Zavrieť

Porady

bolesť kolena a jeho ARTROSKOPIA

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Dobrý deň, bol z vás niekto na ASK kolena?ak ano ake to bolo?a prečo vámt o robili?Diky
Usporiadat
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Pasuliatko a nechodíš na rehabilitácie?
0 0
Mates149 Mates149

Mates149 je offline (nepripojený) Mates149

čo to obnáša?kolko trvá liečba?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
Pasuliatko a nechodíš na rehabilitácie?
budem
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Mates149 Pozri príspevok
čo to obnáša?kolko trvá liečba?
konkretizuj čo
0 0
zuzulikv zuzulikv

zuzulikv je offline (nepripojený) zuzulikv

pasuliatko Pozri príspevok
pomocou artroskopie dva male rezy asi jeden cm a je to mne robili plastiku bočného väzu, ktorý je z vnutra kolena
Pasuliatko obe metody sa takto robia?? Mam namysli plastiku väzu a mozaikovu plastiku...
Ja inak mam znova bolesti a koleno ktore uz nevyskakovalo zas vyskakuje.. je to hrozne. A to som dva mesiace po ART chrupky... UFFF POMOOC
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
zuzulikv Pozri príspevok
Pasuliatko obe metody sa takto robia?? Mam namysli plastiku väzu a mozaikovu plastiku...
Ja inak mam znova bolesti a koleno ktore uz nevyskakovalo zas vyskakuje.. je to hrozne. A to som dva mesiace po ART chrupky... UFFF POMOOC
no neviem aka to je mozaikova plastika lebo som o tom nikde nenašla info na nete, plastiku väzu robia pomocou ASK určite lebo v dnešnej dobe sa väčšinou robia všetky operacie thak, thak zajdi za ortopedom a povedz mu to, ortézu máš?
0 0
zuzulikv zuzulikv

zuzulikv je offline (nepripojený) zuzulikv

pasuliatko Pozri príspevok
no neviem aka to je mozaikova plastika lebo som o tom nikde nenašla info na nete, plastiku väzu robia pomocou ASK určite lebo v dnešnej dobe sa väčšinou robia všetky operacie thak, thak zajdi za ortopedom a povedz mu to, ortézu máš?
Mam... Uvidim co bude robit koleno... teraz nemozem z prace pachnut... Musim dva tyzdne vydrzat.... fnuukkk ale ak bude boliet pojdem a basta...
0 0
Mates149 Mates149

Mates149 je offline (nepripojený) Mates149

ta plastika,.kolko trva liecba? daju mi aj sadru?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Mates149 Pozri príspevok
ta plastika,.kolko trva liecba? daju mi aj sadru?
jakú sádru? nie to je individuálne ono sa to robí pomocou ASK thak máš dve ranky cca 1-2 cm a niekedy to trva týždeň niekedy pár dní, kamarat čo bol na plastike týždeň po tom už hral futbal ja som skoro dva mesiace a stale to mam opuchnute
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
zuzulikv Pozri príspevok
Mam... Uvidim co bude robit koleno... teraz nemozem z prace pachnut... Musim dva tyzdne vydrzat.... fnuukkk ale ak bude boliet pojdem a basta...
netreba čakať zbytočne, ver mi viem čo píšem
0 0
zuzulikv zuzulikv

zuzulikv je offline (nepripojený) zuzulikv

pasuliatko Pozri príspevok
netreba čakať zbytočne, ver mi viem čo píšem
No ved uvidim.. A to som dva mesiace po ART... Je to zle... Nasadim ortezu a ked bude boliet a vyskakovat pojdem....
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
zuzulikv Pozri príspevok
No ved uvidim.. A to som dva mesiace po ART... Je to zle... Nasadim ortezu a ked bude boliet a vyskakovat pojdem....
aj u mna to budu dva mesiace, ja som si kupila ortezu a nosila som ju dva roky
0 0
zuzulikv zuzulikv

zuzulikv je offline (nepripojený) zuzulikv

pasuliatko Pozri príspevok
aj u mna to budu dva mesiace, ja som si kupila ortezu a nosila som ju dva roky
Ja mam aj ortetzu... Ale po ART ktoru robili 10.11. zas zacalo koleno vyskakovat a rupat... Som z toho uz na nervy... Pasuliatko diky za odpovede... . Dam potom vediet ako dopadnem u ortopeda.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
zuzulikv Pozri príspevok
Ja mam aj ortetzu... Ale po ART ktoru robili 10.11. zas zacalo koleno vyskakovat a rupat... Som z toho uz na nervy... Pasuliatko diky za odpovede... . Dam potom vediet ako dopadnem u ortopeda.
nemáš za čo ja rada poradím ak viem,a ohladom tohto som si tiež prešla thak sa podelím o skúsenosti, ja som si dnes bola vybavovať rehabilitacie ja som na operacii bola 21.11.2008 ale pôvodne som mala ísť tiež 10.11.2008 len som mala zdravotne pbolemy thak som nemohla.a kde ta operovali?
0 0
zuzulikv zuzulikv

zuzulikv je offline (nepripojený) zuzulikv

pasuliatko Pozri príspevok
nemáš za čo ja rada poradím ak viem,a ohladom tohto som si tiež prešla thak sa podelím o skúsenosti, ja som si dnes bola vybavovať rehabilitacie ja som na operacii bola 21.11.2008 ale pôvodne som mala ísť tiež 10.11.2008 len som mala zdravotne pbolemy thak som nemohla.a kde ta operovali?
V Ruzinove... doktor P.V. lezala som na 12. poschodi na ortopedii. Mala som rozdruzganu chrupavku... a teraz koleno zas vyskakuje.. Mam obavu ze to bude vez alebo zas chrupavka.... Je to na jed.... A ja uz som mala koleno celkom rozhybane...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
zuzulikv Pozri príspevok
V Ruzinove... doktor P.V. lezala som na 12. poschodi na ortopedii. Mala som rozdruzganu chrupavku... a teraz koleno zas vyskakuje.. Mam obavu ze to bude vez alebo zas chrupavka.... Je to na jed.... A ja uz som mala koleno celkom rozhybane...
heh aj ja som ležala v Ružinove ale ja na 13 mna operoval Kordoš
0 0
zuzulikv zuzulikv

zuzulikv je offline (nepripojený) zuzulikv

pasuliatko Pozri príspevok
heh aj ja som ležala v Ružinove ale ja na 13 mna operoval Kordoš
Koleno vyskakuje a boli jak ............. ASI TO NEVYDRZIM ..... je to na nervy.. ked si pomyslim ze by ma mali znova operovat....
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
zuzulikv Pozri príspevok

Koleno vyskakuje a boli jak ............. ASI TO NEVYDRZIM ..... je to na nervy.. ked si pomyslim ze by ma mali znova operovat....
prosim zajdi k lekárovi dobre?urob to pre mna
0 0
zuzulikv zuzulikv

zuzulikv je offline (nepripojený) zuzulikv

pasuliatko Pozri príspevok
prosim zajdi k lekárovi dobre?urob to pre mna
Psuliatko jasne..... dnes mu volam kedy mozem prist... a dam Ti vediet co mam s kolenom...
0 0
Keira Keira

Keira je offline (nepripojený) Keira

Ahojte, tak mňa čaká artroskopia 27.1 na Fraňa Krála.
Problém je v tom, že po úraze mi až za tri týždne zistili, že mám koleno aj zlomené na dvoch miestach. Takže tri týždne som na ňom chodila, rozcvičovala ho a riadne som si to skomplikovala. V prvom rtg snímku to vraj nebolo vidno, kvôli rozsiahlemu hematómu. Ďaľší doktor mi to chvalabohu zistil a musel mi dať sádru, lebo pri zlomenine sa ats robiť nedá. Takže teraz mám sádru a od jej nasadenia mi manžel pichá heparín do brucha. Niekto tu uvázal, že pocit strpnutej nohy. Presne toto mám v lýtku, aj napriek tomu, že si pichám injekcie. Mám ich už v sebe vyše dvadsať a ete ďaľších dvadsať pred sebou. Má niekto z vás skúsenosti s ATS po zlomenine? Dosť sa toho bojím.
Chcela by som vedieť ako dlho trvá rehabilitácia v takom to prípade. Ďakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať