Zavrieť

Porady

bolesť kolena a jeho ARTROSKOPIA

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Dobrý deň, bol z vás niekto na ASK kolena?ak ano ake to bolo?a prečo vámt o robili?Diky
Usporiadat
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
74eva Pozri príspevok
Ufff, ako to tu čítam, tak som na tom ešte úplne dobre oproti vám. Zatiaľ len ulomená chrupavka a jedna artroskopia. Pasuliatko, Stanco držte sa!
74eva ďakujem(e) ale nevidím to ružovo... a asi nie som sama,že Stanco ale pekné slová
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Stanko, vidím že ma chceš dobehnúť príde rad aj na predný skrížený väz?.....samozrejme ti to neprajem, nechcem, aby si sa nahneval, veď si mladý, máte malé bábo za ktorým musíš ešte vedieť behať. Ale trocha srandy nooo..... ja už aj to mám totiž za sebou. Len nenechaj ochabnúť sval. V rámci možnosti cvič, ale len keď sa už bude dať. Veď ty to už ovládaš kedy čo máš robiť.... Drž sa! Držím ti palce, aby to bola posledná operácia.
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

Valčake Pozri príspevok
Stanko, vidím že ma chceš dobehnúť príde rad aj na predný skrížený väz?.....samozrejme ti to neprajem, nechcem, aby si sa nahneval, veď si mladý, máte malé bábo za ktorým musíš ešte vedieť behať. Ale trocha srandy nooo..... ja už aj to mám totiž za sebou. Len nenechaj ochabnúť sval. V rámci možnosti cvič, ale len keď sa už bude dať. Veď ty to už ovládaš kedy čo máš robiť.... Drž sa! Držím ti palce, aby to bola posledná operácia.
Ci pride rad na predny skrizeny väz??? Uz nie... Bol rotrhnuty, robili ho operacne v roku 2006 a je aj napriek tomu nefunkcny a aj sa roztrapkal... Ten uz nema sancu na zachranu... A co sa tyka cvicenia, tak to mas pravdu... Ale u mna prichadza do uvahy len bicykel a plavanie a to robim 3-4x do tyzdna... Chvala bohu, ze mam silne nohy a ze mi svaly drzia to koleno lebo inac som asi na voziku... Rano idem hned za lekarom na punkciu, vytiahnut krv z kolena lebo sa mi nalialo. To je u mna normalne, ze sa stale po operacii a aj nejaky cas potom nalieva krvou, nie vodou...
Punkcia 65ml, husta krv. Malo vytiahol, vybral by este aspon 20-30ml isto... No, nic.... Su na rade ladove obklady a vylihovanie... Boze a este si musim aj pichat injekcie do brucha...
Naposledy upravil stanco007 : 01.07.11 at 10:44
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Stanko, .....že sa nalieva krvou a nie vodou...to je normálne?... po každej operácii?? nooo, nemalo by byť. Čo na to hovorí lekár? Aj podľa neho je to normálne? Fajn, že máš silné nohy. Inak všetko robíš dobre. Obklady si dávaj a injekcie...veď sú také malinké...a ty si veľký muž... Oddychuj, drž sa !!!!
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

