Zavrieť

Porady

bolesť kolena a jeho ARTROSKOPIA

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Dobrý deň, bol z vás niekto na ASK kolena?ak ano ake to bolo?a prečo vámt o robili?Diky
Usporiadat
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
karka Pozri príspevok
chirurgicke centrum na kozej. mudr lazar
škoda ja idem do FNsP Ružinov a operovať ma bude MUDr. Jančík alebo MUDr.Kordoš.
0 0
okadlo okadlo

okadlo je offline (nepripojený) okadlo

Ahojte, no ja som mal na koleno už dva úrazy, prvý krát sa mi na to doktori vysrali iba vytiahli krv a zadlahovali a o rok na to znovu uraz a uz som siel na ASK, bolo to f poho, na druhy den domov a tak, len to koleno asi stale nemam f poriadku , podlamuje sa mi, vedeli by ste mi poradit ako sa dostanem na MR ? chcem si to dat pozriet ci to treba od obvodneho pytat alebo čo, dakujem
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

okadlo Pozri príspevok
Ahojte, no ja som mal na koleno už dva úrazy, prvý krát sa mi na to doktori vysrali iba vytiahli krv a zadlahovali a o rok na to znovu uraz a uz som siel na ASK, bolo to f poho, na druhy den domov a tak, len to koleno asi stale nemam f poriadku , podlamuje sa mi, vedeli by ste mi poradit ako sa dostanem na MR ? chcem si to dat pozriet ci to treba od obvodneho pytat alebo čo, dakujem
Keďže platí systém poukazov k odborným lekárom, musíš požiadať obvoďáka, aby Ťa poslal ortopédovi a s ortopédom sa poradiť, aké vyšetrenie je najvhodnejšie.
0 0
okadlo okadlo

okadlo je offline (nepripojený) okadlo

ok Dakujem, ja som aj povodne mal ist k svojmu ortopedovy na kontrolu tak nemusim k obvodakovi, poprosim ho ci by som nemohol ist na MR, uz ma to nebavi stale s tym nieco mat, bol niekto z vas v sportovej klinike v BA ? ak ano tak co sa tam platí za artroskopiu? dakujem
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
okadlo Pozri príspevok
Ahojte, no ja som mal na koleno už dva úrazy, prvý krát sa mi na to doktori vysrali iba vytiahli krv a zadlahovali a o rok na to znovu uraz a uz som siel na ASK, bolo to f poho, na druhy den domov a tak, len to koleno asi stale nemam f poriadku , podlamuje sa mi, vedeli by ste mi poradit ako sa dostanem na MR ? chcem si to dat pozriet ci to treba od obvodneho pytat alebo čo, dakujem
ak si z BA odporúčam ísť do Ružinovskej nemocnice tham su dobrý ortopédi a tham ti pomôžu a pošlu ťa aj na MR
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
okadlo Pozri príspevok
Ahojte, no ja som mal na koleno už dva úrazy, prvý krát sa mi na to doktori vysrali iba vytiahli krv a zadlahovali a o rok na to znovu uraz a uz som siel na ASK, bolo to f poho, na druhy den domov a tak, len to koleno asi stale nemam f poriadku , podlamuje sa mi, vedeli by ste mi poradit ako sa dostanem na MR ? chcem si to dat pozriet ci to treba od obvodneho pytat alebo čo, dakujem

V Ružinovskej nemocnici za ASK nebudeš platiť nič,skús tham naozaj odporúčam viem ake to je vet tham pracujem
0 0
okadlo okadlo

okadlo je offline (nepripojený) okadlo

ja som zo žarnovice, no a včera som bol u ortopéda, takže povedal mi že ked ma operoval pred rokom a pol tak ACL som mal 2/3 poškodených, no tak že to bolo dosť slabé a znovu sa mi narušil, a že sa uvidí čo dalej teraz len zmiernovat opuch a tak, ale hrozí mi plastika ACL
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
okadlo Pozri príspevok
ja som zo žarnovice, no a včera som bol u ortopéda, takže povedal mi že ked ma operoval pred rokom a pol tak ACL som mal 2/3 poškodených, no tak že to bolo dosť slabé a znovu sa mi narušil, a že sa uvidí čo dalej teraz len zmiernovat opuch a tak, ale hrozí mi plastika ACL

fu to nie je dobre ale dufajm,že to bude dobre, u akeho ortopeda si bol?
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

ahojte, vie mi niekto poradiť nejaké tablety na obnovu chrupavky v kolene? dík
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
cowboyka Pozri príspevok
ahojte, vie mi niekto poradiť nejaké tablety na obnovu chrupavky v kolene? dík
arthrostop je naj len drahý ale dobrý je aj GS condro forte.ale odporúčam najviac ten arthrostop
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

vďaka
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
neni za čo, dobrá je aj masť arthrostop ale pirule sú asi účinnejšie,
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Pasuliatko, ešte si nepovedala, ako si dopadla na artroskopii Ja som ju absolvovala tento týždeň a musím povedať, že aj keď "čistenia" bolo v mojom kolene viac než dosť, už druhý deň ma pustili domov a trúfam si ísť v pondelok do práce.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Eulalia Pozri príspevok
Pasuliatko, ešte si nepovedala, ako si dopadla na artroskopii Ja som ju absolvovala tento týždeň a musím povedať, že aj keď "čistenia" bolo v mojom kolene viac než dosť, už druhý deň ma pustili domov a trúfam si ísť v pondelok do práce.
mna to čaká až 10.11.2008 čiže thak,dali ti aj ortézu?
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

pasuliatko Pozri príspevok
mna to čaká až 10.11.2008 čiže thak,dali ti aj ortézu?
Nie, mám len zaviazané koleno elastickým obväzom. A musím povedať, že už chodím skoro normálne. Bolelo ma to keď som sa prebrala z narkózy, ale stačila jedna injekcia proti bolesti a bolo to O.K. ale možno je to aj tým, že ja som na riadne bolesti v kolene už roky zvyknutá
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Eulalia Pozri príspevok
Nie, mám len zaviazané koleno elastickým obväzom. A musím povedať, že už chodím skoro normálne. Bolelo ma to keď som sa prebrala z narkózy, ale stačila jedna injekcia proti bolesti a bolo to O.K. ale možno je to aj tým, že ja som na riadne bolesti v kolene už roky zvyknutá
ja už týn trpím 7 rokov thakže podobne
0 0
nikahola nikahola

nikahola je offline (nepripojený) nikahola

Ahojte všetci.chcela by som sa vás opýtať či mi niekto nevie poradiť .Mám bolesti v kolene.Vyskakuje mi asi od 10 rokov a boleť. Sa stale stupňuje.Bola som aj na Magnetorezonacii a bolo mi povedade že mám natiahnuty vez a jablčko niekde mimo, ale nemusi sa to operovať nechapem .Potrebovala by som sa obratiť na ineho lekara ,lebo už raz som mala isť na operaciu ,ale nemohla som a teraz mi hovoria, aby som nosila ortézu 365 dni v roku aký to má význam? Ako som vodič bojim sa jazdiť aby mi neviskočilo koleno akurat za volantom. Ja chcem normalne chodiť a nie stale krivkať
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

nikahola Pozri príspevok
Ahojte všetci.chcela by som sa vás opýtať či mi niekto nevie poradiť .Mám bolesti v kolene.Vyskakuje mi asi od 10 rokov a boleť. Sa stale stupňuje.Bola som aj na Magnetorezonacii a bolo mi povedade že mám natiahnuty vez a jablčko niekde mimo, ale nemusi sa to operovať nechapem .Potrebovala by som sa obratiť na ineho lekara ,lebo už raz som mala isť na operaciu ,ale nemohla som a teraz mi hovoria, aby som nosila ortézu 365 dni v roku aký to má význam? Ako som vodič bojim sa jazdiť aby mi neviskočilo koleno akurat za volantom. Ja chcem normalne chodiť a nie stale krivkať
Rozhodne zmeň lekára, nech sa Ti na to pozrie ešte iný ortopéd, prípadne choď na vyšetrenie niekam na ortopédiu v nemocnici. Neviem, či je správne nosiť ortézu celý čas. Mne napr. po artroskopii lekárka vyslovene nedoporučovala ortézu, pretože by sa mi veľmi oslabili svaly a koleno by sa úplne rozsypalo, nemalo by ho už čo držať.
0 0
Ka-Be Ka-Be

Ka-Be je offline (nepripojený) Ka-Be

Dobrý deň,

mňa čaká artroskopia kolena pre poškodený vnútorný meniskus.
Ak ste to už absolvovali, ako dlho ste mali barle, ako dlho ste bol na PN a pod., ako to prebiehalo. Podstúpili ste to v celkovej anestéze, resp. epidurálnej a aké máte skúsenosti.

vopred ďakujem
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Ka-Be Pozri príspevok
Dobrý deň,

mňa čaká artroskopia kolena pre poškodený vnútorný meniskus.
Ak ste to už absolvovali, ako dlho ste mali barle, ako dlho ste bol na PN a pod., ako to prebiehalo. Podstúpili ste to v celkovej anestéze, resp. epidurálnej a aké máte skúsenosti.

vopred ďakujem
Môžem Ti poskytnúť info z toho, čo som pred mesiacom načerpala v nemocnici Ak ide o artroskopiu, meniskus sa operuje väčšinou pod narkózou. Samotná operácia netrvá dlho a už dve hodiny po prebudení z narkózy treba začať pomaly prijímať tekutiny a skúšať sa pomaly postaviť. Večer už by si mal-a chodiť, aj keď je v kolene zavedený drén. A bez barlí, po artroskopii nemal nikto barle. Druhý deň vyberú drén a môžeš ísť domov. Po vlastných. Ale predsa len doporučujem zaobstarať si nejaký odvoz z nemocnice, pretože tá operovaná noha sa ešte úplne nedá ohýbať. No a potom pomaličky rozcvičovať. Po vybratí stehov rehabilitácia, ak treba.
Ja som bola vo štvrtok operovaná a v pondelok som už bola v robote.
Nemusíš sa báť, dá sa to v pohode prežiť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať