Zavrieť

Porady

bolesť kolena a jeho ARTROSKOPIA

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Dobrý deň, bol z vás niekto na ASK kolena?ak ano ake to bolo?a prečo vámt o robili?Diky
Usporiadat
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
operáciu mám preloženú na 20.11.2008
0 0
Eja13 Eja13

Eja13 je offline (nepripojený) Eja13

Na artroskopii som bola pred dvoma rokmi po uraze na futbalovom zapase a naslednom blokovani kolena a neželanom pohybe.V nemocnici som stravila dva dni,nasledovalo domace cvičenie a neskor rehabilitacia,čo si myslim je veľmi doležite.V tychto dnoch bol na tomto zakroku moj priatel,kde mu potvrdili diagnozu odtrhnute predne križne vazy a o mesiac nas čaka plastika
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Tak MR mi potvrdila, že okrem zdegenerovanej chrupavky mám ešte niečo s meniskom. Takže idem začiatkom decembra na artroskopiu do Popradu. Má niekto skúsenosti s týmto zákrokom v tejto nemocnici?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
Tak MR mi potvrdila, že okrem zdegenerovanej chrupavky mám ešte niečo s meniskom. Takže idem začiatkom decembra na artroskopiu do Popradu. Má niekto skúsenosti s týmto zákrokom v tejto nemocnici?
moj kamarát bol tuším v poprade ale nie som si ista
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
no ludkovia už som doma, operacia dopadla dobre zachranili mi to koleno v hodine dvanástej, bolelo ma maximalne ked mi vytahovali dren, ale už je dobre neboli to thak velmi, chodím s barlami asi týždeň a potom na kontrolu.
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

pasuliatko Pozri príspevok
no ludkovia už som doma, operacia dopadla dobre zachranili mi to koleno v hodine dvanástej, bolelo ma maximalne ked mi vytahovali dren, ale už je dobre neboli to thak velmi, chodím s barlami asi týždeň a potom na kontrolu.
To je fajn, že už máš šťastne po.
Nech sa Ti to dá do poriadku čo najskôr.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Meggi 1 Pozri príspevok
To je fajn, že už máš šťastne po.
Nech sa Ti to dá do poriadku čo najskôr.
dakujem
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Pasuliatko...veď mňa to čaká o dva týždne tak napíš toho viac..ako ti to robili...dokedy si ležala ? Podrobnejšie...
0 0
OKAA OKAA

OKAA je offline (nepripojený) OKAA

žena
pasuliatko,držím všetky palce-vela štastia.Aj môj bratanec bol na operácii meniskusu,raz s jedným a za pol roka s druhým kolenom.Mal tam všetko potrhané-zároveň mu robili aj plastiku.Do obeda ho operovali-po obede o 15 hod.sme už išli pre neho do nemocnice.Barle používal asi 1 mesiac.Prvý krát bol PN-4 mesiace a druhý krát 6 mesiacov.Teraz je po operácii už 2 roky a všetko je OK.Velmi si pochvaluje!!!Uvidíš,že všetko dobre dopadne!!!
0 0
OKAA OKAA

OKAA je offline (nepripojený) OKAA

žena
Prepáč pasuliatko.Až teraz mi tam skočilo že vlastne už máš po operácii.Som ti písala že všetko dobre dopadne!Hlavne že už nemáš bolesti.Teraz ti želám skoré uzdravenie!!!!!!!!!!!
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
Pasuliatko...veď mňa to čaká o dva týždne tak napíš toho viac..ako ti to robili...dokedy si ležala ? Podrobnejšie...
no robili mi to v celkovej anesteze,zaspala som prebudila som sa na pooperačnom a dosť ma to bolelo potom sa to troška ukludnilo ale velmi ma bolel ten dren a vadil mi v nohe,ked som sa čo i len pootočila tlačil mi na kosť a bolelo to. najviac bolelo to ked mi ho vyberali až som a kričala od bolesti. a potom jak keby uťal nič ma nebolelo ani nič, na druhy deň som sa postavila a odcupitala na zachod a potom som sa prechadzala. ten dren je asi najhorší, je to tvrda hadička a asi 10 cm som mala zavedeny v nohe. čiže thak
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
Pasuliatko...veď mňa to čaká o dva týždne tak napíš toho viac..ako ti to robili...dokedy si ležala ? Podrobnejšie...
OKAA Pozri príspevok
Prepáč pasuliatko.Až teraz mi tam skočilo že vlastne už máš po operácii.Som ti písala že všetko dobre dopadne!Hlavne že už nemáš bolesti.Teraz ti želám skoré uzdravenie!!!!!!!!!!!
dakujem troška to niekedy zaboli ale neda sa to porovnať s tym ked som mala dren. všetko časom prebolí
0 0
zuzulikv zuzulikv