Valčake Pozri príspevok
Stanko, .....že sa nalieva krvou a nie vodou...to je normálne?... po každej operácii?? nooo, nemalo by byť. Čo na to hovorí lekár? Aj podľa neho je to normálne? Fajn, že máš silné nohy. Inak všetko robíš dobre. Obklady si dávaj a injekcie...veď sú také malinké...a ty si veľký muž... Oddychuj, drž sa !!!!
Ja sa uz skor smejem, ze ako je mozne mat v kolene vodu??? Ako sa tam dostane??? Ved krv je v celom tele Ano stale mi vytahuju krv, stale! A co na to lekari? Presiel som s tym uz min 5 lekarov a su z toho doslova paf a nevedia preco to je tak.... Neviem a ani som nikdy nevidel ako vyzera ked vytahuju vodu lebo ja viem len ako vyzera ked tahaju krv z kolena... Vcera mi ju tahal hned rano a na obed uz bolo koleno zase naliate... Ale nechal som to tak a len si davam dookola ladove obklady a potrel som si to kde je ta krv fastum gelom a cudaj sa svete celu noc som ani nevedel, ze mam koleno po operacii a sa mi zda, ze aj tej krvy ubudlo... Uvidim co dnes bude.... A co sa tyka tych ihiel prave cim väcsi chlap tym sa viac boji Ale pri vsetkom neprijemnom zatnem zuby a sup sup Vydrzali ini, vydrzim aj ja...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
stanco007 a to ti ťahajú lep po OP alebo aj inokedy?
a mám ťa nastrašiť a opísať ti čo sa stalo mne keď mi ortoped pichal takú vec do kolena?na výživu? že sa mu tam zasekla ihla a ani von ani dnu zasekla sa v polke môjho kolena.... mám pokračovať?
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

pasuliatko Pozri príspevok
stanco007 a to ti ťahajú lep po OP alebo aj inokedy?
a mám ťa nastrašiť a opísať ti čo sa stalo mne keď mi ortoped pichal takú vec do kolena?na výživu? že sa mu tam zasekla ihla a ani von ani dnu zasekla sa v polke môjho kolena.... mám pokračovať?
No, stale mi tahaju len krv ked sa naleje... A co takto toto... Lekar pichne ihlu do kolena, zacne tahat krv, kusocek mu ide a potom sa to zasekne lebo sa upcha ihla zrazenou krvou... Vytiahne ihlu, vystriekne jej absah aby sa uvolnila ihla a pichne cca 1cm vedla od vedlajsieho vpichu. ALE TOTO SA OPAKOVALA MIN 20x... To nesrandujem... Vytiahol takto cca 90ml... A obstreky-vyzivu do kolena som dostaval aj ja a este aj budem dalej dostavat... Ked som sa postavil z tej postele, tak ako keby na nu vyliali vedro vody... Tak som ju zapotil...
Naposledy upravil stanco007 : 02.07.11 at 12:09
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
stanco007 Pozri príspevok
No, stale mi tahaju len krv ked sa naleje... A co takto toto... Lekar pichne ihlu do kolena, zacne tahat krv, kusocek mu ide a potom sa to zasekne lebo sa upcha ihla zrazenou krvou... Vytiahne ihlu, vystriekne jej absah aby sa uvolnila ihla a pichne cca 1cm vedla od vedlajsieho vpichu. ALE TOTO SA OPAKOVALA MIN 20x... To nesrandujem... Vytiahol takto cca 90ml... A obstreky-vyzivu do kolena som dostaval aj ja a este aj budem dalej dostavat... Ked som sa postavil z tej postele, tak ako keby na nu vyliali vedro vody... Tak som ju zapotil...
ani keby čo bolo...
to koleno ťa potom aj bolí alebo ako? nikdy som to nemala tak preto sa pýtam
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

pasuliatko Pozri príspevok
ani keby čo bolo...
to koleno ťa potom aj bolí alebo ako? nikdy som to nemala tak preto sa pýtam
Mne zväcsa tahaju tu krv nad jablckom zboku kde sa mi hromadi ta krv. To co som pisal bolo to najhorsie co som mal ale bolo to naozaj hrozne... Bolelo to hrozne ked mi pichal stale dookola tu ihlu, potom mi dali tabletku od bolesti a doma som si to ladoval, tak uz ma to nebolelo. Ale to lehatko bolo naozaj ako keby ho obliali vedrom vody... Sestrickam sa to isto nepacilo ale ja som im to neurobil umyselne... Mal som co robit so sebou aby som vydrzal tu bolest... Nechcite to zazit. Hrozna bolest...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
stanco007 Pozri príspevok
Mne zväcsa tahaju tu krv nad jablckom zboku kde sa mi hromadi ta krv. To co som pisal bolo to najhorsie co som mal ale bolo to naozaj hrozne... Bolelo to hrozne ked mi pichal stale dookola tu ihlu, potom mi dali tabletku od bolesti a doma som si to ladoval, tak uz ma to nebolelo. Ale to lehatko bolo naozaj ako keby ho obliali vedrom vody... Sestrickam sa to isto nepacilo ale ja som im to neurobil umyselne... Mal som co robit so sebou aby som vydrzal tu bolest... Nechcite to zazit. Hrozna bolest...
ale ja som myslela keby ti to nevytiahli...
len po OP ti ťahajú krv? alebo aj pred op?
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

pasuliatko Pozri príspevok
ale ja som myslela keby ti to nevytiahli...
len po OP ti ťahajú krv? alebo aj pred op?
Po operacii a kym sa to nezahoji co dost trva... A aj ked mi v nom sekne napr. tak sa naleje a treba tahat. Nieco sa vstrebe samo ale v takom pripade ako u mna, tak to musia tahat lebo samo telo by si neporadilo, tolko toho je...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
stanco007 Pozri príspevok
Po operacii a kym sa to nezahoji co dost trva... A aj ked mi v nom sekne napr. tak sa naleje a treba tahat. Nieco sa vstrebe samo ale v takom pripade ako u mna, tak to musia tahat lebo samo telo by si neporadilo, tolko toho je...
blek nič v zlom
ani za nič
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

pasuliatko Pozri príspevok
blek nič v zlom
ani za nič
Zajtra ma caka dalsia punkcia Teraz este smejem ale na lehatku mi nebude vsetko jedno
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
stanco007 Pozri príspevok
Zajtra ma caka dalsia punkcia Teraz este smejem ale na lehatku mi nebude vsetko jedno
ani za nič
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

pasuliatko Pozri príspevok
ani za nič
Uz mam po Chvala bohu, vytiahol len 45ml mix krv a voda V piatok kusok po prvej punkcii od operacie bolo min raz tolko ale som to cez vikend "zbil" ladovanim kolena a fastumom
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
stanco007 Pozri príspevok
Uz mam po Chvala bohu, vytiahol len 45ml mix krv a voda V piatok kusok po prvej punkcii od operacie bolo min raz tolko ale som to cez vikend "zbil" ladovanim kolena a fastumom
kua to musí poriadne bolesť... koleno operované a ešte do neho pichať a vyťahovať krv/vodu.... brrrrrrrrrrr
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
čaute kolenáci
v Lidli majú super akciu na kolenné bandáže neoprénové s kovovými výstužami po bokoch za 10 eur
ja som už vlastníkom dvoch
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

pasuliatko Pozri príspevok
čaute kolenáci
v Lidli majú super akciu na kolenné bandáže neoprénové s kovovými výstužami po bokoch za 10 eur
ja som už vlastníkom dvoch
Ale ved ortezu ti moze kazdy rok predpisat tvoj ortoped a platis len za recept 17 centov... Ja to obmienam a raz si dam napisat s vystuzami a potom aj len taku pohodlnejsiu...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
stanco007 Pozri príspevok
Ale ved ortezu ti moze kazdy rok predpisat tvoj ortoped a platis len za recept 17 centov... Ja to obmienam a raz si dam napisat s vystuzami a potom aj len taku pohodlnejsiu...
lenže môj lekár to nerád robí.... velmi nebol rád ked mi jednu predpisoval... aj tak je na h....
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

pasuliatko Pozri príspevok
lenže môj lekár to nerád robí.... velmi nebol rád ked mi jednu predpisoval... aj tak je na h....
Mne predpisal niekedy ortoped perfektnu ortezu a teraz co mam noveho, tak mu poviem sam aku chcem. Ty mas narok 1x za rok na ortezu! No, ovsem ak ma na to dg a lekar ti ju musi napisat. Pokial na to dg nemas, tak ti ju nenapise...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať