Zavrieť

Porady

Vysoký krvný tlak

Zdravím Vás poradáci, lekári mi dlhšiu dobu neúspešne - liečia - vysoký krvný tlak. Neviem si už pomôť a tak som začala dodržiavať správnu životosprávu.
Chcem sa Vás opýtať či neexistuje nejaká osvedčená dieťa na zniženie krvného tlaku. Dakujem za odpoveď, Enviros
Usporiadat
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Ja odporucam na znizenie tlaku "cesnakove vino". Treba osupat cca 35 strucikov cesnaku, nasekat na drobno, a dat do uzatvoritelnej nadoby, zaliat prevarenou vlaznou vodou a nechat zatvorene aspon 5 dni v chlade a suchu. Potom si davat jeden kalisok/ 2-5cl/ rano a jeden vecer. Pomaha.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Kikushka1996 Pozri príspevok
Ja viem že to nieje sranda ale co mam robit...ja som taky tlak nechcela...ale najviac ma vie rozculit to že kamosky si z mojho tlaku robia niekedy srandu :-!
Môj názor je, že by si z toho nemala robiť vedu. Jednoznačne treba úpravu životného štýlu - naučiť sa eliminovať stresy, zdravá životospráva, správne volený pohyb. A so spolužiačkami sa o tom nemusíš vôbec baviť.

viem, čo hovorím - ja som lieky od tlaku začala užívať presne v rovnakom veku. A nezaoberám sa tým, či som alebo nie som v živote o niečo ukrátená.

Najviac sa mi uľavilo, keď som sa naučila život brať tak, ako ide. Priznávam ale, že mi to trvalo hodne dlho
1 0
skocko skocko

skocko je offline (nepripojený) skocko

Niekedy je zvláštne, ale na krvný tlak nezaberajú bežné lieky - antihypertenzíva, ale zaberie na antidepresíva. A to dokonca aj u ľudí, ktorí o sebe tvrdia, že depresiou netrpia. Vysvetlením je práve to, že antidepresíva už dnes nie sú "len na depresiu", ale aj na iní problémy, pri ktorých hrá dôležitú rolu fziologiký stres a s ním spojená rovnováha autonómneho nervového systému. Práve preto je na vysoký krvný tlak dobré cvičiť relaxáciu a učiť sa ju napríklad s pomocou tzv. HRV biofeedback prístroja - na Slovenku je to napríklad tzv. emWave desktop resp. emWave PSR, ktorý dokáže človeku ukázať, nakoľko je jeho nervová sústava v rovnováhe, takže už viac nemôže klamať sám seba. A na rozdiel od psychowalkmanov, kde Ťa prístroj "kŕmi" alfa vlnami, s biofeedbackom sa človek učí sám technikám a zručnostiam, ktoré potom už nezabudne a zostanú jeho.
0 0
Habbs Habbs

Habbs je offline (nepripojený) Habbs

Väcsina prispevkov aj ked som necital vsetke , je blud. Zase väcsina ludi hovori o zdravej strave,to je pravda,ale ktora je ta zdrava strava,ktora by to mohla odstranit?A ktora strava by mala byt vynechana ,ktora sposobuje vysoky tlak?
Vysoky krvny tlak uzko suvisi s vysokymi hodnotami krvnych tukov.Je to ale iba symptom,nie pricina choroby.Krvny tlak sa okamzite znizuje akonahle vylucime zo stravy hlienotvorne obilie.Moze sa o tom presvedcit kazdy sam na sebe.S niekolkymi krajcami chleba sa krvny tlak okamzite zvysi.
Nestravitelne hlienotvorne obilie,ktore sa uklada vo vsetkych stavach a ich cestach v tele je pricina vysokeho krvneho tlaku,vysokych krvnych tukov a tazkych chorob ako mrtvica a srdcovy infarkt.Clovek s vysokym krvnym tlakom ma stavy a ich cesty pretazene a su upchane prilisne velkou konzumaciou chleba a bielkovin.V spojeni tepelnych upravovanych tukov tak vznika ZVAPENATENIE.
Takze choroby srdca vznikaju z varenych a pecenych obilninovych jedal.Touto stravou vyvolane a vzniknute uhlikove atomy srdca nuti k zvysenej cinnosti.Srdecny tep je priamo zavisly na obsahu kyseliny uhlicitej v krvi.Ludia maju radi jedla obsahujuce skrob ako su chlieb,obilie atd.Tato potrava vytvara a narusuje kludnu a rytmicku cinnost krvi a srdca.
Zemiaky su tiez bohate na skrob a maju ucinok rovnaky.Iba ze maju jednu desatinu skrobu s toho co obilie.Zemiaky su tiez pricina chorob srdca,ked sa konzumuje vo velkych mnozstvach.Zemiakovy skrob prilis rychle prechadza do krvi a slinivku brusnu nuti k zvysenemu vylucovaniu inzulinu cim vyvola protireakciu ,ktora vedie k rychlemu znizeniu krvneho cukru s ostatnymi negativnymi prejavmi.Cukrovkari by to mali poznat na sebe ,ale o tom nevedia a tak si myslia ,ze vazne ochoreli.
Pri tomto vyluceni stravy je vysoky krvny tlak a cukrovka 100% liecitelna.Cukrovka iba v stadiu pokial nezacala s organickym nicenim tela.

A cim nahradit sacharidy a energiu?Je to velmi jednoduche.Ovocim,sladkym ovocim,ktore nema ziadny dopad na cukor v krvi,naopak ho znizuje.Svojimi kyselinovymy stavami vas zbavia toho nerozpustneho hlienu,ktore vam upchavaju vsetke cesty v tele.Vycistia sa vam filtracne zariadenia v tele ako su pecen,oblicky,pluca,creva.Vycisti sa cely lymfaticky system.Obsahuju tu najcistejsiu ,zivu,organicku vodu,ktora posobi ako magnet na vsetke jedy,ktore mate v tele od liekov a podobne.Vasa postava sa zmeni na taku aka vam bola geneticky dana.Ziadny tuk,ziadna celulitida,nic navyse.Naberiete energiu ako nikdy predtym,odstranite unavu pretoze iba 10% energie sa pouzije na travenie 90% ostane.

Vyberte si ,bud zmenite svoj zivot ,kde je potrebne iba sebazaprenie,alebo si budete nicit aj nadalej pecen a oblicky od liekov ,ktore uzivate a ktore vam neprinesu ziadne vyliecenie iba chronicky stav.

Moj otec je 100% vylieceny z cukrovky typu 2 a z vysokeho krvneho tlaku.Uzival niekedy 5 druhov liekov.Teraz bez tych liekov ma perfektne vysledky,dokonca mozno lepsie ako ktorykolvek clovek ,ktory si mysli,ze je zdravy.Este dodam ,lekari su stoho vyliecenia hotovy.
Naposledy upravil Habbs : 01.10.10 at 19:34 Dôvod: doplnenie
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Habbs Pozri príspevok
Väcsina prispevkovaj ked som necital vsetke , je blud.
A tie Tvojéééééééé....veď to by aj ten "holanďan" poblúdil
Zase väcsina ludi hovori o zdravej strave,to je pravda,ale ktora je ta zdrava strava,ktora by to mohla odstranit?A ktora strava by mala byt vynechana ,ktora sposobuje vysoky tlak?
Nože buď za chytrého ...múdreho ...rád sa poučíme ...
Vysoky krvny tlak uzko suvisi s vysokymi hodnotami krvnych tukov.Je to ale iba symptom,nie pricina choroby.Krvny tlak sa okamzite znizuje akonahle vylucime zo stravy hlienotvorne obilie.Moze sa o tom presvedcit kazdy sam na sebe.S niekolkymi krajcami chleba sa krvny tlak okamzite zvysi.
Nestravitelne hlienotvorne obilie,ktore sa uklada vo vsetkych stavach a ich cestach v tele je pricina vysokeho krvneho tlaku,vysokych krvnych tukov a tazkych chorob ako mrtvica a srdcovy infarkt.Clovek s vysokym krvnym tlakom ma stavy a ich cesty pretazene a su upchane prilisne velkou konzumaciou chleba a bielkovin.V spojeni tepelnych upravovanych tukov tak vznika ZVAPENATENIE.
Takze choroby srdca vznikaju z varenych a pecenych obilninovych jedal.Touto stravou vyvolane a vzniknute uhlikove atomy srdca nuti k zvysenej cinnosti.Srdecny tep je priamo zavisly na obsahu kyseliny uhlicitej v krvi.Ludia maju radi jedla obsahujuce skrob ako su chlieb,obilie atd.Tato potrava vytvara a narusuje kludnu a rytmicku cinnost krvi a srdca.
Zemiaky su tiez bohate na skrob a maju ucinok rovnaky.Iba ze maju jednu desatinu skrobu s toho co obilie.Zemiaky su tiez pricina chorob srdca,ked sa konzumuje vo velkych mnozstvach.Zemiakovy skrob prilis rychle prechadza do krvi a slinivku brusnu nuti k zvysenemu vylucovaniu inzulinu cim vyvola protireakciu ,ktora vedie k rychlemu znizeniu krvneho cukru s ostatnymi negativnymi prejavmi.Cukrovkari by to mali poznat na sebe ,ale o tom nevedia a tak si myslia ,ze vazne ochoreli.
Že neveríííím ....
Ozaj ...len VÁŽNE ochoreli ???.....nie až na smrť ...????
Fujtajbl ...ale mi odľahlo ...
Hádam ešte niečo požijem ...a aj iní ...

Pri tomto vyluceni stravy je vysoky krvny tlak a cukrovka 100% liecitelna.
Iba na 100 % ...????...som bol v tom , že jak za socíku , teda aspoň na 120 % ...kua ....
Cukrovka iba v stadiu pokial nezacala s organickym nicenim tela.
A cim nahradit sacharidy a energiu?Je to velmi jednoduche.Ovocim,sladkym ovocim,ktore nema ziadny dopad na cukor v krvi,naopak ho znizuje.Svojimi kyselinovymy stavami vas zbavia toho nerozpustneho hlienu,ktore vam upchavaju vsetke cesty v tele.Vycistia sa vam filtracne zariadenia v tele ako su pecen,oblicky,pluca,creva.Vycisti sa cely lymfaticky system.Obsahuju tu najcistejsiu ,zivu,organicku vodu,ktora posobi ako magnet na vsetke jedy,ktore mate v tele od liekov a podobne.Vasa postava sa zmeni na taku aka vam bola geneticky dana.Ziadny tuk,ziadna celulitida,nic navyse.Naberiete energiu ako nikdy predtym,odstranite unavu pretoze iba 10% energie sa pouzije na travenie 90% ostane.
Zaujímevé ...len prečo to nefunguje , keď rúbem drevo ....hm ...
Vyberte si ,bud zmenite svoj zivot ,kde je potrebne iba sebazaprenie,alebo si budete nicit aj nadalej pecen a oblicky od liekov ,ktore uzivate a ktore vam neprinesu ziadne vyliecenie iba chronicky stav.
Moj otec je 100% vylieceny z cukrovky typu 2 a z vysokeho krvneho tlaku.Uzival niekedy 5 druhov liekov.Teraz bez tych liekov ma perfektne vysledky,dokonca mozno lepsie ako ktorykolvek clovek ,ktory si mysli,ze je zdravy.Este dodam ,lekari su stoho vyliecenia hotovy.
Keby len oni ...aj ja ...

Ale radšej nereagujem ...bol by som príliš expresívny , útočný ...tvrdý ...

P.S.:
Ale ch...... píšeš riadne a poriadne...
0 0
Habbs Habbs

Habbs je offline (nepripojený) Habbs

buchač Pozri príspevok
Keby len oni ...aj ja ...

Ale radšej nereagujem ...bol by som príliš expresívny , útočný ...tvrdý ...

P.S.:
Ale ch...... píšeš riadne a poriadne...
Pises sprostosti ako stale,ak by sa vsetke tvoje blbe prispevky vymazali co by nebolo absolutne na skodu ,tak toto forum by bolo o polovicu priehladnejsie a ludia by sa skor dostali ku svojim problemom a pricinam.
Teba asi stve ze moje prispevky niesu pod tvojim nickom.

Ty si verit mozes comu chces ,ale u mna dokaz nezmenis.A taky clovek ako si ty by nemal citat moje prispevky a uz vobec sa nimi riadit.Nezasluzis si to.Zasluzis si taky zivot aky mas teraz.Tvoje argumenty su nepodlozene a neobstali by ani 5 minut pred sudom.

Myslim,ze ti skodi aj ten elektromagneticky smog z pocitaca pri ktorom sedis.Nemal by si ho zapinat,ani mobily,mikrovlnky,televizory.Mal by si iba lezat na posteli,jest tucne jedla s mäsom a sladkostami s tepelne upravovanymi tukmi a brat vsetke mozne lieky ktore existuju na psychiku+ tie co beries a verit ze ti pomozu.Toto je moja rada iba pre teba.Urcite sa vyliecis.
Naposledy upravil Habbs : 01.10.10 at 20:25
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Habbs Pozri príspevok
Pises sprostosti ako stale,ak by sa vsetke tvoje blbe prispevky vymazali co by nebolo absolutne na skodu ,tak toto forum by bolo o polovicu priehladnejsie a ludia by sa skor dostali ku svojim problemom a pricinam.
Teba asi stve ze moje prispevky niesu pod tvojim nickom.

Ty si verit mozes comu chces ,ale u mna dokaz nezmenis.A taky clovek ako si ty by nemal citat moje prispevky a uz vobec sa nimi riadit.Nezasluzis si to.Zasluzis si taky zivot aky mas teraz.Tvoje argumenty su nepodlozene a neobstali by ani 5 minut pred sudom.
Tak túto vetu by si mi do ksichtu nepovedal ....

Jeden začal , nestihol dokončiť vetu ...

Aj napriek tomu , čo mi život priniesol , respektíve vzal / na zdravie myslím teraz / ...len tak mimochodom ...viem , o čom vravím ...
Že neargumentujem ???...všetko predsa nik nedá na net...a ja dupľom ...Na booku fasov sa realizuje ich dosť ...ja nemienim ...

A aj keby som zverejnil , povedzme , všetko ....na neuverenie by to bolo , to mi ver ...
Tí , ktorí vedia , tiež zo začiatku neverili ...a aj sem tam nejaký doktor sa našiel ...

Že nesúhlasíš s mojím názorom ???
A nie je to jedno ???
Príspevky ???...Tvoje pod mojím nickom ...he , nesranduj ...
Keď ja niečo stiahnem z netu , tak aj link dám ...zvyšok je VŽDY moja skúsenosť ...VŽDY ...

Veď nebuď jak Fico ....čo sa urážaš ???

Respektíve ...PREČO potom mňa urážaš ...???...za môj názor ???
To viem aj ja , nemám problém ...možno ešte lepšie , ako Ty ...

P.S.:
Ešte mi trošku , kua , porozprávaj o strelných poraneniach ...nechám sa poučiť napríklad o postraumatickom šoku , o čistení rany , či a kedy a ako sa zašíva ...

Možno som bol , hm , ale inak sa nedalo ...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Habbs Pozri príspevok
Pises sprostosti ako stale,ak by sa vsetke tvoje blbe prispevky vymazali co by nebolo absolutne na skodu ,tak toto forum by bolo o polovicu priehladnejsie a ludia by sa skor dostali ku svojim problemom a pricinam.
Teba asi stve ze moje prispevky niesu pod tvojim nickom.

Ty si verit mozes comu chces ,ale u mna dokaz nezmenis.A taky clovek ako si ty by nemal citat moje prispevky a uz vobec sa nimi riadit.Nezasluzis si to.Zasluzis si taky zivot aky mas teraz.Tvoje argumenty su nepodlozene a neobstali by ani 5 minut pred sudom.

Myslim,ze ti skodi aj ten elektromagneticky smog z pocitaca pri ktorom sedis.Nemal by si ho zapinat,ani mobily,mikrovlnky,televizory.Mal by si iba lezat na posteli,jest tucne jedla s mäsom a sladkostami s tepelne upravovanymi tukmi a brat vsetke mozne lieky ktore existuju na psychiku+ tie co beries a verit ze ti pomozu.Toto je moja rada iba pre teba.Urcite sa vyliecis.
hmmmm príliš neprimeraná reakcia

Nedalo mi pozrela som do Vášho profilu, keď tu tak dôležito píšete a všetky príspevky v tejto téme ste zatratili.Ale o čo Vám ide?

Ak ste tak všestranný človek čo sa týka zdravia , potom neviem pochopiť tieto založené témy, že by ste skúšali ľudí, alebo nebodaj je to nejaký zámer ?
http://www.porada.sk/t64813-bledost.html
http://www.porada.sk/t102315-biely-rubin.html
2 0
Habbs Habbs

Habbs je offline (nepripojený) Habbs

Zita5 Pozri príspevok
hmmmm príliš neprimeraná reakcia

Nedalo mi pozrela som do Vášho profilu, keď tu tak dôležito píšete a všetky príspevky v tejto téme ste zatratili.Ale o čo Vám ide?

Ak ste tak všestranný človek čo sa týka zdravia , potom neviem pochopiť tieto založené témy, že by ste skúšali ľudí, alebo nebodaj je to nejaký zámer ?
http://www.porada.sk/t64813-bledost.html
http://www.porada.sk/t102315-biely-rubin.html
Pozri si kedy to bolo pisane.Ci ty sa narodis mudra a mudra zomries?Clovek sa uci,ak ho to este bavi, sa nauci za kratky cas neskutocne vela veciam.Tamto kludne mozte vymazat.Ja uz take rady nepotrebujem.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Habbs Pozri príspevok
Pozri si kedy to bolo pisane.Ci ty sa narodis mudra a mudra zomries?Clovek sa uci,ak ho to este bavi, sa nauci za kratky cas neskutocne vela veciam.Tamto kludne mozte vymazat.Ja uz take rady nepotrebujem.
To neznamená , že ak za krátky čas ste sa niečomu naučili, že budete tým najmúdrejším "doktorom "Slovenska .Všetky príspevky majú niečo do
seba .Tie príspevky píšu ľudia , ktorý si prechádzajú zdravotnými problémami a vyskúšali už všetko možné čo sa dá.Tak im to netreba upierať, prečítajte si príspevky a neposudzujte tu , že niektoré príspevky sú blbosť a podobne .

A toto napísať je skutočne takou drzosťou, že toto jeden človek, ktorý by to aj myslel dobre s ľudmi ohľadom zdravotného stavu napísať nemôže.
A preto uvediem citáciu, ktorá patrila buchačovi :

Ty si verit mozes comu chces ,ale u mna dokaz nezmenis.A taky clovek ako si ty by nemal citat moje prispevky a uz vobec sa nimi riadit.Nezasluzis si to.Zasluzis si taky zivot aky mas teraz.Tvoje argumenty su nepodlozene a neobstali by ani 5 minut pred sudom.

Neviem skutočne nájsť tie správne slová ,ktoré by som pod tieto hrubo vyznačené obludné dva riadky napísala .....to si radšej nechám pre seba .

Ale jedno viem, takto mysliaci a zlo prajný človek , by nemal radšej ani ľuďom v oblasti zdravia pomáhať a radiť .Začnite najskôr od seba .
3 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Zitka, môžem len súhlasiť s Tvojimi riadkami.

To Habbs :
Skúste šíriť viac pozitívna na stránkach porady, lebo popravde, zakaždým, čo prečítam Vaše príspevky, strasie ma negatívnom.
Už to, že Vám tu vykáme je znakom toho, že si vytvárame ochrannú bariéru voči toľkému negativizmu.
4 0
betak betak

betak je offline (nepripojený) betak

na vysoký krvný tlak som skúšal všetko možne , pohyb , úpravu stravy,cesnak ..... a nakoniec som došiel až k byline kotvičník, denne pijem čaj a od 4.5.2010 neberiem na vysoký tlak žiadne lieky. o byline treba pozrieť info na nete.
1 0
Habbs Habbs

Habbs je offline (nepripojený) Habbs

Hahahaha ako sa velmi smejem nad vasou ubohostou a neschopnostou.Ste oznaceni na tomto fore ako poradaci a Vas musi pekne stvat,ze pride nejaky Habbs,ktory je mozno o polovicu mladsi a napise tu clanok ,ktory nikto z vas o nom nemal ani ponatia.Pritom je to tak jednoducha vec,ze ak ste si vsimli nato netreba lekarov ,ani lieky iba sebazaprenie v zivotosprave.Vy asi musite mat nieco spolocne s medicinov,lebo to nejak neviete prehltnut tie moje rady.Urcite viac by ste privitali aby som propagoval lieky.Ale ak sa pricina neodstrani ,lieky nepomozu iba potlacuju symptom,ak sa pricina odstrani, lieky uz netreba a clovek je vylieceny.Vysledky mojho otca hovoria za vsetko.
Rad by som vedel ci pan Buchac je vobec chory na vysoky tlak a cukrovku ,ze reagoval na moj prispevok tak ako reagoval a ci vobec vyskusal tu moju radu.Ak nie, jeho primitivne reakcie su neopodstatnene a vobec nemal reagovat.Ako moze niekto sudit vec do ktorej sa ani nerozumie? Ja sa chcem bavit s ludmi,ktori maju s tymto fakt problem.
Ludom s tymto problemom "urcite viac pomoze" ta Buchacova rada s ktorou na mna reagoval,ze?.Ale ja som ten zly ,pretoze sa vam snazim zdielat velky uspech.No asi by ste fakt boli radsej aby sa ludia z tych chorob nedokazali vyliecit,tak potom naco tu je toto forum?.Alebo nechcete stravit to ,ze pre vase vyliecenie sa budete musiet vzdat vasich pozitkov z jedal?Za pozitok sa plati a tou je choroba. Chory clovek s tymto problemom si da dokopy ,ktora rada by mu mohla pomoct.Vyskusa vsetko ak mu je zivot mily.Ja vam nepropagujem nic zaco by ste mali platit.Myslite si, ze ta najdrahsia vec musi byt najlepsia,jedine tak pre toho kto ju predava ,pre jeho kapsy.Prave to najjednoduchsie je najucinnejsie a to vynechat to ,co som pisal v predchadzajucom clanku.Tym sa clovek zbavi aj roznych alergii.Staci to iba vyskusat a vysledky budu tak cititelne, ze budete prekvapeny.To niesu take zlepsenia ako pomocou liekov,kde ten rozdiel ani nevidno,to je tak velky rozdiel zlepsenia stavu,ze to pocitite dost v kazdom ohlade aj co sa tyka nalady,psychickej vyrovnanosti.Obetujte ten 1-2 mesiace bez tychto potravin a budete ako znovuzrodeny.Z vlastnych skusenosti Vam hovorim.Ale ak nechcete,postavte si este vacsiu barieru ako Danuschka a trapte sa aj nadalej.Aj ked si myslim,ze skutocne chory clovek ktoremu nic nepomaha a je s toho nestastny si barieru neurobi.

Mozno som bol trochu hruby na Buchaca ,ale zase ma nastval svojimy blbymi poznamkami.Nikomu by sa to nepacilo.Moj hruby vyrok som myslel tym,ze kazdy si moze sam za svoje choroby podla toho co do seba dava,ci uz vedome alebo nevedome.Ak uz vedome ,co sa vam tu snazim vstiepit do tych poradackych hlav a nic si stoho nezoberiete ale naopak zacnete na moje prispevky kydat,zasluzite si iba to co mate a to Vam aj ostane.

A aby ste este nezabudli ,zopakujem to este raz.Moj otec sa vdaka tomu dostal z cukrovky typu 2 a vysokeho krvneho tlaku-odstranil iba pricinu.Myslim,ze o viac tu nejde.My mame po problemoch a teraz sa uz iba smejeme,ci si niekto vezme priklad to ma netrapi.A este dodam ,je to velmi rychly proces samoliecby tela,ktory je najucinnejsi a trva to iba kratko.Rozne alergie sa daju zdolat za 1-2 tyzdne.Je to sokujuce, co?Ale pravdive.Nechce sa vam tomu verit lebo ste od malicka manipulovany,ze su to nevyliecitelne choroby na ktore umieraju miliony ludi,takym myslenim nebudu liecitelne urcite nikdy.Nic vam nebrani to vyskusat.Ani nenutim.

Ps: Moje prispevky patria pre toho kto to potrebuje,nie pre toho,koho sa to netyka kto sa chce somnou za kazdu cenu hadat a ociernovat ma.
0 0
Habbs Habbs

Habbs je offline (nepripojený) Habbs

danushka Pozri príspevok
Zitka, môžem len súhlasiť s Tvojimi riadkami.

To Habbs :
Skúste šíriť viac pozitívna na stránkach porady, lebo popravde, zakaždým, čo prečítam Vaše príspevky, strasie ma negatívnom.
Už to, že Vám tu vykáme je znakom toho, že si vytvárame ochrannú bariéru voči toľkému negativizmu.
Co uz moze byt viac pozitivnejsie ako pisat ze vysoky krvny tlak,cukrovka a alergie su 100percent liecitelne?Co je natom negativne? Je negativne to aby ste sa vzdali potravin ktore Vam sposobuju problemy ,ktorych sa vlastne nechcete vzdat?
0 0
Habbs Habbs

Habbs je offline (nepripojený) Habbs

Zita5 Pozri príspevok

Ale jedno viem, takto mysliaci a zlo prajný človek , by nemal radšej ani ľuďom v oblasti zdravia pomáhať a radiť .Začnite najskôr od seba .
Ty sa spametaj pre Boha.To ze im nevies poradit ty,je tvoj problem a komplex,ktory by si si mala urovnat v hlave.Ak by som bol zloprajny clovek tak nenapisem tu nijake svoje uspechy.Ale kto si raz nezasluzi ,si skratka nezasluzi.Vsetke choroby su na vzostupe,ludia umieraju stale mladsi.Zjavne robia vsetci niekde tu istu chybu.Moderna medicina nefunguje,to vidi azda kazdy uz aj ten slepy.A este stale sa tomu podriadujete.Ludsky organizmus nieje prisposobeny na chemicke lieky(jedy), ma problem ich spracovat a musi ich vylucovat co znacne zatazuje cely organizmus.Aby bol liek schvaleny musi sa preukazat ze je iba o trosicku ucinnejsi ako placebo(neucinna latka).Tak iba tym trosicku ludom sa ulavy, a zbytok ludi umiera.
Ludia su otraveny zo stravy ,zivotneho prostredia.Su ako roboti,ktori namaju logiku ,nerozmyslaju,slaba pamet,ziadne stastie,depresie,su skratka hlupsi,konzervativny,neskusaju nic nove-tomu sa hovori zamoreny mozog tazkymi kovmi.Idu z davom s klapkami na ociach,miesto toho aby s toho davu odbocili a zacali menit veci podla seba.Otraveny clovek nemoze byt stastny.Co tak sa pokusit tie vsetke jedy zo seba dostat?To telo sa vam odmeni v ziariacom zdravi.To su rady kde zmiznu vsetke problemy vratane psychickych.
Je iba jedna pricina vsetkych chorob a tym je intoxikacia tela jedmi zvonku.
A je iba jeden sposob vyliecenia a tym je detoxikacia tela od tychto jedov.


