Zavrieť

Porady

Zasielanie údajov SP elektronicky

Už niekoľko dní sa nemôžem pripojiť na stránku Sociálnej poisťovne ani na jej podateľňu. Máte podobné skúsenosti ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Arava je offline (nepripojený) Arava

    Arava
    Stránka sociálnej poistovne je v poriadku, aj podateľňa, odosielala som výkaz
    za apríl 2005, prešiel bez problémov

    Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

    Aňuška
    Petronela
    Už niekoľko dní sa nemôžem pripojiť na stránku Sociálnej poisťovne ani na jej podateľňu. Máte podobné skúsenosti ?
    Dnes som posielala výkazy a išlo to bez problémov.

    nikulik je offline (nepripojený) nikulik

    nikulik
    Petronela
    Už niekoľko dní sa nemôžem pripojiť na stránku Sociálnej poisťovne ani na jej podateľňu. Máte podobné skúsenosti ?
    Petronela-skus tam zavolat, niekedy to nejde, mne to neslo raz v nedelu som to na konci aprila chcela tam zaslat elektronicky, a vobec to neslo, ale ked ti to nejde vobec tak najlepsie bude ak zavolas na socialku, tym co maju na starosti to elektron.zasielanie vykazov.

    jholubok je offline (nepripojený) jholubok

    jholubok
    Mne sa to tiež nikdy nepodarilo prihlásiť cez tú stránku, čo mi dala pracovníčka SP. Ja sa prihlasujem cez stránku www.socpoist.sk vyhľadám si elektronický výkaz a tam je to bez problémov.

    Zasielanie údajov SP elektronicky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.