Zavrieť

Porady

CK Aeolus a Hechter

Weronika1712

Weronika1712 je offline (nepripojený) Weronika1712

Weronika1712
Dobrý deň!chcela by som sa spýtať na vaše skúsenosti s týmito dvoma CK,myslím delegát,ubytovanie(či zodpovedá cene, a tým čo prezentuje CK),doprava.Lebo tento rok sa chystáme na dovolenku do bulharska a riešime problém, že s ktorou CK ísť..Za odpovede vopred ďakujem..
Pravidlá a tipy
 • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
 • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
 • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
  Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
  Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
  Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
  ❤ Buďte priateľskí ❤
  Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
  Usporiadať podľa času
  Najlepšia odpoveď len pre registrovaných
  Porada je tu vďaka aktívnej spolupráci členov
  Registrovať
  linko1

  linko1 je offline (nepripojený) linko1

  :-) linko1
  My sme teraz boli cez Hechter a boli sme maximálne spokojní, môžem len odporučiť, na Aeolus som počula, že neboli spokojní, skúste si pozrieť aj recenzie hotelov na internete, nám to veľmi pomohlo
  Mila23

  Mila23 je offline (nepripojený) Mila23

  Mila23
  My sme boli asi 5-6 rokov dozadu s CK Hechter na ostrove Pag a boli sme velmi spokojni.
  Dva roky dozadu sme boli s CK Aeolus na Krete. Hotel nic moc,ale velmi dobry sprievodca. Mlady chalan,ale snazil sa, porozpraval o ostrove a okoli, ochotne pomohol ked bolo treba.
  Minuly rok sme boli s CK Firo na Sicilii a bola spolocna sprievodkyna pre nas a CK Hechter. Byvala v hoteli kde aj ucastnici s CK hechter, takze snad sa im venovala viac ( alebo aspon trocha). Nam vobec, za cely cas za nami ani nebola, ziadne stretnutie kde by nam dala aspon ake-take informacie. Vecer pred odchodom sme ju museli mobilom zhanat ze kedy je vlastne odchod na dalsi den rano!

  Asi som moc nepomohla, kedze chcete ist do Bulharska..lebo zalezi aj od destinacie,ale tak mozno....
  Jozef Mihál

  Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

  Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
  S CK Aeolus mám dobré skúsenosti (Grécko).
  maryann

  maryann je offline (nepripojený) maryann

  maryann
  Dúfam, že sa na mňa zakladateľka tejto témy nenahnevá .
  Chcela by som sa spýtať, aké skúsenosti máte s CK Satur, konkrétne sa jedná o Hotel Nimfa Rusalka v Bulharsku. Za každý postreh vopred ďakujem.
  inkamia

  inkamia je offline (nepripojený) inkamia

  inkamia
  ahoj, taktiež mám veľmi dobré skúsenosti s Hechter, cez inu cestovku už ani necestujem. Cez Hechter som bola v Grecku, Turecku, Bulharsku a bolo vyborne.
  kajo13

  kajo13 je offline (nepripojený) kajo13

  kajo13
  maryann Pozri príspevok
  Dúfam, že sa na mňa zakladateľka tejto témy nenahnevá .
  Chcela by som sa spýtať, aké skúsenosti máte s CK Satur, konkrétne sa jedná o Hotel Nimfa Rusalka v Bulharsku. Za každý postreh vopred ďakujem.
  ahoj maryann! no ja som pri hladani dovolenky nasiel jednu recenziu na tento "tvoj" hotel tak hadam ti to pomoze ale osobne som tam nebol.

  zlacestovka.sk/rusalka/bulharsko.html
  maryann

  maryann je offline (nepripojený) maryann

  maryann
  kajo13 Pozri príspevok
  ahoj maryann! no ja som pri hladani dovolenky nasiel jednu recenziu na tento "tvoj" hotel tak hadam ti to pomoze ale osobne som tam nebol.

  zlacestovka.sk/rusalka/bulharsko.html
  Dík za postreh
  ZDENIELA

  ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

  som kto som ZDENIELA
  My sme boli minulí rok s Hechterom v Bulharsku - Prímorsko, hotel Belica.
  Všetko bolo O.K., boli sme síce nenároční (partia 6 mladých ľudí, ktorí prišli hlavne dovolenkovať). Delagátka bola mladá kočka, Bulharka, na hoteli bola skoro denne, takže tiež O.K. Tento rok sme sa chceli vrátiť s Hechterom znova do toho istého hotela, ale najprv boli pracovné, potom zdravotné problémy ... tak sme to na tento rok vzdali úplne. Ja by som odporúčala, niekedy pôjdem s nimi znova
  janasv

  janasv je offline (nepripojený) janasv

  janasv
  Jozef Mihál Pozri príspevok
  S CK Aeolus mám dobré skúsenosti (Grécko).
  A neboli ste tam - v Grécku - aj tento rok. Boli sme aj my a mám pocit, že buď som videla Vás, alebo máte dvojníka ....
  Jozef Mihál

  Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

  Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
  Mám dvojníka. Mojou srdcovkou sa už od minulého roka stalo Chorvátsko a po tohoročnom pobyte v Makarskej som sa utvrdil, že je to tak.
  janasv

  janasv je offline (nepripojený) janasv

  janasv
  OK, beriem na vedomie. Dvojníka aj Chorvátsko. Tiež ma láka - hlavne to nie je tak ďaleko.
  arizona

  arizona je offline (nepripojený) arizona

  arizona
  S Hechterom sme boli minulý rok v Bulharsku.Spokojní sme boli na 90%.Mali sme komb.dopravu,tam sme šli busom.V autobusoch(zmluvné-bulharské) nebolo možné kúpiť ani vodu,kávu,nič!Cesta bola nekonečná, lebo šoféri blúdili kade-tade. Po príchode sme viacerí písali sťažnosť.Nám to už nepomohlo,ale snáď si to zobrali k srdcu a nejaké tie chyby zlepšili...Tá cesta tam bola asi jediná zlá skúsenosť s Hechterom.Inak sme boli spokojní.
  Delegátka bola Bulharska hovoriaca česky, denne bola na hoteli,v centre mesta mali kanceláriu,kde bola do večera.S preukazom Hechter sme mali 10% zľavy v mnohých reštauráciách.Táto CK tam má silné zastúpenie.
  Čo sa mi na nich páči je to, že majú pravdivé katalógy.
  Lillin

  Lillin je offline (nepripojený) Lillin

  Lillin
  My sme boli na prelome augusta a septembra s Hechterom v Bulharsku na Slnečnom pobreží, hotel Kiparisite. Bolo super, s cestovkou sme boli maximálne spokojný, hotel zodpovedal popisu v katalógu, delegátka, slečna Dorka, bola neskutočne milá, na hoteli bola v časoch, kedy uviedla. Keby sa niečo stalo, urobila by všetko aby nám pomohla, naštastie všetko bolo v poriadku a jej pomoc sme nepotrebovali. Ak sa podarí, budúci rok ideme opäť s Hechterom. Vrelo odporúčam
  mlisa

  mlisa je offline (nepripojený) mlisa

  mlisa
  Nadia Velacková Pozri príspevok
  AEOLUS UŹ NIKDY !!!!
  Klamári a špekulanti, ktorí kvôli zisku klamú zákazníkov a nás oklamali takto:
  1. v marci 2011 sme si zakúpili zájazd do Grécka cez AEOLUS a požadovali sme dve miestenky za poplatok . Pani v CK nám povedala, že nami požadované miesta sú nepredajné! Aké bolo naše prekvapenia, keď na tieto miesta si sadli naši spoluturisti z maďarskej republiky, ktorých nakoniec bolo cca 16-20. Nám Maďari nevadia, ale vadilo nám ostatným Slovákom, že sme museli sledovať filmy v maďarskom jazyku s nečitateľnými titulkami a nikto nás na to neupozornil!
  Pokiaľ si ja zakúpim zájazd na Slovensku v slovenskej CK (i keď majiteľ je Grék) pracovníci v CK sú povinní nás upozorniť na tuto skutočnosť. Ba čo bolo horšie ako filmy v maďarčine? A to je klamstvo č. 2.
  2. v objednávke ako aj zmluvne ošetrené je nami vybratá trasa:
  Ružomberok, Žilina, Považská Bystrica – tu sme nastupovali do zvozového vozidla s tým, že pokračujeme podľa plánu smer Trenčín, Piešťany, Trnava, Bratislava a ďalej na juh do Grécka. Bez jediného upozornenia zo strany CK nás vodič viezol na opačný smer a to na sever a východ! Čiže smer - Žilina, Ružomberok, Poprad, Levoča, Prešov, Košice a celým Slovenskom o viac ako 360 km smerom na východ a tých istých 360 km smerom na západ a juhozápad !!!a to všetko kvôli maďarským spoluturistom, ktorí vraj nesúhlasili so zvozom na určené miesto nástupu a neboli ochotní nastúpiť na určenom mieste kde by sme ich naložili a pokračovali smer juh .Takže slovenský autobus so slovenskými turistami sa prispôsobil maďarským turistom bez jediného upozornenia a obetovali Slovákov len aby Maďari boli spokojní!
  Ako to že Slovákov sa nikto nepýtal, či súhlasí so zvozom? Jednoducho nás vozili po Slovensku a v autobuse sme tak strávili o 8 hodín dlhšie, hlavne že maďarskí spoluturisti boli spokojní! Samozrejme cesta späť bola rovnaká.
  Je vôbec normálne aby účastníci zájazdu, nastupujúci v Trenčíne cestovali do Maďarska cez Žilinu, Ružomberok, Poprad, Levoču, Prešov, Košice? Sú v tej cestovnej kancelárií normálni ľudia?
  A tejto slávnej cestovke AEOLUS sa zadarilo v tomto cestovnom bordeli
  to, že štyrom účastníkom nášho zájazdu nedali vedieť hodinu odchodu, ktorú zmenili cca 18 hodín pred odchodom o viac ako 3 hodiny skôr e-mailom (každý doma nemá internet, však?) Tí dvaja šťastnejší po telefonickom budíčku nášho vodiča a po 20 minútach pribehli k zvozovému vozidlu prekvapení ako je to možné, opačný smer pokračovania jazdy ich šokoval druhýkrát a to boli tí šťastnejší. Ďalší dvaja, ktorým CK neoznámila zmenu odchodu spali keďže išlo o skoré ranné hodiny a na dovolenku do Grécka NEŠLI! Nebudem to komentovať lebo by to bola spŕška vulgarizmov na CK AEOLUS..... urobte si sami úsudok
  Takze to kombinovanie slovensko- madarskych zajazdov ich este stale bavi? Ja som to zazila este niekedy v 2007, tiez cesta do Grecka - Zakyntos, rano o tretej prisiel do BB bus s jednym soferom, cestou do BA neustale riesil, kde zozenie druheho, pretoze ten povodny sa nedostavil, nakoniec sa nad nim nejaky kolega z BA zlutoval a o deviatej sme sa konecne pohli z BA smer Grecko. Bolo nam trochu podozrive, ze preco mame poloprazdny autobus... vysvetlenia sme sa dockali pred Budapešťou, kde sofer povedal ze este vyzdvihneme nejakych madarskych turistov, vraj pred Tescom. Akurat ze nevedel pred ktorym (v Budapesti ich vtedy bolo asi 9), takze po par hodinach bludenia a hladanie spravneho Tesca sme asi o 15tej konecne opustili Budapest s Madarmi na palube smer Grecko. To ze my sme pozerali rozsumene vstorocne video a madari nove kvalitne DVD dnes uz neriesim, ale tu 12-hodinovu cestu BB-Budapest mam v zivej pamati dodnes.
  Druhy kiks sa im podaril hned pri spiatocnej ceste, v posledny vecer nas cakal odkaz, ze odchod je dalsi den nie na obed, ale hned rano, pretoze pojdeme skorsim trajektom na pevninu, kde nas bude uz cakat bus. Skorsi trajekt sme stihli, akurat kym bud dorazil, prisli zo Zakyntosu este dalsie dva (chodili asi v 2hod intervaloch)... takze sme sa prazili cca 4 hodiny na mole v Grecku, bez delegatov (jedni nas nalodili na trajekt a ostali v Zakyntose, druhi mali prist tymi autobusmi), bez informacii co sa vlastne deje... proste romantika :-)) Dovolat sa do cestovky na slovensko samozrejme nemozne, nastasti madarski spolucestujuci v tomto mali viac stastia a oni sa do svojej cestovky v madarsku dovolali, tak nakoniec sme zistili, ze bus len meska ale nakoniec dorazi :-))
  Tolko na margo dovolenkiy s Aeolusom, pobyty s nimi su fajn (predtym sme s nimi boli 3krat), ale dopravu autobusom nemaju zvladnutu (zrejme dodnes), takze ak s Aeolusom tak len letecky alebo vlastnou dopravou :-)

  Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

  Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.