To si mi napisala,ze by som nemal radit ludom v oblasti zdravia.Boli by ste o to ukrateni ,hlavne ti co o to stoja.Prave som ti napisal ako sa zbavit vsetkych chorob,ktore este niesu v stadiu organickeho nicenia.
VELA STASTIA
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...možno ...

Nezvyknem sa rozpisovať , lenže teraz to tak trochu považujem za nutné...

Habbs Pozri príspevok
Hahahaha ako sa velmi smejem nad vasou ubohostou a neschopnostou.Ste oznaceni na tomto fore ako poradaci a Vas musi pekne stvat,ze pride nejaky Habbs,ktory je mozno o polovicu mladsi a napise tu clanok ,ktory nikto z vas o nom nemal ani ponatia.Pritom je to tak jednoducha vec,ze ak ste si vsimli nato netreba lekarov ,ani lieky iba sebazaprenie v zivotosprave.Vy asi musite mat nieco spolocne s medicinov,lebo to nejak neviete prehltnut tie moje rady.Urcite viac by ste privitali aby som propagoval lieky.Ale ak sa pricina neodstrani ,lieky nepomozu iba potlacuju symptom,ak sa pricina odstrani, lieky uz netreba a clovek je vylieceny.Vysledky mojho otca hovoria za vsetko.
Rad by som vedel ci pan Buchac je vobec chory na vysoky tlak a cukrovku ,ze reagoval na moj prispevok tak ako reagoval a ci vobec vyskusal tu moju radu.Ak nie, jeho primitivne reakcie su neopodstatnene a vobec nemal reagovat.Ako moze niekto sudit vec do ktorej sa ani nerozumie? Ja sa chcem bavit s ludmi,ktori maju s tymto fakt problem.
Či primitívne ...???
Nech súdia iní ...Ty na to nemáš ...ale pozri sa na linky ...hádam pochopíš ...
LEN mňa pozorne musíš čítať ...
http://www.porada.sk/t99763-cukrovka-typu-ii.html
http://www.porada.sk/1394723-post13.html
O rakovine sa zmieňovať nemusím ....
http://www.porada.sk/1516639-post294.html
tam si zadrel tiež do živého svojim spôsobom ...
Myslím , že problémov habadej ...aj iné by sa našli ...KV riziko...hm , vraj vysoké ...

Ludom s tymto problemom "urcite viac pomoze" ta Buchacova rada s ktorou na mna reagoval,ze?.Ale ja som ten zly ,pretoze sa vam snazim zdielat velky uspech.No asi by ste fakt boli radsej aby sa ludia z tych chorob nedokazali vyliecit,tak potom naco tu je toto forum?.Alebo nechcete stravit to ,ze pre vase vyliecenie sa budete musiet vzdat vasich pozitkov z jedal?Za pozitok sa plati a tou je choroba. Chory clovek s tymto problemom si da dokopy ,ktora rada by mu mohla pomoct.Vyskusa vsetko ak mu je zivot mily.Ja vam nepropagujem nic zaco by ste mali platit.Myslite si, ze ta najdrahsia vec musi byt najlepsia,jedine tak pre toho kto ju predava ,pre jeho kapsy.Prave to najjednoduchsie je najucinnejsie a to vynechat to ,co som pisal v predchadzajucom clanku.Tym sa clovek zbavi aj roznych alergii.Staci to iba vyskusat a vysledky budu tak cititelne, ze budete prekvapeny.To niesu take zlepsenia ako pomocou liekov,kde ten rozdiel ani nevidno,to je tak velky rozdiel zlepsenia stavu,ze to pocitite dost v kazdom ohlade aj co sa tyka nalady,psychickej vyrovnanosti.Obetujte ten 1-2 mesiace bez tychto potravin a budete ako znovuzrodeny.Z vlastnych skusenosti Vam hovorim.Ale ak nechcete,postavte si este vacsiu barieru ako Danuschka a trapte sa aj nadalej.Aj ked si myslim,ze skutocne chory clovek ktoremu nic nepomaha a je s toho nestastny si barieru neurobi.

Mozno som bol trochu hruby na Buchaca ,ale zase ma nastval svojimy blbymi poznamkami.
Hrubý ???...to nebolo o hrubosti , inak by som nazval ...
Blbé poznámky ...hm , pre koho ako ...
Nikomu by sa to nepacilo.Moj hruby vyrok som myslel tym,ze kazdy si moze sam za svoje choroby podla toho co do seba dava,ci uz vedome alebo nevedome.
Povedz malým detičkám na onkológii ...
Povedz dojčatám , narodeným s rázštepom chrbtice , kardio vaskulárnymi chorobami ...
Povedz ....

Ak uz vedome ,co sa vam tu snazim vstiepit do tych poradackych hlav a nic si stoho nezoberiete ale naopak zacnete na moje prispevky kydat,zasluzite si iba to co mate a to Vam aj ostane.

A aby ste este nezabudli ,zopakujem to este raz.Moj otec sa vdaka tomu dostal z cukrovky typu 2 a vysokeho krvneho tlaku-odstranil iba pricinu.Myslim,ze o viac tu nejde.My mame po problemoch a teraz sa uz iba smejeme,ci si niekto vezme priklad to ma netrapi.A este dodam ,je to velmi rychly proces samoliecby tela,ktory je najucinnejsi a trva to iba kratko.Rozne alergie sa daju zdolat za 1-2 tyzdne.Je to sokujuce, co?Ale pravdive.Nechce sa vam tomu verit lebo ste od malicka manipulovany,ze su to nevyliecitelne choroby na ktore umieraju miliony ludi,takym myslenim nebudu liecitelne urcite nikdy.Nic vam nebrani to vyskusat.Ani nenutim.

Ps: Moje prispevky patria pre toho kto to potrebuje,nie pre toho,koho sa to netyka kto sa chce somnou za kazdu cenu hadat a ociernovat ma.
Nikdo Ťa neočierňuje ...ja osobne dôvodim , argumentujem ...
Je síce pravda , že inak ako ostatní , ale iný už nebudem ...
Svoje rozumy sa snažím dať tak , aby sa dotyčný SÁM zamyslel nad odpoveďou a išiel po náznakoch , smeroch ...linkoch na internete povedzme ...
Nie je možné tak jednoducho a ešte aj na diaľku nejakému anonymnej osobe cez nat stanoviť diagnózu a nasadiť okamžite adekvátnu liečbu ...
O to ide mne ...
A je jedno , či sa to týka zdravia , práva ...počítačov ...vždy je to o inom ...na 100 % NIKDY ...!!!!!
Kriste pane ...snáď Ti celú agendu môjho zdravotného stavu neposkytnem ...
Veď niektoré veci ani moja manželka o mne nevie ....
Habbs Pozri príspevok
Co uz moze byt viac pozitivnejsie ako pisat ze vysoky krvny tlak,cukrovka a alergie su 100percent liecitelne?
Na 100 % si NIKDY nie vyliečený ...NIKDY ...
Co je natom negativne? Je negativne to aby ste sa vzdali potravin ktore Vam sposobuju problemy ,ktorych sa vlastne nechcete vzdat?
Poznámočka ...Tí , ktorí ma poznajú , sa niekedy aj čudujú , že aké pozitívne postoje mám ...
Ale občas sa nájde , príde aj negatívka ...vtedy som nepríjemný ...žiaľ , ale nedá sa to ovplyvniť ...
Ty si verit mozes comu chces ,ale u mna dokaz nezmenis.A taky clovek ako si ty by nemal citat moje prispevky a uz vobec sa nimi riadit.Nezasluzis si to.
Zasluzis si taky zivot aky mas teraz.Tvoje argumenty su nepodlozene a neobstali by ani 5 minut pred sudom.
Tak trochu som dumal na tým ...

A vieš , že svojím spôsobom máš aj tú pravdu ???

Skôr by som povedal , že si takýto život NEZASLÚŽIM ...dôvody , prečo to tvrdím sú však inde pochované , tie si úzko a pevne strážim ...
Som veľmi rád , že mám to , čo mám ...
Zdravie ...síce , aké - také , ale relatívne som na tom lepšie ako poniektorí iní ..
Rodinu ...hlavne vnučka mi neskutočnú radosť robí ...
Majetok radšej neriešim - nebudem dráždiť zbytočne ...mám , čo mám ...som spokojný ...
A inak ...hm , aj neskutočné sny sa mi splnili , o ktorých sa mi nikdy ani len nesnívalo ...
HEJ , vravím si občas , pýtajúc sa sám seba , neveriac sám sebe ...
ČÍM som si to ZASLÚŽIL ???...to šťastie .????
Hm ...NEVIEM ...

P.S.:
Moje argumenty nechaj tak ...
Zato o tých Tvojich by som povedal , že som už aj lepšie čítal ...naposledy niekedy na obed ...

...v PÍSMENKOVEJ polievke ...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

No neviem, Habs to popisal zhruba dobre. No a jeho styl? Mne nevadi, beriem ho s nadhladom, dolezita je myslienka. :-)
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Sodoma Gomora. To už aj na psychiatrii majú internet?

--------------------------------------------
Neberte život příliš vážně. Stejně z něj nevyváznete živí.
0 0
ErinErin ErinErin

ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

Fíha Habbs,sem si sa presťahoval? Zaujímavé, len prosím vysvetli svoje tvrdenia:

Habbs Pozri príspevok
Väcsina prispevkov aj ked som necital vsetke , je blud. Zase väcsina ludi hovori o zdravej strave,to je pravda,ale ktora je ta zdrava strava,ktora by to mohla odstranit?A ktora strava by mala byt vynechana ,ktora sposobuje vysoky tlak?
Vysoky krvny tlak uzko suvisi s vysokymi hodnotami krvnych tukov.
Ktorý druh hypertenzie myslíš? Esenciálnu,sekundárnu? Aká je konkrétne tá súvislosť?

Je to ale iba symptom,nie pricina choroby.Krvny tlak sa okamzite znizuje akonahle vylucime zo stravy hlienotvorne obilie.Moze sa o tom presvedcit kazdy sam na sebe.S niekolkymi krajcami chleba sa krvny tlak okamzite zvysi.
Daj link na publikáciu. Aký je mechanizmus tvorby hlienov spôsobených údajne obilím?

Nestravitelne hlienotvorne obilie,ktore sa uklada vo vsetkych stavach a ich cestach v tele je pricina vysokeho krvneho tlaku,vysokych krvnych tukov a tazkych chorob ako mrtvica a srdcovy infarkt.Clovek s vysokym krvnym tlakom ma stavy a ich cesty pretazene a su upchane prilisne velkou konzumaciou chleba a bielkovin.V spojeni tepelnych upravovanych tukov tak vznika ZVAPENATENIE.
Ako tie obilniny a chlieb upchávajú cesty - aké cesty a šťavy myslíš? Zvápenatenie? Čoho?

Takze choroby srdca vznikaju z varenych a pecenych obilninovych jedal.Touto stravou vyvolane a vzniknute uhlikove atomy srdca nuti k zvysenej cinnosti.
Aké atómy uhlíka v srdci,čo majú vznikať stravou, myslíš? Definuj štruktúru! Zvýšená činnosť srdca v ktorom parametre?

Srdecny tep je priamo zavisly na obsahu kyseliny uhlicitej v krvi.
Kyselina uhličitá znamená rozpustený oxid uličitý - produkt dýchania. Chceš povedať, že keď sa niekto dusí,tak mu pochopiteľne stúpne tlak?

Ludia maju radi jedla obsahujuce skrob ako su chlieb,obilie atd.Tato potrava vytvara a narusuje kludnu a rytmicku cinnost krvi a srdca.
Vysvetli ako!

Zemiaky su tiez bohate na skrob a maju ucinok rovnaky.Iba ze maju jednu desatinu skrobu s toho co obilie.Zemiaky su tiez pricina chorob srdca,ked sa konzumuje vo velkych mnozstvach.Zemiakovy skrob prilis rychle prechadza do krvi
Chybička se vloudila: Škrob ako polysacharid neprechádza črevnou stenou. Ale určite vieš, čo sa s ním deje!

a slinivku brusnu nuti k zvysenemu vylucovaniu inzulinu cim vyvola protireakciu ,ktora vedie k rychlemu znizeniu krvneho cukru s ostatnymi negativnymi prejavmi.Cukrovkari by to mali poznat na sebe ,ale o tom nevedia a tak si myslia ,ze vazne ochoreli.
Pokles krvného cukru považuješ za prejav cukrovky? Nemala by to byť zvýšená hladina?

Pri tomto vyluceni stravy je vysoky krvny tlak a cukrovka 100% liecitelna.Cukrovka iba v stadiu pokial nezacala s organickym nicenim tela.

A cim nahradit sacharidy a energiu?Je to velmi jednoduche.Ovocim,sladkym ovocim,ktore nema ziadny dopad na cukor v krvi,naopak ho znizuje.
Fíha, novinka! Pre obsah cukru sa ovocie niekedy nedoporučuje nalačno...

Svojimi kyselinovymy stavami vas zbavia toho nerozpustneho hlienu,ktore vam upchavaju vsetke cesty v tele.
Definuj, prosím,aký hlien!

Vycistia sa vam filtracne zariadenia v tele ako su pecen,oblicky,pluca,creva.Vycisti sa cely lymfaticky system.Obsahuju tu najcistejsiu ,zivu,organicku vodu,ktora posobi ako magnet na vsetke jedy,ktore mate v tele od liekov a podobne.Vasa postava sa zmeni na taku aka vam bola geneticky dana.Ziadny tuk,ziadna celulitida,nic navyse.Naberiete energiu ako nikdy predtym,odstranite unavu pretoze iba 10% energie sa pouzije na travenie 90% ostane.

Vyberte si ,bud zmenite svoj zivot ,kde je potrebne iba sebazaprenie,alebo si budete nicit aj nadalej pecen a oblicky od liekov ,ktore uzivate a ktore vam neprinesu ziadne vyliecenie iba chronicky stav.

Moj otec je 100% vylieceny z cukrovky typu 2 a z vysokeho krvneho tlaku.Uzival niekedy 5 druhov liekov.Teraz bez tych liekov ma perfektne vysledky,dokonca mozno lepsie ako ktorykolvek clovek ,ktory si mysli,ze je zdravy.Este dodam ,lekari su stoho vyliecenia hotovy.
A ešte jedna otázka: nie si v nejakej skupine, ktorá sa zaoberá náboženstvom,filozofiou atď?
1 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

ErinErin Pozri príspevok
Fíha Habbs,sem si sa presťahoval? Zaujímavé, len prosím vysvetli svoje tvrdenia:



A ešte jedna otázka: nie si v nejakej skupine, ktorá sa zaoberá náboženstvom,filozofiou atď?
ErinErin, keby bol Habbs členom nejakej náboženskej skupiny, pravdepodobne by sa nám neprihováral takto : Hahahaha ako sa velmi smejem nad vasou ubohostou a neschopnostou...
A láskou k blížnemu by asi ďaľšiemu členovi neprial nič zlé, resp. to, čo si zaslúži..

Ktovie, kto sa skrýva za nickom Habbs.
A ktovie, čo sa to tu deje s Poradou, také príspevky v poslednom čase sú tu, až sa človeku rozum pozastavuje.
Habbs je absolútnym antivakcinátorom okrem iného a možno už má nejakú biologickú zbraň proti Porade. Takže bacha, aby tu nevznikla nejaká nevyliečiteľná poradovariola.
Inak ja sa nebojím, som zaočkovaná, mám aj POLIO aj DITEPER .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať