Zavrieť

Porady

Tatra banka- u mňa nikdy viac !!!

Nikdy som nerušil kvoli pár korunám ani účet v banke, ani zmluvu u mobil. operátora a pod., ale teraz ma dojali tety a ujovia v Tatrabanke.
Minulý mesiac mi došla na účet platba, všetko bolo OK, platba mi nabehla aj v i- bankingu, aj sms mi prišla, a ja teda spokojný som si svoje peniažky poprevádzal ďalej, na ďalšie záležitosti- že však pohoda a zrazu BUM- došiel výpis a mam tam naučtované penále za debetnú platbu ( pri tom vobec nemam na účte aktivované povolené prečerpanie a ani ho nechcem) Napísal som do TB žiadosť o vysvetlenie čo to má znamenať a ozvali sa mi síce expresne rýchlo( do 2 hodín) a napísala mi pani, že je moja nová osobná bankárka a že sa chce so mnou stretnúť a tak som dnes nabehol do TB a pani ma pekne privítala ( inak pekná, milá kočka) , ale moj optimizmus hneď schladila- vytiahla všeob. podmienky a pekne mi vysvetlila, že síce peniaze na účet prišli a aj sms mi prišla správne, ale oni ich zaúčtovali až o 2 dni- celé sa mi ti zdá čudné doteraz- tak kontokorent nemám, peniaze dojdu, sms o tom, že došli prašule tiež došla, ale bohužiaľ musím zaplatit 210 skk debetný úrok- čudné mi to je
Rozhodol som sa, že kašlem na to- nebudem sa hádať kvoli 210 skk a ničiť si nervy, ale už s nimi končím, pricíp je princíp
Pani osobná bankérka mi ponukla ďalšie služby ( kreditku, hypotéku), ale nie- neprosím si.
Usporiadat
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja pracovníčky Slovenskej sporiteľne tiež nemôžem chváliť..pri vybavovaní úveru mi len tak, pri reči poskytovali rôzne informácie , medzi nimi i tú, že v októbri majú akciu na úvery pre dôchodcov..potrebovala som trochu peňazí, tak som si ten úver u nich vybavila, no ale veru žiadna akcia sa nekonala, hneď pri preberaní peniažkov mi stiahli 78 euriek za vedenie účtu a poskytnutie úveru..ale potom mi už nevedeli povedať, čoho sa tá akcia týkala..lebo aj úrok 11euriek si hneď zobrali..
0 0
jarmila1971 jarmila1971

jarmila1971 je offline (nepripojený) jarmila1971

žena
to je strašne stymi bankami stale len zdieraju !!!!!!!!!!!!!!!
0 0
jarmila1971 jarmila1971

jarmila1971 je offline (nepripojený) jarmila1971

žena
v Tatra banke moja dcera vyhrala sutaž na otazky ako Rytmus akademy- spevak a ziskala 30 € za podmienky že si otvori učet ,tak jej ich vyplatili to by bolo ok. keby sa dcera ktora nieje zarobkovo činna nedostala do debetu 15-20€pri naraste urokov na 54€,, iked ma v banke šefka uistovala že to nieje možne nakolko nezaraba a nema pravidelny prijem na učte ale zabudla pripomenut že je ešte jedna možnost ako sa do debetu može dostat a to je pladba pay pass až 60€ ju pusti ako je to možne že takto využivaju deti na taketo špinavosti aby mohli na nich zarabat môžu sa hanbit že využivaju deti takto a ze netreba rodiča pri podpise zmluvy ved vedia prečo.a teraz mojej dcere narastol urok prve 1€ potom 15€ ado konca mesiaca dalsich 30€ tak zaraba tatra banka , nakolko nezaraba budem to musiet vyplatit ja rodič aby neživila banku moja dcera .ja som od začiatku vravela že je to nejaky chytak podvod .Rytmus akademy je iba chytak ako prilakat novych potencionalnych klientov na zdieranie z penazi fuj hanba.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

jarmila1971
v Tatra banke moja dcera vyhrala sutaž na otazky ako Rytmus akademy- spevak a ziskala 30 € za podmienky že si otvori učet ,tak jej ich vyplatili to by bolo ok. keby sa dcera ktora nieje zarobkovo činna nedostala do debetu 15-20€pri naraste urokov na 54€,, iked ma v banke šefka uistovala že to nieje možne nakolko nezaraba a nema pravidelny prijem na učte ale zabudla pripomenut že je ešte jedna možnost ako sa do debetu može dostat a to je pladba pay pass až 60€ ju pusti ako je to možne že takto využivaju deti na taketo špinavosti aby mohli na nich zarabat môžu sa hanbit že využivaju deti takto a ze netreba rodiča pri podpise zmluvy ved vedia prečo.a teraz mojej dcere narastol urok prve 1€ potom 15€ ado konca mesiaca dalsich 30€ tak zaraba tatra banka , nakolko nezaraba budem to musiet vyplatit ja rodič aby neživila banku moja dcera .ja som od začiatku vravela že je to nejaky chytak podvod .Rytmus akademy je iba chytak ako prilakat novych potencionalnych klientov na zdieranie z penazi fuj hanba.
tatra banka je naj zlodejskejšia firma z vlastnej skúsenosti
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

vždy to začína nejakou výhrou....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Otváral som v tatrabanke neodvolateľný akreditív, všetky podmienky som mal napísané od poradcu bývalého zamestnanca zahr obchodu. pracovníčka banky mi ich na jej zodpovednosť zmenila a tak to išlo ku grékom a prv ako prišiel "hnoj" už mali na stole potvrdenie že obchod prebehol v poriadku a už nebola zodpovedná vraj to je moja vec čo je v podmienkach
0 0
jarmila1971 jarmila1971

jarmila1971 je offline (nepripojený) jarmila1971

žena
to je hrozne chovaju sa ku klientom prišerne a ešte sa priživuju a ta ich arogancia a falošne usmevy doslova sa do tvare smeju a tešia ako nas oberu ale dakujem za odpoved a prajem všetko dobre
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

A nenosia punčochy! A na čo, keď sú v banke, ......., že?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tatra banka a jej pracovníci robia to,za čo sú platení.Zarábajú peniaze.Pokiaľ by to nerobili,dostanú výpoved.Ale pýtam sa na Tvoju dcéru,ako to,že šla do debetu.Dovolila si jej to?Vysvetlila si jej to?Nemyslím,že na vine je banka.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Všetko je to o zmyšľaní toho-ktoreho človeka...

napr. ja rád a ochotne využívam povolené prečerpanie účtu,

dokonca možem povedať že keby som nemal schválené prečerpanie účtu

jednoducho by som bol stratený....
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Indeed
Všetko je to o zmyšľaní toho-ktoreho človeka...

napr. ja rád a ochotne využívam povolené prečerpanie účtu,

dokonca možem povedať že keby som nemal schválené prečerpanie účtu

jednoducho by som bol stratený....
Vidíš! A tvoja banka si ťa našla, že? Na porade ťa nemusíme hľadať, že? Aj tak by sme ťa tu nenašli, prečo by sme hneď od svojej banky odišli?

Počul si o tom, že bol výplatný termín zálohy a potom výplaty? Kto ti to dnes uverí, keď ide o euri?

Či žiješ inde? ed ...
0 0