Zavrieť

Porady

Prečo ste tu len ako hosť?...

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Často, keď som už zodpovedala, alebo aspoň pomohla odpoveďami na zadané otázky, idem sa pozrieť, kto je na Porade, a kto má záujem o akú tému. Prakvapuje ma, že je tu veľa návštevníkov, ktorí si prídu po radu na PORADU. Chcem sa spýtať všetkých, čo tu nie sú registrovaní, prečo ste tu len ako hosť? Páčia sa vám zadané témy a odpovede na ne? Pomohli vám vo vašej práci? To nás veľmi teší, ale oveľa viac by nás, všetkých členov Porady potešilo, keby ste sa pridali k nám, zaregistrujte sa, a zistíte, že je tu skupina skvelých ľudí, ktorí nezištne pomáhajú a radia jeden druhému. Pridajte sa k nám, bude nás viac, a možno práve aj vy svojimi radami a skúsenosťami nielen z oblasti daní, ekonomiky a účtovníctva pomôžete nielen nám, ale aj sebe. Miesta je tu stále dosť a my vás radi privítame.

Prajem pekný podvečer.
Usporiadat
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

ondrejvla
Často, keď som už zodpovedala, alebo aspoň pomohla odpoveďami na zadané otázky, idem sa pozrieť, kto je na Porade, a kto má záujem o akú tému. Prakvapuje ma, že je tu veľa návštevníkov, ktorí si prídu po radu na PORADU. Chcem sa spýtať všetkých, čo tu nie sú registrovaní, prečo ste tu len ako hosť? Páčia sa vám zadané témy a odpovede na ne? Pomohli vám vo vašej práci? To nás veľmi teší, ale oveľa viac by nás, všetkých členov Porady potešilo, keby ste sa pridali k nám, zaregistrujte sa, a zistíte, že je tu skupina skvelých ľudí, ktorí nezištne pomáhajú a radia jeden druhému. Pridajte sa k nám, bude nás viac, a možno práve aj vy svojimi radami a skúsenosťami nielen z oblasti daní, ekonomiky a účtovníctva pomôžete nielen nám, ale aj sebe. Miesta je tu stále dosť a my vás radi privítame.

Prajem pekný podvečer.
Vlastička,
napísané pekne od srdca...
Pekný večer...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Ďakujem, ale ja to tak aj cítim.
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

Keď som "objavila" Poradu, tiež som tu bola prvé dni ako hosť kým som sa zorientovala. Ale byť zaregistrovaný znamená nielen zapájať sa do debát, konzultovať problémy a nejasnosti, ale možnosť otvárať všetky prílohy, ktoré su vynikajúcimi pomôckami pri práci. Prídu na to všetci hostia, niektorí skôr, iní neskôr. Takže, milí hostia, hor sa k registrácii
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Vlasti.. toto aj mňa už dávno zaujímalo... Prečo poniektorí chodia len čítať.. a nie sa aj zapájať do debatky.. Snáď nám to niekto povie.

adam.. ked som sa ja dozvedela o porade, hned som sa zaregistrovala.. ani sekundu som neváhala, že by som bola len ako hosť.. nejak som cítila, že by som mohla hned nejako pomôcť...ak budem vedieť...
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Ja som tiež vôbec neváhala, keď sa môžem niečo naučiť a ešte pri tom aj pomôcť druhým, je to bezva nie?!
0 0
slnko slnko

slnko je offline (nepripojený) slnko

ondrejvla
Ja som tiež vôbec neváhala, keď sa môžem niečo naučiť a ešte pri tom aj pomôcť druhým, je to bezva nie?!
moja reč, presne takto to cítim aj ja. Všeličo sa dozviem ja a zároveň mám potrebu rozdávať a pomáhať iným a to ma napĺňa. A zároveň cítim, že tu získavam priateľov.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Veď práve pre to priateľstvo si tu občas po večierke chodíme aj poklebetiť! Keď sa podelím o svoj problém s priateľom, hneď je ten problém už len polovičný. A pritom sa aj realizujem.
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Babenky.. ako by ste mi hovorili z duše :-)
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Nuz realita moze byt aj taka, ze niekolkokrat za den pozriem na poradu, ale kym nechcem odpovedat alebo stiahnut attachment, prihlasovat sa nemusim.
Dovtedy figurujem ako host.
0 2
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
bodliačik.. občas máš aj SS.. a tie ako hosť nemáš ako zistiť... napríklad... a vždy je tu šanca, že práve ked niečo čítaš, aby si chcel pripojiť svoj názor.. ale nejde to, lebo nie si prihlásený-á...
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Verím, že nám Richard zisti, koľko nových členov pribudlo počas trvania tejto témy! Richard, ozvi sa, sme zvedaví aj my, či sú noví členovia okrem tých, ktorých občas zbadáme na konci stránky. Ešte by sme boli radšej, keby niekto z nových nám povedal, ako sa mu u nás páči?!
0 0
martinala martinala

martinala je offline (nepripojený) martinala

Neviem ako mám pozdraviť, či dobrý večer, alebo dobrý deň, takže : ahojte všetci, čo tieto riadky čítate. Som tu celkom nová, vašu - našu PORADU som objavila celkom náhodou v piatok a som nadšená, unesená, užasnutá, skrátka neskutočne prekvapená tým, že niečo také vôbec existuje ... našla som tu veľa skvelých názorov, z ktorých sa človek môže poučiť. Veď čo lepšieho je ako prax :-) napísala som aj pár príspevkov, som rada, že môžem prispieť svojimi vedomosťami aj ja - zároveň ma teší, že si svoj názor môžem týmto spôsobom vlastne preveriť, prekonzultovať s rovnakými ľuďmi ako som ja. ešte raz vďaka ...
martina
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Tak vitaj medzi nami, nech sa ti tu páči čím ďalej, tým viac. Budeme radi keď svojimi radami i ty pomôžeš ostatným.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Zaujal ma bodliačikov príspevok.... ešte nikdy ma nenapadlo odhlásiť sa a byť ako hosť. Takže ten údaj o počte prítomných je vlastne skreslený (členovia : hostia)
0 0
Vevey Vevey

Vevey je offline (nepripojený) Vevey

Preco ti to vadi, ze je tu niekto len ako host?
Zi a nechaj zit i nasich hosti, az budu potrebovat radu, zaregistruju sa.
Suhlasim s bodliakom, tiez to obcas tak robim, ked sa ponahlam.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

keď sa ponáhľam, stihnem sa aj odhlásiť?
0 0
Vevey Vevey

Vevey je offline (nepripojený) Vevey

Neviem, ci sa musis odhlasovat, ale ja nie, odhlasi ma to automaticky. Mozno mas komp len sama pre seba a si prihlasena ihned, ked sa dostanes na tuto stranku.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

aha, tak v tom prípade mi je odhlasovanie jasné
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Paula
Zaujal ma bodliačikov príspevok.... ešte nikdy ma nenapadlo odhlásiť sa a byť ako hosť. Takže ten údaj o počte prítomných je vlastne skreslený (členovia : hostia)
Ale ja sa extra neodhlasujem, len zavriem okno. Nemam poradu otvorenu 12 hodin denne...
0 1
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Ahá! No vidíš, a ja sa pekučko odhlásim!
To preto je tu toľko hostí?!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať