Zavrieť

Porady

aky bazen?

uvazujeme o kupe bazena, chceli by sme skor mensi do zahrady a nevieme sa rozhodnut aky, rozmyslame aj o laminatovom zapustenom do zeme, ale aj o klasickom ake sa predavaju v mountfielde, co by ste poradili?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    leonq je offline (nepripojený) leonq

    leonq
    pokial nie ste extremny plavecky nadsenec alebo milionar, odporucam co najlacnejsi, ktory dokaze splnit funkciu t.j. v lete ovlazit

    bez nutnosti stavebnych zasahov a velkych investicii

    po case to deti prestane bavit a vam ostane velka diera v zemi, ktora zozerie rocne vela penazi na udrzbu

    podla mna uplne stacia bezeny, ktore momentalne predavaju v predajniach typu baumax, k nim lepsia filtracia a mate vystarane...

    AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

    AndrejG
    Plavanie je najzdravsi sport.

    Ja som za to urobit radsej mensi a s pripravou na protiprud ako zbytocne velky. Jedine, ze robite na dvore playboy party, potom samozrejme velky.

    ROMBOR je offline (nepripojený) ROMBOR

    obycajny chlap so vsetkymi chlapskymi slabostami a starostami, milujuci svoju rodinu a vaziaci si svojich priatelov ... co viac dodat ...viac ROMBOR
    suhlasim s AndrejomG
    aj ja planujem buduci rok bazen, ked uz budem mat postaveny barak ... urcite vsak nie ziaden nafukovaci, ktorych su plne supermarkety (nafukujes ich a sfukujes tri dni), ja planujem radsej mensi, aspon 1,2m hlbka, zapusteny v zemi, pokial sa da s protiprudom a urcite zakrytovany, aby sa dalo plavat aj v horsom pocasi ... nepasia ca mi bazeny nad terenom, podla mna to dost naburava celkovy exterierovy dojem ...
    ale ako sa vravi - kazdy moze skakat, ako mu dovoli penazenka, pri bazenoch to plati dvojnasobne ... murovane bazeny su najdrahsie (aj do 500 tis.), nafukovacie alebo nadzemne plastove bazeny vyjdu do 50 tis. a menej ... takze je to ozaj aj o tom ...
    ak uz by ste planovali bazen celorocny, zabudovany, tak treba potom ratat s tym, ze deti raz vyrastu a nejaky pol-metrovy (hlbka) bazen im uz nebude (a ani vam) stacit, pre plavanie je potrebne minimalne 1,2 m ...
    ... plavanie je fantasticky sport a preto ja budem volit taky bazen, kde by som mohol co najviac a co najdlsie vychutnavat jeho vyhody

    chandler je offline (nepripojený) chandler

    chandler
    ROMBOR Pozri príspevok
    suhlasim s AndrejomG
    aj ja planujem buduci rok bazen, ked uz budem mat postaveny barak ... urcite vsak nie ziaden nafukovaci, ktorych su plne supermarkety (nafukujes ich a sfukujes tri dni), ja planujem radsej mensi, aspon 1,2m hlbka, zapusteny v zemi, pokial sa da s protiprudom a urcite zakrytovany, aby sa dalo plavat aj v horsom pocasi ... nepasia ca mi bazeny nad terenom, podla mna to dost naburava celkovy exterierovy dojem ...
    ale ako sa vravi - kazdy moze skakat, ako mu dovoli penazenka, pri bazenoch to plati dvojnasobne ... murovane bazeny su najdrahsie (aj do 500 tis.), nafukovacie alebo nadzemne plastove bazeny vyjdu do 50 tis. a menej ... takze je to ozaj aj o tom ...
    ak uz by ste planovali bazen celorocny, zabudovany, tak treba potom ratat s tym, ze deti raz vyrastu a nejaky pol-metrovy (hlbka) bazen im uz nebude (a ani vam) stacit, pre plavanie je potrebne minimalne 1,2 m ...
    ... plavanie je fantasticky sport a preto ja budem volit taky bazen, kde by som mohol co najviac a co najdlsie vychutnavat jeho vyhody
    mas sice pravdu ale je to ako keby sa niekto pytal ci ma kupit bicykel alebo kolobezku a ty napises ze ty planujes kupit mercedes lebo ma klimatizaciu

    ROMBOR je offline (nepripojený) ROMBOR

    obycajny chlap so vsetkymi chlapskymi slabostami a starostami, milujuci svoju rodinu a vaziaci si svojich priatelov ... co viac dodat ...viac ROMBOR
    chandler Pozri príspevok
    mas sice pravdu ale je to ako keby sa niekto pytal ci ma kupit bicykel alebo kolobezku a ty napises ze ty planujes kupit mercedes lebo ma klimatizaciu
    dotycny premyslal nad zapustenym do zeme, alebo klasickym z Mountfieldu ... zapustenych bazenov je X variacii (so skimmerom alebo s prepadom, potom montovany bazen - moniliticky bazen, bazen s betonovou, alebo zelezobetonovou vanou, antikorovy zvarany bazen ...), je to na kazdom, aby sa rozhodol, kolko chce do toho investovat ...
    ja mam zatial len predstavu, velmi to este neobhanam, kedze casu je dost - uvidim, na kolko vyjde rozpocet na bazen a potom sa rozhodnem ... alebo lepsie povedane - ked dostavam dom, uvidim, kolko mi ostane na tieto "sekundarne" zalezitosti ... mozno si kupim ozaj len dvojmetrovy nafukovaci a budem sa tam clapkat s detmi ...

    ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

    som kto som ZDENIELA
    Vzhľadom na tieto "tropické" letá bazén žiaden!!!
    Ale nie, určite, ak ma peniažky aspoň trošku trápia a musím ich viac či menej obracať v dlani, tak určite lacnejšiu verziu, možno skládateľný, povrchový, ak zavadzia, poskladám, ak mi vadí - predám

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.