Zavrieť

Porady

Zapálené ďasná

Prosím o radu, nevie mi niekto poradiť: Môj syn 17 rokov má už asi 4 mesiace neustále zapálenú časť ďasná - pri hornom zube. Vyskúšali sme už všetky zubné pasty podľa rady zubnej lekárky a nič. Stále to pretrváva. Poradí mi niekto?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    Skús kúpiť,alebo pozháňať v lekárni propolisovú tinktúru a ňou aby si Tvoj syn natieral to ďasno. Nie je to žiadny babský liek.Prajem skoré uzdravenie.

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Standardne a stomatologicke testy na koznej ambulancii.Takto sa moze prejavovat alergia.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    HankaS Pozri príspevok
    Prosím o radu, nevie mi niekto poradiť: Môj syn 17 rokov má už asi 4 mesiace neustále zapálenú časť ďasná - pri hornom zube. Vyskúšali sme už všetky zubné pasty podľa rady zubnej lekárky a nič. Stále to pretrváva. Poradí mi niekto?
    odporúčam tantum verde na kloktanie,pasta lacalut na dasna,a celaskooooooon to mne pomaha 100% a vždy lebo ja to mavam tiež často.

    anaman je offline (nepripojený) anaman

    22 rokov sa venujem tvorbe interných predpisov firiem, personálny audit a audit firemných procesom , návrhy oragnizačných štruktúr a pod. ...viac anaman
    ja mám dobré skúsenosti s kvapkami FLORSALMIN, ktoré dostať bežne v lekárni. Potrieť neriedeným roztokom ďasno a niekoľkokrát denne vykloktať zriedeným roztokom ústa.

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    No,mozete skusat a minat peniaze,ale ak sa Vam rozbehla alergia,napr.na amalgam/nikel,farbiva,parfumy/tak sa Vam to neukludni,kym nevysadite prislusnu latku.To,ze ste nemala alergiu vcera,neznamena,ze je nemate dnes.Takze prv,nez zbytocne miniete peniaze,dajte sa vytestovat.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    BXLmiami Pozri príspevok
    No,mozete skusat a minat peniaze,ale ak sa Vam rozbehla alergia,napr.na amalgam/nikel,farbiva,parfumy/tak sa Vam to neukludni,kym nevysadite prislusnu latku.To,ze ste nemala alergiu vcera,neznamena,ze je nemate dnes.Takze prv,nez zbytocne miniete peniaze,dajte sa vytestovat.
    ???????????????

    maca.tt je offline (nepripojený) maca.tt

    verná čitatelka príspevkov porady 46 ročná ...viac maca.tt
    Ja som si kúpila švédske kvapky mám velmi dobré skúsenosti na zapálené dasná

    kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

    pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac kalkulka
    Odporúčala by som Herbadent tinktúru a je aj Herbadent ústna voda. Zubnú pastu Parodontax a zvýšený prísun vitamínov.

    feron je offline (nepripojený) feron

    feron
    Asi je dôležité pri ktorom zube to je, predné zuby, posledná stolička? Zadné stoličky niekedy zarastajú do ďasna, to je potom citlivé, opuchnuté, niekedy je lepšie to riešiť malým operačným zákrokom.

    Ivula je offline (nepripojený) Ivula

    Ivula
    Neviem, či ti zubná poradila, ale mne kázala na vatičku dať peroxid vodíka 3%. A pomohlo mi to. Akurát by si mal asi častejšie umývať zuby, keď sa mu tak veľmi zapaľujú

    Netka je offline (nepripojený) Netka

    Netka
    Odporúčam vyplachovať ústa vždy po umytí zubov Corsodilom (stojí 90,-SK) a zaručene pomáha (či pri aftoch, zápaloch alebo jednoducho "boľačkách" v ústach) a chráni aj proti zubnému kazu :-)
    Odporucila by som vam ustnu vodu PerioTherapy, kt. navrhol americky Dr. Harold Katz. Je to ucinna okyslicena ustna voda s vyvazenym pH navrhnuta na liecenie vasich problemov s dasnami.

    pre viac informacii navstivte stranku sviezidych.sk

    tomage je offline (nepripojený) tomage

    tomage
    ja som mal podobny problem, a skusil som - oramd - a pomohlo mi to coskoro. ale najskor zubar vylucoval co to moze byt konecne sa to dovaza aj na sk.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    tomage Pozri príspevok
    ja som mal podobny problem, a skusil som - oramd - a pomohlo mi to coskoro. ale najskor zubar vylucoval co to moze byt konecne sa to dovaza aj na sk.
    akože "do tretice všetko dobré" zase reklama na ten istý produkt

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.