zuzulikv je offline (nepripojený) zuzulikv

pasuliatko Pozri príspevok
no ludkovia už som doma, operacia dopadla dobre zachranili mi to koleno v hodine dvanástej, bolelo ma maximalne ked mi vytahovali dren, ale už je dobre neboli to thak velmi, chodím s barlami asi týždeň a potom na kontrolu.
Ahojky... Ja uz mam dva tyzdne po operacii. No najviac ma to bolelo ked sa rozisla lumbalka. U mna trocha nastali komplikacie.... Robili chrupavku a jablcko. Inak som doma este na PN-ke a zajtra idem na kontrolu.... . A kde si lezala?? Ja na 12, izba 1240.. Ahojky
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
pasuliatko Pozri príspevok
dakujem troška to niekedy zaboli ale neda sa to porovnať s tym ked som mala dren. všetko časom prebolí
Ten dreň si mala ako dlho od operácie ...do večera? Do rána? Robili to niekomu aj so spinálom, alebo to robia len v narkóze? Ja by som narkózu nechcela?
Pichli ti niečo pred operáciou ...spomínalo sa tu, že niečo pichajú proti trombóze alebo po nej od bolesti ?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
zuzulikv Pozri príspevok
Ahojky... Ja uz mam dva tyzdne po operacii. No najviac ma to bolelo ked sa rozisla lumbalka. U mna trocha nastali komplikacie.... Robili chrupavku a jablcko. Inak som doma este na PN-ke a zajtra idem na kontrolu.... . A kde si lezala?? Ja na 12, izba 1240.. Ahojky
ja som bola v ružinove na 13 poschodí na 1341
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
Ten dreň si mala ako dlho od operácie ...do večera? Do rána? Robili to niekomu aj so spinálom, alebo to robia len v narkóze? Ja by som narkózu nechcela?
Pichli ti niečo pred operáciou ...spomínalo sa tu, že niečo pichajú proti trombóze alebo po nej od bolesti ?
mne dali diazepam na ukludnenie potom na operačke nejaky liek infuzku a masku na tvar a zaspala som, proti bolesti mi dali do infuzie, proti tromboze nič len mi robili bandáž DK ta je najlepšia, operovali ma asi okolo pol druhej poobede a o pol štvrtej som už ležala na izbe. dren mi vyberali na druhý deň tj v sobotu lebo mi vytiahol malo tekutiny.za mnou prišla anesteziologička a povedala,že bude pre mna lepšia narkoza lebo spinalka sa robi tím, kt. sa nemôže dať narkoza. napr čo maju poroblemy s tlakom atd. bolo to lepšie lebo som spala a nič som necítila ani nevidela
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

pasuliatko Pozri príspevok
dakujem troška to niekedy zaboli ale neda sa to porovnať s tym ked som mala dren. všetko časom prebolí
Zaujímavé, ako každý inak reaguje. Ja keď som sa zobudila na pooperačnom, tak som cítila bolesť v kosti, kde mi obrusovali výrastky. Ale stačila jedna injekcia proti bolesti a bolo všetko O.K. Mne osobne ten drén nijako nevadil. A keď mi ho vyberali, tak ho sestrička tak bleskovo vybrala, že som nestihla ani vykríknuť. Povedala mi len, že sa mám pripraviť, napočítala do 3 a rýchlo potiahla.
Ja mám teraz skôr strach z toho, že som už zaradená do poradovníka na výmenu kĺbu a proti tomu je artroskopia malina
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Eulalia Pozri príspevok
Zaujímavé, ako každý inak reaguje. Ja keď som sa zobudila na pooperačnom, tak som cítila bolesť v kosti, kde mi obrusovali výrastky. Ale stačila jedna injekcia proti bolesti a bolo všetko O.K. Mne osobne ten drén nijako nevadil. A keď mi ho vyberali, tak ho sestrička tak bleskovo vybrala, že som nestihla ani vykríknuť. Povedala mi len, že sa mám pripraviť, napočítala do 3 a rýchlo potiahla.
Ja mám teraz skôr strach z toho, že som už zaradená do poradovníka na výmenu kĺbu a proti tomu je artroskopia malina
mne to vytahoval doktor a pomaly, budu ti meniť kolenný či bedrový kĺb?a prečo?ja som bola na izbe s jednou tetou čo jej menili berový kĺb. mne ten dren vadil preto lebo som ho mala zatočený okolo jabĺčka a každý pohyb mi prekážal lebo mi ten dren tlačil na jabĺčko a mala som tham 10cm hadice
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
To je zaujímavé, čo nemocnica to iné metódy. V Košiciach ešte potom pichajú injekcie proti trombóze... dievčatá a ako dlho s tým budem PN a kto mi ju vypíše...nemocnica?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
To je zaujímavé, čo nemocnica to iné metódy. V Košiciach ešte potom pichajú injekcie proti trombóze... dievčatá a ako dlho s tým budem PN a kto mi ju vypíše...nemocnica?
nemocnica ja som doma týždeň ale to rozhodne lekar
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať