Zavrieť

Porady

SPOLUŽIACI

Viki Viki

Viki je offline (nepripojený) Viki

žena
Natrafila som na stránku www.spoluziaci.sk poznáte ju?

Môžte si tam nájsť svoju triedu, ja som nenašla ani jednu školu/triedu, ktorú som navštevovala -nikto ich ešte nezaregistroval...
Možno budete mať viac šťastia a nájdete svojich spolužiakov a môžte si s nimi pokecať...
Vľavo je menu -tam si kliknite na Vybrať triedu -potom postupne vyberajte - okres/mesto/školu/rok ukončenia/triedu ... a potom stačí už len odpovedať správne na kontrolnú otázku.
Tak hor sa do hľadania spolužiakov, alebo registrovania nových tried.
Usporiadat
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Tiež tam nemám žiadnu svoju triedu. Môj brat má, majú tam fotky zo stretávok, no zabudol heslo a nevie sa tam dostať.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Vevey Vevey

Vevey je offline (nepripojený) Vevey

pyton
Tiež tam nemám žiadnu svoju triedu.
Ani ja nie a to som ich navstevovala pre neustale stahovanie sa dost.
Ale najprv som sa potesila, ze nieco podobne zakladate tu, nacapala som par spoluziakov (skor spoluskolnikov) pri debate o diplomovych pracach. Teraz mi je neskutocne luto, ze som flakala spoluziakov, mala som viac flakat skolu a sediet v Urane, mohla som mat teraz vela kamosov. A sediet s nimi v Urane. (?!) No tu na Porade je tiez celkom dobre.
www.spoluziaci.sk je celkom dobra stranka, ale www.porada.sk je lepsia a aj tu su spoluziaci.
Naposledy upravil Vevey : 27.04.05 at 22:34 Dôvod: hruba pravopysna chiba
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
No keď vy, staršie ročníky nenájdete, tak my mladšie už vôbec nie! Ja som pozerala stránku www.cemetery.sk kde som chcela nájsť niečo o svojich predkoch a nenašla som tam dokonca ani príbuzných, ktorí odišli pred dvomi rokmi, takže spolužiakov spred 40-50 rokov to už vôbec nehrozí. Ale nič sa nevyrovná Porade, kto neverí, nech si zadá našu stránku! Tam sú stále ľudia!
0 0
Shaman Shaman

Shaman je offline (nepripojený) Shaman

muž
Vevey
Ani ja nie a to som ich navstevovala pre neustale stahovanie sa dost.
Ale najprv som sa potesila, ze nieco podobne zakladate tu, nacapala som par spoluziakov (skor spoluskolnikov) pri debate o diplomovych pracach. Teraz mi je neskutocne luto, ze som flakala spoluziakov, mala som viac flakat skolu a sediet v Urane, mohla som mat teraz vela kamosov. A sediet s nimi v Urane. (?!) No tu na Porade je tiez celkom dobre.
www.spoluziaci.sk je celkom dobra stranka, ale www.porada.sk je lepsia a aj tu su spoluziaci.
Za tym Uranom az tak nesmut. Nebol to ziaden zazrak. Furt tie iste xichty - Karol, Fode, Karunka - tí su tam urcite este teraz...
Ked uz, tak letny Funus.
0 0
Viki Viki

Viki je offline (nepripojený) Viki

žena
Máte pravdu, PORADA je najsuper stránka, ja na ňu tiež nedám dopustiť
hoc som tu zatiaľ spolužiakov nestretla, ale spoznala som kopec skvelých ľudí...
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Ondrejvla, ďakujem že ste upozornili na túto stránku, chcela som na ňu ísť, len som zabudla názov. O tom zostaviteľovi bol nedávno krásny článok v Plus 7 dní, je to starší pán, všetko nahadzuje do počítača ručne a sám ako hobby, robí to na kolene. Tiež tam píše, že nemá nasledovníkov, ktorí to budú robiť po ňom. On tomu venuje všetok svoj čas.
Divím sa, že oficiálne stránky neexistujú.
0 0
ajka5 ajka5

ajka5 je offline (nepripojený) ajka5

ondrejvla Pozri príspevok
No keď vy, staršie ročníky nenájdete, tak my mladšie už vôbec nie! Ja som pozerala stránku www.cemetery.sk kde som chcela nájsť niečo o svojich predkoch a nenašla som tam dokonca ani príbuzných, ktorí odišli pred dvomi rokmi, takže spolužiakov spred 40-50 rokov to už vôbec nehrozí. Ale nič sa nevyrovná Porade, kto neverí, nech si zadá našu stránku! Tam sú stále ľudia!
Ak hladate svojich predkov alebo si chcete vytvorit rodokmen z uz nazbieranych informacii o svojej rodine, tak odporucam stranku www.rodokmen.com Na strankach www.rodokmen.com si mozete vytvarat lubovolne velky rodokmen. Pri vytvarani sa rodokmen stale automaticky monituruje a akonahle sa najdu rovnaky predkovia aj v inom rodokmeni, tak dostavate moznost prepojit svoj rodokmen s inym. Rodokmen sa da tlacit v desat roznych zostav alebo si ho mozete v peknom grafickom style ukladat do pdf.
0 0
uko uko

uko je offline (nepripojený) uko

my sme registrovaní na spolužiakoch. urobila to jedna spolužiačka, ktorá ale potom odišla do zahraničia a už tam neprispieva. keď sme mali stretnutie po 5tich rokoch, tak sme si na ňom zozbierali kontakty, tie som potom každej jednej poslala spolu s adresou, heslom a presným postupom ako sa dostať na tú stránku. teraz tam prispievame asi 10ti. a je to super. lebo aj ľudia, čo sú napr. v anglicku. už sa nám blíži stretnutie po 10tich rokoch, tak sa nám to aj vďaka tejto stránke bude lepšie organizovať.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Viki Pozri príspevok
Natrafila som na stránku www.spoluziaci.sk poznáte ju?

Môžte si tam nájsť svoju triedu, ja som nenašla ani jednu školu/triedu, ktorú som navštevovala -nikto ich ešte nezaregistroval...

Tak hor sa do hľadania spolužiakov, alebo registrovania nových tried.
A prečo ten niekto nie si ty? Ja som tak urobila pred rokom - mali sme mať stretávku po 30 rokoch, ale spolužiak, ktorý to vždy organizoval, zomrel, a akosi sa nám nepodarilo dať dokopy všetky adresy, keďže sme chodili z viacerých miest aj okresov. Tak som založila stránku a dnes už máme všetci na seba kontakt.
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Nie je tam ani moja stredná a základná práve ten rok chýba. Smola.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

abel Pozri príspevok
A prečo ten niekto nie si ty? Ja som tak urobila pred rokom - mali sme mať stretávku po 30 rokoch, ale spolužiak, ktorý to vždy organizoval, zomrel, a akosi sa nám nepodarilo dať dokopy všetky adresy, keďže sme chodili z viacerých miest aj okresov. Tak som založila stránku a dnes už máme všetci na seba kontakt.
Elenka presne toto som spravila na jar tento rok ja a keď sme mali v máji stretko som im to oznámila, dala som aj vstupné údaje. Spolužiaci priložili fotky zo stretnutia, ja som nahodila všetkých podľa abc, s adresami, t.číslami. Okrem mňa a pár chalanov zatiaľ sa len jedna spolužiačka tam objavila, pritom sa tešili, aspoň sa tak tvárili. dúfam, že sa to zlepší.
0 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

pozdravujem,
- je tomu uz zopar rockov dozadu, asi v zaciatkoch SPOLUZIAKOV, ked som zaregistrovala moju triedu zo strednej skoly a rocnik z vysokej skoly
- zial, chodim tam len ja, neviem si to vysvetlit, zeby nikto sa z mojich byvalych spoluziakov nezaujimal o tuto stranku ???
- ked som prechadzala zalozenymi triedami, zistila som, ze 99 % ma take pristupove heslo, ze ho moze vediet len absolvent tej tiedy, ale aj to len zopar rokov po ukonceni, pretoze zo skusenosti viem, ze mena, prezyvky a pod sa po desatrociach zabudaju
- ja som dala heslo pre vstup take zrejme, ze sa do nasej triedy doostavaju skor cudzi zvedavci a myslim ze tak by aj malo byt
- potom nemoze sa stat, ze ani spravca triedy si po rokoch na pristupove heslo nespomenie
- su triedy, ktore su aktivne a tym prajem este viacej stretnuti a informacii na stranke SPOLUZIACI
0 0
icemonika icemonika

icemonika je offline (nepripojený) icemonika

nikto...zatiaľ :)
ja som sa tam zaregistrovala potom, co som dostala avizo, ze je tam nasa trieda, ale prekvapuje ma, ze tam nie sme vsetci aj napriek tomu, ze su to len 3 roky od matury. ale je to celkom fajn stranka. Okrem toho funguje aj stranka pre studentov www.unister.sk, ale ta je viacmenej pre "aktualnych" studentov.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

pyton Pozri príspevok
Tiež tam nemám žiadnu svoju triedu. Môj brat má, majú tam fotky zo stretávok, no zabudol heslo a nevie sa tam dostať.
Pre tých,ktorí nevedia heslo: dolu je hláška: napíš správcovi(triedy),nechaj kontakt a on odpíše.

My sme mali tiež taký problém.Otázka znela: koľko Vás bolo v triede?
Koho by napadlo, že odpísať treba nie číslom, ale celou vetou a po česky
0 0
Magduša Magduša

Magduša je offline (nepripojený) Magduša

Je to dobrá stránka - používam,
ale

hľadám nejakú podobnú stránku pre bývalých kolegov.
Radi by sme urobili stretávku a taký podobný web by nám veľa pomohol.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Magduša Pozri príspevok
Je to dobrá stránka - používam,
ale

hľadám nejakú podobnú stránku pre bývalých kolegov.
Radi by sme urobili stretávku a taký podobný web by nám veľa pomohol.
Facebook a kto nie je tam, tak e-maily, telefonáty.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
michelle84 Pozri príspevok
Facebook a kto nie je tam, tak e-maily, telefonáty.
....tak ako keby už ani

NEEXISTOVAL ....
0 1
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

michelle84 Pozri príspevok
Facebook a kto nie je tam,.........

buchač Pozri príspevok
....tak ako keby už ani

NEEXISTOVAL ....
neexistujéééém huráááá
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Halli Pozri príspevok
neexistujéééém huráááá
Si človek, ktorý sa nezaregistroval na FB? Dobre som pochopila? Ak áno, tak si tretí o kom "viem". Blahoželám.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..moja trieda zo základky je na Spolužiakoch...aj som tam nás všetkých vopchala, aj popísala, ale nikto sa neprihlásil...za rok!..
ZDŠ Sama Chalupku 1962-71 Prievidza...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať