Zavrieť

Porady

bolesť kolena a jeho ARTROSKOPIA

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Dobrý deň, bol z vás niekto na ASK kolena?ak ano ake to bolo?a prečo vámt o robili?Diky
Usporiadat
paty paty

paty je offline (nepripojený) paty

Mne najprv robili MRI (Magnetickou rezonanciou) a nasledne artroskopiu (pred 3 tyzdnami) pri ktorej sa zozhodli pre otvorenu operaciu kolena.Mam Osteochondrosis dissecans - odumieranie kosti - zo sthennej kosti sa mi ulomil kusok kosti (2x2cm) tak to prisrobovali 3 srobami. 1.12 idem znova na artroskopiu - 2 z nich mi maju vybrat. Lekar povedal ze na druhy den uz budem moct ist domov. Ak sa da kup si v DM drogerii taky sacok s modrym gelom (stoji okolo 100 SKK) - das to do mrazaku a potom na koleno, to naozaj pomaha :-)
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
paty Pozri príspevok
Mne najprv robili MRI (Magnetickou rezonanciou) a nasledne artroskopiu (pred 3 tyzdnami) pri ktorej sa zozhodli pre otvorenu operaciu kolena.Mam Osteochondrosis dissecans - odumieranie kosti - zo sthennej kosti sa mi ulomil kusok kosti (2x2cm) tak to prisrobovali 3 srobami. 1.12 idem znova na artroskopiu - 2 z nich mi maju vybrat. Lekar povedal ze na druhy den uz budem moct ist domov. Ak sa da kup si v DM drogerii taky sacok s modrym gelom (stoji okolo 100 SKK) - das to do mrazaku a potom na koleno, to naozaj pomaha :-)
okej vyskúšam. fu to je velmi neprijemna diagnoza
0 0
zuzulikv zuzulikv

zuzulikv je offline (nepripojený) zuzulikv

Dobry den mna bude v Ruzinove operovat MUDr. P. V. hovoril nieco o preplachu. Co to je? A ART sa robi v celkovej anesteze??
Dakujem.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
zuzulikv Pozri príspevok
Dobry den mna bude v Ruzinove operovat MUDr. P. V. hovoril nieco o preplachu. Co to je? A ART sa robi v celkovej anesteze??
Dakujem.
aj ja budem opervovana v tej nemocnici, možno niečo typu,že budu preplachovať ten klb vodou alebo niečo thake.
0 0
zuzulikv zuzulikv

zuzulikv je offline (nepripojený) zuzulikv

pasuliatko Pozri príspevok
aj ja budem opervovana v tej nemocnici, možno niečo typu,že budu preplachovať ten klb vodou alebo niečo thake.
Dakujem za odpoved... Tato diskusia mi dodala viac odvahy. Vyhladat lekara-ortopeda ma prinutila bolest a prelupovanie v kolene. Teraz som mala uraz a chrupavka to akosik uz nevydrzala...
0 0
zuzulikv zuzulikv

zuzulikv je offline (nepripojený) zuzulikv

pasuliatko Pozri príspevok
aj ja budem opervovana v tej nemocnici, možno niečo typu,že budu preplachovať ten klb vodou alebo niečo thake.
A kto T bude operovat?? Mna MUDr. Peter V. v utorok mi da termin, uz mam vsetky predoperacne vybehane... A kedy?? Mna uz tento mesiac.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
zuzulikv Pozri príspevok
A kto T bude operovat?? Mna MUDr. Peter V. v utorok mi da termin, uz mam vsetky predoperacne vybehane... A kedy?? Mna uz tento mesiac.
10.11.2008 idem na ASk, ja chodim ku Kordošovi. Thak asi on alebo neviem. Ved to je jedno podla mna kto to operuje hlavne nech je po tom, ja na to čakam od marca a už nech to je za mnou hihi možno sa stretneme na odd ortopedie
0 0
zuzulikv zuzulikv

zuzulikv je offline (nepripojený) zuzulikv

pasuliatko Pozri príspevok
10.11.2008 idem na ASk, ja chodim ku Kordošovi. Thak asi on alebo neviem. Ved to je jedno podla mna kto to operuje hlavne nech je po tom, ja na to čakam od marca a už nech to je za mnou hihi možno sa stretneme na odd ortopedie
Mozno sa stretneme... .... Mne povie termin v utorok a myslim ze tiez to bude okolo 10-11.11.... ... Nech uz mame po tom...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
zuzulikv Pozri príspevok
Mozno sa stretneme... .... Mne povie termin v utorok a myslim ze tiez to bude okolo 10-11.11.... ... Nech uz mame po tom...
aj ja hovorím
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Tak vám držím palce...mne tiež začali problémy s kolenom, najprv to vyzeralo, že je to artróza, ale zrejme to len nebude ona.... koleno je boľavé, opuchnuté, čapaté...hold mini už asi neoblečiem. Najprv ma liečil ortopéd liekmi, teraz ma poslal na magnetickú rezonanciu...len tie čakacie termíny keby neboli také dlhé. Koncom novembra som sa až dostala na radu. Tak som sama zvedavá, čo mi to ukáže.....
0 0
renata41 renata41

renata41 je offline (nepripojený) renata41

Dobrý deň vie mi niekto poradiť ak o a čo mam robiť. Mam problém z kolenom už rok. Bola som na magnetickej rezonancii a ortopéd mi našiel Ganglion. Vie mi niekto poradiť ako sa toto dá odstrániť. Som športovo založená a moja práca je moc psychicky namáhavá. A šport je pre mňa relax. Ale nemôžem vlastne momentálne nič, lebo pri všetkom ma boli koleno. Som zúfala a chcela by som kohokoľvek poprosiť ako by mi vedel pomôcť . Alebo nasmerovať na niekoho kto by mi toto operačne odstránil. Ľudkovia prosím o radu. Zo srdca ďakujem.
0 0
zuzulikv zuzulikv

zuzulikv je offline (nepripojený) zuzulikv

DanielaSĽ Pozri príspevok
Tak vám držím palce...mne tiež začali problémy s kolenom, najprv to vyzeralo, že je to artróza, ale zrejme to len nebude ona.... koleno je boľavé, opuchnuté, čapaté...hold mini už asi neoblečiem. Najprv ma liečil ortopéd liekmi, teraz ma poslal na magnetickú rezonanciu...len tie čakacie termíny keby neboli také dlhé. Koncom novembra som sa až dostala na radu. Tak som sama zvedavá, čo mi to ukáže.....
Veru cakacie doby su dlhe.. Ja som cakala dva mesiace... A konecne viem co mi je a caka ma ASK.. NechTi to dobre dopadne...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
nesťažujte sa ja čakám na ASK od marca
0 0
zuzulikv zuzulikv

zuzulikv je offline (nepripojený) zuzulikv

pasuliatko Pozri príspevok
nesťažujte sa ja čakám na ASK od marca
Neboj aj ja cakam od aprila... a uz sme sa dockali
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
zuzulikv Pozri príspevok
Neboj aj ja cakam od aprila... a uz sme sa dockali
jj aspoň to
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Ludkovia moji asi ma porazi, neviem čo bude s tou mojou operaciu lebo mi našli v nose baktrerie čo by tham nemali byť. už som na ATB liečbe thak uvidim zajtra čo mi povedia
0 0
zuzulikv zuzulikv

zuzulikv je offline (nepripojený) zuzulikv

pasuliatko Pozri príspevok
Ludkovia moji asi ma porazi, neviem čo bude s tou mojou operaciu lebo mi našli v nose baktrerie čo by tham nemali byť. už som na ATB liečbe thak uvidim zajtra čo mi povedia
Chudatko... drz sa.. Ja uz idem zajtra na ortopediu na prijem.. Potom sa ozvem... Drz sa...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
zuzulikv Pozri príspevok
Chudatko... drz sa.. Ja uz idem zajtra na ortopediu na prijem.. Potom sa ozvem... Drz sa...
dakujem dnes volam lekarovi a thak uvidím čo bude..
0 0
zuzulikv zuzulikv

zuzulikv je offline (nepripojený) zuzulikv

pasuliatko Pozri príspevok
dakujem dnes volam lekarovi a thak uvidím čo bude..
Dufam ze si OKI.... Vyhrejem postel a v pondelok sa striedame... Ja pojdem domov a ty do nemocnice.. Ahojky
0 0
w_t_f w_t_f

w_t_f je offline (nepripojený) w_t_f

fuuuha, koľko "kolenárov" tu je....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať