Zavrieť

Porady

uverovy register

Dobry den!
Chcem si zobrat uver zo Slovenskej sporitelne. Co vsetko si banka overuje v uverovom registri? Ak banke zatajim nejaky uver a oni to zistia co mi hrozi? Nachadzaju sa v tomto registri len banky alebo aj splatkove spolocnosti ako su Cetelem, Quatro atd? Kto to je spoludlznik? Moze byt spoludlznik len manzelka, alebo to moze byt aj priatelka? Da sa niekde zistit ake spolocnosti sa nachadzaju v uverovom registri? Dakujem za odpoved! Elfsborg
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Prever si ho. Ale ja na tvojom mieste by som šiel od toho - 100% je to FAKE. Po zadaní cre231, CRE 231 vyhodí adresy, userov, predaj domov , no žiadna firma, spoločnosť a pod.
Inak skratka CRE = Commercial real estate (nehnuteľnosti)
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
chrikus Pozri príspevok
Pekny den Kazdemu! Pozná, alebo má niekto skusenosti so zahr. investorom pod menom: cre231 capitall? Ponúka mi 5000 eur, ale pyta 130 kauciu...
A prečo by ti ponukal peniaze len tak? Ludia, už fakt nemate trochu zdraveho rozumu? KTO VAM DA PENIAZE LEN TAK?
http://forum.digiarena.e15.cz/viewto...=209&t=1033608
1 0
chrikus chrikus

chrikus je offline (nepripojený) chrikus

Samozrejme nie len tak, za mesacné splátky. Potrebujem surne 5000 eur, banka mi nedá, lebo som v registri.
0 0
freddy87 freddy87

freddy87 je offline (nepripojený) freddy87

Vezmi si ich, veď 99% úrok nie je úžernícky
0 0
niko.presov niko.presov

niko.presov je offline (nepripojený) niko.presov

Eviduje sa v uverovom registri lizing auta v lizingovej spolocnosti?
0 0
Dubak2000 Dubak2000

Dubak2000 je offline (nepripojený) Dubak2000

niko.presov Pozri príspevok
Eviduje sa v uverovom registri lizing auta v lizingovej spolocnosti?
ano. je niekolko registrov, jeden bankovy http://www.sbcb.sk/ a dalsi nebankovy http://www.nbcb.sk/ kde su najme leasingove spolocnosti. klikni na zoznam uzivatelov ci je tam aj ta tvoja. A mozno su aj dalsie registre, ja viem o tychto dvoch.
0 0
noemi-ke noemi-ke

noemi-ke je offline (nepripojený) noemi-ke

Chcem sa opytat, nakolko si chceme preniest hypoteku do inej banky,rucenie nehnutelnostou, ci je v uverovom registri uvedeny aj leasing auta cez CSOB leasing.
0 0
Dubak2000 Dubak2000

Dubak2000 je offline (nepripojený) Dubak2000

noemi-ke Pozri príspevok
Chcem sa opytat, nakolko si chceme preniest hypoteku do inej banky,rucenie nehnutelnostou, ci je v uverovom registri uvedeny aj leasing auta cez CSOB leasing.
Predpokladam ze ano. Ako som pisal vyssie tak CSOB leasing je v nebankovom registri. A myslim ze sucastou zmluvy alebo vseobecnych podmienok byva spomenute ze udaje klienta budu zverejnene v registri. Neviem ako na SLovensku ale v CR sa dalo si vyziadat vypis z registra za nejaky poplatok aby clovek zistil co tam na neho je.
0 0
Andel6610 Andel6610

Andel6610 je offline (nepripojený) Andel6610

Zdravim, chcel by som sa opýtať, vybavujeme hypoteku, lenze ked som isiel do SLSP, zistili ze mam pri nich ucet na kreditnu kartu na ktorej bol dlh 0,19 €, mal som to zaplatit pred cca 2 rokmi, lenze som bol v tom ze ta kreditna karta je uz uplne zrusena, nikdy mi neprisiel ziaden vypis ze mam dlh, samozrejme ze som ten ucet uz vyplatil a zrusil, budem v UR ako neplatic?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Andel6610
Zdravim, chcel by som sa opýtať, vybavujeme hypoteku, lenze ked som isiel do SLSP, zistili ze mam pri nich ucet na kreditnu kartu na ktorej bol dlh 0,19 €, mal som to zaplatit pred cca 2 rokmi, lenze som bol v tom ze ta kreditna karta je uz uplne zrusena, nikdy mi neprisiel ziaden vypis ze mam dlh, samozrejme ze som ten ucet uz vyplatil a zrusil, budem v UR ako neplatic?
za 19 centov asi ťažko
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať