radšej nie, píšem na mail.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
damati Pozri príspevok
Neužíval náhodou niekto z poraďákov prípravok
Sinovial - injekcie do kolena ? chcela by som vedieť, či liečba bola učinná a koľko injekcií ste vybrali.
tie injekcie som do kolena dostávala aj ja 2x po sebe 3 maximálne to bolelo a neúčinné vôbec,,kedže môj lekár nevedel čo mi je a napriek tomu mi ich dával
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ja mam problemy s kolenami už vyše 8 rokov a až teraz ked som vymenila 6teho ortopeda som sa konečne dozvedela čo mi je...a to som sa dopočula 6 rôznych diagnóz
0 0
maruška12 maruška12

maruška12 je offline (nepripojený) maruška12

moji milí, ten sinovial je na artrózu (opotrebenie chrupavky) a všetko čo sa tu spomína na reumu a osteoporózu (rednutie kostí) ako odporúča motýlik je iná diagnóza. Netreba si to mýliť a je dôležité užívať prostriedky vždy na to, na čo sú určené. Ináč sú neúčinné a z toho pramení nespokojnosť. Takže sinovial je výborný, ale pre toho kto ich potrebuje - nahrádza tekutinu v kĺbe.
0 0
TekoTeko TekoTeko

TekoTeko je offline (nepripojený) TekoTeko

Aj ja som dostaval injekcie Sinovial do kolena.
Skusenosti s touto srandou popisujem tu:
http://100eurdenne.blogspot.com/2011...do-kolena.html
1 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
vybrala som ich neviem či 9 alebo 12 do ľavého kolena, nič mi to nepomohlo, koleno mi opúchalo po injekciách, bolelo ma asi týždeň, lebo to je synteticky vyrábaná látka.
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

..ja som brala Synocrom 6 a som veľmi spokojná.
1 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
TekoTeko Pozri príspevok
Aj ja som dostaval injekcie Sinovial do kolena.
Skusenosti s touto srandou popisujem tu:
http://100eurdenne.blogspot.com/2011...do-kolena.html
,,P.S. Práve som sa vrátil od doktora a môžem potvrdiť, že to naozaj funguje. Pri uvoľnenej nohe bol priebeh zákroku bezproblémový.,, to je citácia z tvojej uvedenej stránky.... mám ti opísať aké to bolo u mňa ,,bezproblémové,,???
že pri poslednej injekcii sa mi v kolene zasekla ihla a nešla ani dnu ani von?
0 0
Lenka*1 Lenka*1

Lenka*1 je offline (nepripojený) Lenka*1

Jasne, ze to neni vzdy bezproblemove a hlavne je to neskutocne neprijemne.. ja som vybrala 5 do jedneho kolena, a kazdy jeden vpich bol iny.. Myslim, ze prvy bolel najmenej. No na moje opotrebovane a zoperovane chrupavky to vobec nepomohlo. 2 roky po operacii som tam, kde som bola aj predtym...
1 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Možno to zaberá len tomu, kto to potrebuje.
Ja som ich brala také čosi po operácii meniskusu, ked mi vyhrabali drť a zostali mi tam prázdne dutinky. Brala som vždy tri injekcie každú po týždni (nebolelo), potom bol štvrť roka pokoj a opäť ma začalo bolieť koleno, znova ... tri či štyrikrát.
Potom som prešla na tablety ArthroStop (neviem, či sa tu neobjavia samé hviezdičky ). Zo začiatku som vždy vybrala tri balenia - asi dvakrát ob-polrok, teraz si ho dám len občas keď niečo cítim.
4 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Mária27 Pozri príspevok
Možno to zaberá len tomu, kto to potrebuje.
Ja som ich brala také čosi po operácii meniskusu, ked mi vyhrabali drť a zostali mi tam prázdne dutinky. Brala som vždy tri injekcie každú po týždni (nebolelo), potom bol štvrť roka pokoj a opäť ma začalo bolieť koleno, znova ... tri či štyrikrát.
Potom som prešla na tablety ArthroStop (neviem, či sa tu neobjavia samé hviezdičky ). Zo začiatku som vždy vybrala tri balenia - asi dvakrát ob-polrok, teraz si ho dám len občas keď niečo cítim.
Arthrostop tlmí zápalové reakcie v kolene... tak preto ti to pomáha, lepšie je sa poradiť s ortopédom.
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Tak včera mi doktor odporučil ten Sinovial do oboch kolien, ako tak čítam mám sa na čo "tešiť", len dúfam, že zaberie. Idem až o dva týždne, dovtedy Movalis každý druhý deň.
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Maja, platíš teraz za injekcie, alebo to prepláca poisťovňa...??
Ja som brala podobného názvu, ale neviem si to vynachváliť. Bez toho by som vôbec nezohla nohu. Som zvedavá ako budeš nato reagovať. Vpich som ani necítila a pritom som vybrala 9 inj. do jedného kolena.
Dúfam, že aj tebe to pomôže..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať