Zavrieť

Porady

imunita

vie niekto poradit, co so znicenou imunitou? nejake pripravky, recepty...popripade dobreho imunologa
Usporiadat
Téma je uzavretá.
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Na imunitu resp.jej podporu je iste vela veci, podla mna je dolezity pravidelny pohyb,ktory nas posilnuje.Vyborne je taktiez pitie cajika Lapacho.V lekarnach je mnozstvo pripravkov, zvacsa obsahuju hlivu ustricovu.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
inculik inculik

inculik je offline (nepripojený) inculik

no hej ale ked ani pripravky z lekarni nezaberaju?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Na to je potrebný dobrý imunolog. Neviem odkiaľ si, ale v Prievidzi by som Ti vedela poradiť.
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
inculik Pozri príspevok
no hej ale ked ani pripravky z lekarni nezaberaju?
Nezaberajú? A ako dlho a čo si si dával-a?
0 0
kargo kargo

kargo je offline (nepripojený) kargo

technický typ
Echinacea purpurová resp. prípravky z nej napr. kvapky Imunal. Účinnosť je oveľa väčšia keď sa zoberie hneď pri prvých príznakoch choroby prípadne preventívne - napríklad pred pobytom v čakárni u lekára. Prvá dávka by mala byť dvojnásobná ako je doporučené dávkovanie.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Dobre skusenosti s Imunalom mozem potvrdit, ja kazdu jesen vyuzivam preventivne 5 flasticiek tohoto pripravku a chripku ani nic podobne som nemala chvala Bohu, najmenej 20 rokov. Predtym som chripku mavala kazdy rok a dost silnu.
0 0
inculik inculik

inculik je offline (nepripojený) inculik

brala som imunor- este satale beriem a silnu chripku mavam kazde 3 mesiace, ale taku, ze stratim ihned hlas a mavam vysoke teploty...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

inculik Pozri príspevok
no hej ale ked ani pripravky z lekarni nezaberaju?
Ja som bol na tom tak zle, ze mi nezaberali ani najsilnejsie antibiotika a imunolog mi chcel pichat ludske globuliny. Odmietol som to a zachranila ma kniha Vladimira Leviho "Formula osobnosti".
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
misomiso Pozri príspevok
Ja som bol na tom tak zle, ze mi nezaberali ani najsilnejsie antibiotika a imunolog mi chcel pichat ludske globuliny. Odmietol som to a zachranila ma kniha Vladimira Leviho "Formula osobnosti".
Leviho knihy su skvele.Bohuzial na nasom trhu nedostupne.Najviac ich vyslo v 80 tych rokoch.Mala som tri.Pozicala som ich a su nenavratne prec.
Keby sa niekto chcel zbavit Leviho rada kupim.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

inculik Pozri príspevok
vie niekto poradit, co so znicenou imunitou? nejake pripravky, recepty...popripade dobreho imunologa
Veľmi krátko píšeš v čom spočíva Tvoja imunita, ale aj tak si myslím, že v prvom rade by si mala nájsť odborníka-imunologa Ty sama. Ja som mala pred niekoľkými rokmi zníženú imunitu skoro na nule, mne pomohla liečba s injekciami - imunoglobulín, ale to Ti môže tak predpísať aj dávkovať len odborník.
Skús sa pozrieť na tieto stránky:
http://www.synlab.sk/labus_imunologia.html
http://www.pneumoalergo.sk/index.php...maps&Itemid=36
http://www.imuno-alergo.sk/
alebo
http://www.meditacia.sk/Imunita-poradna-1276id/
http://www.imunita.sk/

Každopádne ide o veľký problém, akým je pokles imunity, preto by si nemala váhať a vyhľadať pomoc odborníka, aj keby si mala to platiť, nezabúdaj zdravie je dôležitejšie ako peniaze.
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Ešte ma napadlo, čo takto skusit homeopatika? Herpes sa v podstate vytvara prave pri oslabeni imunity.Ja som ho mala vzdy pri prechladnuti.Kamoska mi poradila uzivat preventivne homeopatika a od kedy ich papkam /asi rok/mam s tym pokoj.No asi bude aj tak najlepsie,zajst za odbornikom.
0 0
Marek777 Marek777

Marek777 je offline (nepripojený) Marek777

no ja beriem na zvysenie imunity koloidne striebro ,je to fakt dobra vec.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Treba jesť denne aspoň strúčik, dva cesnaku a veľa cibule....=)
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

inculik Pozri príspevok
brala som imunor- este satale beriem a silnu chripku mavam kazde 3 mesiace, ale taku, ze stratim ihned hlas a mavam vysoke teploty...
Toto ale nie je známka nízkej imunity.Ked máš vysoké teploty znamená to,že organizmus sa bráni a to dobre.Teplota je potrebná na to,aby sa urýchlili v tele chemické reakcie,ktorých výsledkom su protilátky.Známka slabej imunity je skor to,ked na infekciu nereaguješ teplotou.Potrebuješ skôr predísť infektu,takže sa zavitaminizuj a z homeopatík si daj 1 tubu Oscilococcinu týždenne,dlhodobe.Norma je asi 2 bežné infekty ročne.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

inculik, aj ja som brala dlhodobo imunor a tiež mi už nezaberal. Mne teraz pichajú inj. Polyoxidonium. Môžem potvrdiť, že sa cítim lepšie aj napriek tomu, že už po tretej injekcii som mala zas herpes. Budem ich teraz brať stále - pichať mi ich budú každý týždeň. Je to namiesto imunoru a podľa mňa lepšie zaberajú. Skús požiadať o ne namiesto imunoru. Aj ja som sa o nich dozvedela ok kamarátky - lekárničky a pýtala som si ich od imunológa. Povedal, že vyskúšame a predpísal mi ich. Indikácia uvedených inj. je: chronické recidivijúce ochorenie, akútne a chronické vírusové a bakteriálne infekcie, alergické ochorenie-polinóza, bronchiálna astma, atopická dermatitída, lokálne a celkové formy hnisavých septických ochorení, akútne a chronické urogenitálne a gynekologické infekčné zápalové ochorenia, pooperačné komplikácie - hnisavé afekcie, chemoterapia a ožarovanie nádorov, stimulovanie regeneračných procesov. Ako vidíš záber liečby je široký a počula som len chválu na ne.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
www.zzz.sk tham sú lekári
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
syrik Pozri príspevok
Treba jesť denne aspoň strúčik, dva cesnaku a veľa cibule....=)
neodporúčam...človek potom smrdí a nedá sa s ním vydržať v miestnosti...smrdí mu z úst, cesnak sa vylučuje najmä potom...čiže smrdí celý..viem čo to je moja babka to jedla každý deň a následky hrozne sme jej stale nadávali za to
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

pasuliatko Pozri príspevok
neodporúčam...človek potom smrdí a nedá sa s ním vydržať v miestnosti...smrdí mu z úst, cesnak sa vylučuje najmä potom...čiže smrdí celý..viem čo to je moja babka to jedla každý deň a následky hrozne sme jej stale nadávali za to
Ja som mlada baba,jedávam ho každý deň,najlepšie večer,kd už nikam nejdem,poriadne umyjem zuby,dám si žuvačku a všetko je ok...ešte sa nikto nesťažoval...a cítim sa dobre...
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
pasuliatko Pozri príspevok
neodporúčam...človek potom smrdí a nedá sa s ním vydržať v miestnosti...smrdí mu z úst, cesnak sa vylučuje najmä potom...čiže smrdí celý..viem čo to je moja babka to jedla každý deň a následky hrozne sme jej stale nadávali za to
To sú aké hrozné následky?
0 0
BETYS BETYS

BETYS je offline (nepripojený) BETYS

Na zlepšenie imunity doporučujem východnú medicínu, osvedčené 3000 rokov staré čínske receptúry.
Naposledy upravil Chobot : 16.02.09 at 09:29 Dôvod: Spam
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať