Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    ivka22 Pozri príspevok
    prosim vas ako pridam do mzdy danovy bonus?
    Pracovné pomery - konkrétny zamestnanec - rodinné údaje (vyplníš údaje dieťaťa) - tabuľka rodinného príslušníka - klikneš na pridať - do tabuľky doplníš platnosť od (mesiac kedy vznikol nárok na DB) - do (necháš neurčené) - odfajkneš DB a dáš zatvoriť...

    deha je offline (nepripojený) deha

    deha
    Po neviemakých peripetiach sa mi konečne podarilo pridať zamestnancovi danovy bonus .Postupovala som podla Vašich rád ale stale nič! Nakoniec kde sa vzal, tu sa vzal a bol tam, ale teraz ked dam zobraziť zamestnancov na výpl. paskach-listkoch hromadne tak ten s tym daňovým bonusom sa medzi nimi nezobrazuje,zobrazí sa mi len ked ho dam na tlač podla jeho osob. čísla, neviem rýchlo najsť v manuali,v čom je chyba? Tlač.manuál mam z roku 2001!? a začínam vlastne len teraz v jan/09 vo win. Poradíte mi ,prosím?

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    S týmto som sa ešte nestretla. Skús si pozrieť - Výstupy - Výplatný lístok - Parametre - Výber mzdových položiek - musí byť odškrtnutý daň. bonus.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.