Zavrieť

Porady

Norton a Avast

Zdravim,
k pocitacu som dostal program Norton Internet Security a skoncilo mi 90 dnove odoberanie aktualizacii. Preto som si nainstaloval aj Avast. Teraz mi bezia obidva, ale niektory sucasti Avastu sa pri spusteni pocitaca vypnu kvoli Nortonu.
Co by bolo najlepsie spravit? Nechat to tak, alebo odinstalovat Norton aby fungovali vsetky sucasti Avastu? Alebo nieco ine? dakujem
Usporiadat
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Avast je asi najlepsia free moznost antivirusu, takze norton odinstaluj
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
RoccoOne RoccoOne

RoccoOne je offline (nepripojený) RoccoOne

Alebo odinštaluj všetko a stiahni eset smart security a 67years update by mydoom poslem ti na email
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Samozrejme je to najlepsie, ale zas nie najlegalnejsie
0 0
RoccoOne RoccoOne

RoccoOne je offline (nepripojený) RoccoOne

aspoň buďe 100% ochrana
0 0
ochar ochar

ochar je offline (nepripojený) ochar

alebo investovať a dať si platený antivirus. nie je to až taka investicia a je to 100 % lepšie ako free antiviry.
odporúčam nod
0 0
geronimo13 geronimo13

geronimo13 je offline (nepripojený) geronimo13

odinštalovať nod aj avast, ak chceš platiť tak potom pravdepodobne kúpiť a nainštalovať nod a ak platiť nechceš tak potom nainštalovať avast ...
0 0
Pidgey Pidgey

Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

Štastný človek :)
RoccoOne Pozri príspevok
Alebo odinštaluj všetko a stiahni eset smart security a 67years update by mydoom poslem ti na email
taketo rady patria do war forov, nie sem na poradu.

tiez odporucan nod, aj za cenu zaplatenia. urcite je to lepsie ( a menej zatazujuce pocitac) ako free ware (Avast a pod).Avast je fajn, tiez som ho pouzival,ale zdalo sa mi ze dost spomaluje pc, tak preto radsej nod...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..To je jedno,aký antivirák budeš mať,každý splní účel..vírus si donesieš zo stránok,ktoré budeš navštevovať,ale ja ti doporučujem dať si ešte " AD-AWAR",(Lavasoft)pretože napríklad mne AVAST nenájde nič a ešte mi k tomu pogratuluje ale hneď za ním púšťam Adawar a ten vždy nájde nejaké malé potvory-infekcie..najlepšie je,keď to vyskúšaš..
0 0
ROBIN111 ROBIN111

ROBIN111 je offline (nepripojený) ROBIN111

pepsikova Pozri príspevok
..To je jedno,aký antivirák budeš mať,každý splní účel..
To vôbec nie je jedno. Sú antiviráky, ktoré svoj účel plnia lepšie, iné zasa horšie. NOD je jeden z najlepších... ak nie najlepší.
0 0
Stevo5 Stevo5

Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

Väčšina antivírakov si splní svoju úlohu, ale:
Je dôležité aby ti antivír bežal rezidentne v PC a každý otváraný, zatváraný súbor a tiež každý súbor ktorý ti príde odniekade do počítača sa najprv otvoril a skontroloval v antivírovom programe. Nestačí len mať antivír v PC a občas si ho spustiť. Nie je dobre mať naraz v PC (spustených) viac antivírových programov.

Ďalej - samotný antivír nestačí, je dobre ho mať spustený naraz rezidentne s niektorým programom na kontrolu spyware (Spybot search&Destroy, Windows defender, Spyware terminátor) a podobne. Tieto sú zdarma. (viď príspevok od pepsikova)

Tiež je nutné mať spustený a funkčný firewal. Minimálne ten z Windows - je v systéme.

Všetky programy ktoré na ochranu v PC používaš by sa mali denne z internetu aktualizovať, tiež je nutné mať aktualizovaný systém. Len vtedy má ich používanie význam.
Asi toľko.
0 0
maurer2 maurer2

maurer2 je offline (nepripojený) maurer2

nod je sic celkom v pohode ale skusil si ASHAMPOO antivir ? vrelo odporucam
0 0
Ryuu Ryuu

Ryuu je offline (nepripojený) Ryuu

Ak by sme tu mali vsetci odporucat antiviry ktore mame tak by to nedopadlo dobre Potom by som odporucal AVG, ale mysim ze free ako free A ak mas aj dost vlastneho rozumu, tak nepotrebujes antivir, staci firewall, ktory je podla mna o dost dolezitejsi ako antivir Ak si ale samozrejme nejaky zaryty downloader a stahujes vsetko na co sa pozries tak by si si mal nejaky antivir urcite zaobstarat, najlepsie kupit Hlavne maj ale dobry firewall, kvoli tym "malym spinkam" a aby som bol k teme, tak teda oba odinstalovat a vybrat si nejaky free alebo si kupit. Z free by som si na tvojom mieste zaobstaral AVG, NOD alebo Avast, a ak chces dobru ochranu, tak urcite si jeden z tychto kup. Samozrejme ak si opatrny a nestahujes kraviny, hacky, boty, cracky apod. tak ti urcite bude stacit free tot odo mna vse
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...ja by som sa chcel informovať aký máte názor na antivírusový program Avira. Dík.
0 0
scorp scorp

scorp je offline (nepripojený) scorp

Človek, sivý a fúzatý.
bobino38 Pozri príspevok
...ja by som sa chcel informovať aký máte názor na antivírusový program Avira. Dík.
Kdesi som tu cital, ze vraj NOD je najlepsi. Najlepsi je AVIRA !!! A uplne najlepsi je kremes s viedenskou kavou. Odpovede typu najlepsi je ... za vela nestoja. (Vid kava, alebo zeby parok s chladenym plznom ?) Faktom je, ze Avira mi parkrat zachranila pocitac. NOD na to nemal...
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

Ved ja sa nepýtal, či je najlepší alebo ktorý je najlepší, len aký názor máte na neho, ide o to že je free a že je celkom dobrý.Mám ho tiež a zatial nemám na PC žiadne problémy.
0 0
Lubk0 Lubk0

Lubk0 je offline (nepripojený) Lubk0

RoccoOne, mne ho mozes poslat, 67 rocny update este nemam kollar.lubos@gmail.com
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Lubk0 Pozri príspevok
RoccoOne, mne ho mozes poslat, 67 rocny update este nemam kollar.lubos@gmail.com

taketo spravy by si mohol riesit cez SS
0 0
kolbasky kolbasky

kolbasky je offline (nepripojený) kolbasky

Ja neviem podľa mňa avast (spomaľuje ale kontroluje dôkladne); nod (rýchly ale asi nedôkladný.Veľa mojich známych si sťažuje ne NOD a Avast si tiež môžeš kúpiť aj ten je licencovaný.Rozhodni sa sám.
0 0
chlap chlap

chlap je offline (nepripojený) chlap

riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac
RoccoOne Pozri príspevok
Alebo odinštaluj všetko a stiahni eset smart security a 67years update by mydoom poslem ti na email
Prvý rok po zakúpení stojí ESET Smart Security 150,- Sk mesačne. Ďalšie roky stojí Update 105,- Sk mesačne ....... niekedy sa pýtam, prečo si ľudia kupujú počítače, keď nemajú 100 korún mesačne na ich ochranu.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Lebo stovku das na antivir, dalsiu stovku na firewall, dalsiu na...... atd..... a zistis, ze by si mal za to dalsie 2 PC.
A ked nahodou ten soft ukradnes, tak majitelovy nic chybat nebude respektive sa hodis na linux a mas to vsetko free a v tych terajsich distrach je uz tak premakane graficke rozhranie, ze nieje dovod uvazovat nad MS
Naposledy upravil Fero11 : 08.09.08 at 07:31
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať