Zavrieť

Porady

doláre

Viete mi poradiť? Mám v banke doláre (ani nie veľa), ale teraz neviem, čo s nimi? Kurz je veľmý slabý (19,80 Sk/1 USD - dneska). Pred pár rokmi to bolo aj 50,- - 45,- Sk /1 USD. Bude lepší kurz, keď bude Euro????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    robin78 je offline (nepripojený) robin78

    robin78
    Podla mna dolar pojde zvacsa uz len dolu vodou, osobne by som zbavil dolaru tak rychlo ako sa len da

    zanetth je offline (nepripojený) zanetth

    zanetth
    Tiež by ma zaujímal názor, čo s nimi. Počula som názor, že by bolo výhodnejšie zameniť ich za české koruny a následne české koruny uložiť na termínovaný vklad, nakoľko dolár sa tak ľahko nepozviecha... Čo si o tom myslíte???

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Pouzit ich pri ceste do Ameriky ako vreckove, tam maju priblizne taku hodnotu ako pred dvomi-tromi rokmi. Okrem benzinu maloco zdrazelo. A co sa tyka benzinu, liter ich stoji 1 dolar, co je menej ako polovica toho, co u nas.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    zanetth Pozri príspevok
    Tiež by ma zaujímal názor, čo s nimi. Počula som názor, že by bolo výhodnejšie zameniť ich za české koruny a následne české koruny uložiť na termínovaný vklad, nakoľko dolár sa tak ľahko nepozviecha... Čo si o tom myslíte???
    A co keby si tie dolare zamenila za Ceske koruny, tie hned nasledne na Slovenske koruny a tie potom rovno na Euro?

    Euro si zasa mozes zamenit kedykolvek na USD a aspon uvidis, kolko na tom zarobis.

    mardea je offline (nepripojený) mardea

    mardea
    Odporucam minut na peknu dovolenku respektive zmenit. Aj po zavedeni EUR-a je predpoklad, ze EUR voci USD bude stupat, respektive USD klesat. Vid. obrazok.
    EURvsUSD.jpg  

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.