Zavrieť

Porady

krce

chcem poprosit o radu niekoho kto by vedel priciny krcov v koncatinach(dlane a plochy chodidiel zo spodu)ked nieco len kratko drzim musi to okamzite pustit z ruky a ked len chvilu som v podrepe tak isto musim menit polohu,preslapovat alebo striedat nohy,je to uz dost otravne,dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    velvet je offline (nepripojený) velvet

    velvet
    ahoj
    neviem o čo ide, ale mala by si ísť hneď k lekárovi...keďže kŕče majú na starosti nervové centrá, neoplatí sa čakať "či to nezmizne samé od seba"

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Moja babka mávala silné krče,podobne to opisovala ,ako Ty. Liečila sa na cievy.Myslím,že slabá priechodnosť.Pomáhalo jej pomasírovať alpou,alebo striedavé kúpele studená a horúca voda.

    iriska je offline (nepripojený) iriska

    iriska
    Kŕče v lýtkach sú aj znakom nedostatku horčíka. Ale to nie je odpoveď na otázku. Podobný problém mám aj ja a mám to aj v kĺboch - čiže nechápem ako môžem mať kŕče v kĺbe, lebo keď napr. sa poskladám do "tureckého sedu" o chvíľu sa musím "rozložiť" , lebo v bedrových kĺboch chytím také bolesti... Aj keď podľa môjho názoru (a podľa toho ako tie moje kŕče vyzerajú) bolesti v chodidlách mám z prechladnutia - ľahká obuv v chladnom počasí, nevykúrená kancelária a pod.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    to je nadbytok kyseliny mliečnej, na kŕče mne zaberá si dať sol a zapiť vodou. to používajú aj športovci a je to osvedčený recept a do pol minuty je po kŕči. stačí si dať kávovô lyžičku (čo je tá najmenšia) soli a zapiť potom troška vodou,

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    iriska Pozri príspevok
    Kŕče v lýtkach sú aj znakom nedostatku horčíka. Ale to nie je odpoveď na otázku. Podobný problém mám aj ja a mám to aj v kĺboch - čiže nechápem ako môžem mať kŕče v kĺbe, lebo keď napr. sa poskladám do "tureckého sedu" o chvíľu sa musím "rozložiť" , lebo v bedrových kĺboch chytím také bolesti... Aj keď podľa môjho názoru (a podľa toho ako tie moje kŕče vyzerajú) bolesti v chodidlách mám z prechladnutia - ľahká obuv v chladnom počasí, nevykúrená kancelária a pod.
    aj ja mávam kŕče v kĺboch. v kolenách

    iriska je offline (nepripojený) iriska

    iriska
    Po pol minúte? To nemyslíš vážne? Kto by to pol minúty vydržal Mne to prestane hneď ako uvoľním sval alebo kĺb. Napr. stojím na špičkách, chytím to, postavím sa normálne a pohoda.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.