Zavrieť

Porady

Hŕstková polievka

Veľmi mi chutí hŕstková polievka, poradíte mi nejaký váš osvedčený recept?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stina je offline (nepripojený) Stina

    Stina
    Hŕstková polievka
    Potrebujeme:
    hrsť strakatej fazule, hrsť poleného hrachu, hrsť šošovice, menšia cibuľa, väčšia mrkva, 1 PL hladkej múky, 2 väčšie zemiaky, bobkový list, soľ, olej
    Ako na to:
    Strukoviny necháme samostatne napučať vo vode asi hodinu, scedíme a dáme do spoločného hrnca. Zalejeme vodou a varíme asi hodinu. Pridáme soľ, bobkový list a nakrájané zemiaky. Na oleji opečieme nadrobno nakrájanú cibuľu s mrkvou a poprášime múkou. Za stáleho miešania vlejeme do polievky a ešte povaríme asi 15 minút.

    Fali je offline (nepripojený) Fali

    Fali
    Staročeská hŕstková polievka s plackami

    Potrebujeme:
    2 cibule
    2 mrkvy
    3 petržleny
    1 zeler
    200g bielej fazule
    200g hrachu
    200g šošovice
    4 väčšie zemiaky
    100g sušených húb
    4 str. cesnaku
    4 PL hl. múky
    olej
    soľ
    korenie
    rascu
    majoránku
    polievkové korenie
    placky: 4 varené zemiaky, 1 vajce, 4PL polohr. múky, soľ, masť na opekanie.

    Postup:
    Strukoviny a huby vopred namočíme. Na oleji orestujeme nakrájanú cibuľu, pridáme rascu a nakrájanú zeleninu. Zalejeme vodou, osolíme, okoreníme a necháme variť. Pridáme hrach, šošovicu, fazuľu a huby. Potom pridáme nakrájané zemiaky. Dochutíme cesnakom a majoránkou, polievkovým korením a povaríme.
    Placky: zemiaky prelisujeme, zmiešame s múkou, vajcom a z cesta vytvoríme placky ktoré vyprážame na masti.

    ingah je offline (nepripojený) ingah

    ingah
    Ja som vymyslela mliečnu. Hotovú zmes hŕstku uvarím do mäkka, prilejem vodu, soľ, korenie a keď je uvarená, pridám halušky, mlieko a zvlášť pražené párky, pokrájané na kolieska a krátko povarím. Ochutiť octom a cukrom. Všetko podľa chuti.

    velvet je offline (nepripojený) velvet

    velvet
    Ja si kúpim hotovú zmes na hŕstkovú polievku. Do hrnca dám variť údené mäso, o nejakú pol hodinku vysypem hŕstkovú zmes, a varím do polomäkka /skúšam na fazuli/...potom tam hodím na malé kocky nakrájanú koreňovú zeleninu /mrkva, petržlen, zeler, zemiaky/, alebo mrazenú zmes pod sviečkovú ;-)...no a keď je všetko uvarené do mäkka, pridám zapražený cesnak, mletú červenú papriku a vegetu podľa chuti....Je výborná, ale treba rátať s tým, že v hotovej zmesi sú namiešané všetky strukoviny, rozličnej veľkosti a potreby varenia, čiže hrach sa rozvarí a trošku zahustí polievku
    Tento recept sa mi pozdáva, určite ho vyskúšam. Len si neviem predstaviť o akom množstve polievky asi hovoríš.

    velvet je offline (nepripojený) velvet

    velvet
    zmes na polievku je tuším 250g, a ja to robím v 7 litrovom hrnci ...no neodporúčam, je potom veľmi hustá a mohla by Ťa znechutiť...my máme radi také, v ktorých lyžica stojí ...chce to skúšať a skúšať a skúšať..., až nájdeš "to svoje"

    ex je offline (nepripojený) ex

    ex
    S veľkým časovým odstupom, ale až teraz som prišla k tejto téme: ja ju robievam tak, že v malých hrnčekoch zvlášť uvarím hrach, fazuľu, šošovicu takmer do mäkka (každé zvlášť, lebo každé bude potrebovať iný čas na varenie), potom ich dám do jedného hrnca, dám variť a dám tam krúpy a na kocky nakrájanú polievkovú zeleninu, cca po 10-15minútach malú zásmažku, prevarím a je hotovo. Časove je náročnejšia,cenove nie a je u nás obľúbená.
    vlado 33 Takto odbúravam žalúdočné kyseliny už druhý deň. Je výborná a pomáha.

    kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

    kozlíček
    Hŕstková polievka


    Postup: do hrnca dáme variť mäso, o nejakú pol hodinu vysypeme hŕstkovú zmes /pozor na množstvo/ a varíme do
    polomäkka.Potom pridáme nakrájanú koreňovú zeleninu.Keď je všetko uvarené do mäkka pridáme zapra-
    žený cesnak,mletú červenú papriku a vegetu podľa chuti.

    Dobrú chuť!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.