Zavrieť

Porady

nedostatok železa v organizme

Ako sa dá doplniť železo do organizmu ,ale tak,aby v ńom aj ostávalo?
Behom pár rokov sa mi železo znížilo na 3,4 hemoglobín je tiež hlboko pod hranicou. Chodila som aj na hematológiu, ale z liekov mi bolo zle a po menzese
bolo všetko železo fuč.Teraz neberiem lieky.Menzes je v pohode.Bola som aj na vyšetrení .Aké následky môže mať nedostatok železa, okrem toho ,že som stále unavená a spala by som.Myslím si, že aj kyslík nie je dopravovaný po tele,tak ako by mal byť.
Usporiadat
edita888 edita888

edita888 je offline (nepripojený) edita888

moj manzel mal tiez nedostatok zeleza, akonahle zacal uzivat haemogenic, zlepsilo sa to, pripravok obsahuje aj kyselinu listovu a mnozstvo vitaminov a mineralov
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
edita888
moj manzel mal tiez nedostatok zeleza, akonahle zacal uzivat haemogenic, zlepsilo sa to, pripravok obsahuje aj kyselinu listovu a mnozstvo vitaminov a mineralov
Všetkého veľa škodí ...
0 0
andrea66699 andrea66699

andrea66699 je offline (nepripojený) andrea66699

Skús produkt Sunrise od firmy Kyani. Je to na prírodnej báze a účinky sú takmer okamžité. Okrem toho má veľa ďalších pozitívnych účinkov. Sama to beriem a neviem si vynachváliť.
0 0
Viem pomôcť Viem pomôcť

Viem pomôcť je offline (nepripojený) Viem pomôcť

Ja mám skúsenosť s prírodným produktom,ktorý podporuje krvotvorbu, účinný je na anémiu, má vysoký obsah vlákniny,, obsahuje minerálne látky a vitamíny.Názov neuvádzam kvoli reklame, ktorá nie je fóre povolená..Napíšte súkromnú správu, ak chcete viac info.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

hemoglobín musí byť minimalne 10,
je to rozdielné u žien a u mužov, pretože muži nestrácaju 1,5 -3 dcl krvi každy mesiac
železo možno prijimať v anorganickej forme /tablety z lekárne/ a v organickej forme
pripravok Iron Plus distribuovaný cez siet CaliVita
0 0
Petra - MY Petra - MY

Petra - MY je offline (nepripojený) Petra - MY

Ja jednoznačne odporúčam Čučoriedkový Narosan od firmy Just. Behom mesiaca sa mi krásne upravilo železo a po dvoch mesiacoch som mala výsledky krvi, akoby som nikdy nebola anemická. Žiadny iný výrobok mi nezabral tak rýchlo a tak účinne. Dokonca ho stále dávam preventívne aj mojej 2,5 ročnej dcérke, ktorá máva nábeh na anémiu po mne. Tento produkt je vhodný aj počas tehotenstva, práve vtedy sa odporúča najviac. Je to prírodný sirup a má veľmi príjemnú chuť.
Naposledy upravil arizona : 12.06.14 at 21:57 Dôvod: VYMAZANIE REKLAMY
0 0
jslancik jslancik

jslancik je offline (nepripojený) jslancik

bez servítky
[QUOTE="Petra - MY"]Ja jednoznačne odporúčam xyz od firmy SPAM. Behom mesiaca sa mi krásne upravilo železo a po dvoch mesiacoch som mala výsledky krvi, akoby som nikdy nebola anemická. Žiadny iný výrobok mi nezabral tak rýchlo a tak účinne. Dokonca ho stále dávam preventívne aj mojej 2,5 ročnej dcérke, ktorá máva nábeh na anémiu po mne. Tento produkt je vhodný aj počas tehotenstva, práve vtedy sa odporúča najviac. Je to prírodný sirup a má veľmi príjemnú chuť.

Prestaň si tu robiť reklamu. Zase sa niekto snaží tváriť nenápadne? škoda, že máš mail súvisiaci s "výrobcom"...
Naposledy upravil arizona : 12.06.14 at 21:58 Dôvod: vymazanie linku na reklamu v citovanom prispevku
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ako sa hovorí, každé zlo je na niečo dobré, ja zase ďakujem za vytiahnutie témy, ináč by som si neprečítala korelin príspevok. Treba jesť aj mäso, aj vnútornosti. Napríklad pečeňové halušky.
0 0
Zubrena48 Zubrena48

Zubrena48 je offline (nepripojený) Zubrena48

Dobry mozem poprosit niekoho kto by mi opisal vsetky problemi ktore mal sposobene anemiou? Tiez som dost anemicka a neviem porovnat co vsetko mozem pripisat tomuto problemu.Dakujem
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Zubrena48
Dobry mozem poprosit niekoho kto by mi opisal vsetky problemi ktore mal sposobene anemiou? Tiez som dost anemicka a neviem porovnat co vsetko mozem pripisat tomuto problemu.Dakujem
v podstate trpia všetky orgány. U mna nevedeli lekári zvládnuť stav asi pol roka, další rok trvalo, kým som sa dostala do akotak normálneho stavu. A napríklad keď bolo najhoršie, tak sa mi v priebehu 2 týždňov odišlo 5 zubov. Zo všetkých museli vyťahať nervy. Ak si dobre pamätám, tak proste nervy odumreli. A lekári vyhlásili, že to bol dôsledok silnej anémie. Samozrejme absolútna vyčerpanosť, srdcové problémy. Problémy aj s kožou. Aj keď tie sa vlastne znásobili transfúziami.... Taký začarovaný kruh
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

aj tu je uvedená jedna možná príčina
https://www.npz.sk/sites/npz/Stranky...d=0&page=full&
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Zubrena48
Dobry mozem poprosit niekoho kto by mi opisal vsetky problemi ktore mal sposobene anemiou? Tiez som dost anemicka a neviem porovnat co vsetko mozem pripisat tomuto problemu.Dakujem
Mne anémia nesiahla do vzhľadu, vlasov, pokožky a pod., trpela som ňou striedavo od mladých rokov, ale iba jeden jediný praktický lekár sa ma v štyridsiatke spýtal, či mi bola zisťovaná príčina chudokrvnosti. Z toho vyplýva, že sa zistiť dá, bolo by vhodné ísť po tejto línii a nezachraňovať sa iba prísunom Fe. Ja som bývala v tých obdobiach slabšia a mala som problémy s dychom. Fyzická slabosť.
Mne dobre zaberal Feroglobin B12 sirup pre deti, už sa prestal na SK distribuovať, ale dobre sa znáša Jamieson, žiadna ťažoba na žalúdku a iné problémy.
Asi rok som pila denne odšťavenú cviklu, zeler, petržlen, mrkvu, všetko zvlášť, nekombinované, z toho aspoň 4x týždenne cviklu po 2 Dl doobeda a 2 Dl poobede riedené s vodou 1:1, odporúča sa šťavy vypiť čerstvé do 20 min. od prípravy. Celý rok som mala pokoj, kontrola u lekára, pokožka sa napla, bola vyživená, toto odporúčam, okrem toho má cvikla veľa iných výborných predností, je protirakovinová, vyživuje vlasy... Ak neberiem železo zvlášť, dávam si B12 Bounty Natures, podporuje vstrebávanie železa. Vhodné sú kuracie pečienky raz do týždňa.
Ak nič neberiem, udržujem dobrý stav s http://www.biologika.sk/index/detail...ava-so-zelezom alebo https://www.pilulka24.sk/floradix-ze...y-sirup-250-ml
Možno vás zaujme nazrieť aj do duchovných príčin vzniku anémie, možno sa s názorom stotožníte, možno nie, niekedy stačí zmeniť určité postoje v živote.
Naposledy upravil korela : 01.01.17 at 19:30 Dôvod: doplnenie
3 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
dobre sa znáša Jamieson, žiadna ťažoba na žalúdku a iné problémy.
...
do duchovných príčin...
Taký Jameson sa znáša tiež dobre...
Fľaštička, dve...a duchovno jeden ani len riešiť nebude.
1 3
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Každého súkromná vec, ako si rieši svoje zdravotné problémy. S ťažkým materialistom sa nedá diskutovať. Dnes už ide o bežnú literatúru faktu. Iba do niektorých domácností sa nedostala. Čo si neprečítam, to ešte nemusím popierať.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
dobre sa znáša Jamieson, žiadna ťažoba na žalúdku a iné problémy.
...
do duchovných príčin...
Taký Jameson sa znáša tiež dobre...
Fľaštička, dve...a duchovno jeden ani len riešiť nebude.
Mne osobne všetky lieky na anémiu kedysi spôsobovali ťažobu v tráviacom trakte. Preto si ich radšej dnes kupujem a nedávam predpisovať.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Každého súkromná vec, ako si rieši svoje zdravotné problémy. S ťažkým materialistom sa nedá diskutovať. Dnes už ide o bežnú literatúru faktu. Iba do niektorých domácností sa nedostala. Čo si neprečítam, to ešte nemusím popierať.
Tak veru, každý nech si rieši sám...a preto by si nejak nemala doporučovať to alebo ono.

Ten Jameson bol taká nadnesená vsuvka...viď smajlíky.

Duchovné príčiny a moja domácnosť.
Nuž určite nemám knihovničky zapratané len duchovnou literatúrou. Nájde sa tam všehochuť...aj tie publikácie duchovného charakteru.

Ale vcelku by som si rád nechal vysvetliť poniektoré pojmy.
http://www.liecenie.info/energie/duc...riciny-chorob/
Lebo poniektoré, čo som si prečítal ? Ani neviem, ako ich nazvať.
Malý príklad :

Kosti – zlomeniny
Vzbura proti autorite – rodičom, partnerovi, nadriadenému.

Takže ak si pri športe zlomím nejakú kosť, kde bol príčinou faul od súpera, tak je to podľa duchovna vzbura ?
0 2
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
Horeuvedený nick , ktorý tak nechápe, že uvádza malý príklad.....ktorý je najjednoduchším a najlepšie vysvetliteľným dôkazom duchovnej príčiny.
Takže, ak si pri športe zlomíš nejakú kosť, kde bol príčinou faul od súpera, tak určite to bude duchovná vzbura proti partnerovi, pretože je silnejší, útočnejší, výbojnejší, s čím sa nechceš vyrovnať.....Nasleduje tvoj nesúhlas, vzbura proti autorite, tvoja kosť povolí. Všetko sa udeje v milisekundách, čo tvoje vedomie nie je schopné zaznamenať.
Keby si si bol dal pred zápasom pol fľaštičky Jameson, tvoje zmysly by boli otupené, reakcie spomalené a kostička by sa nezlomila.
0 4

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať