Zavrieť

Porady

chov sliepočiek

Ahojte poraďáci,neviem či som dobre zaradila tému,ale chcem sa spýtať kto mi vie povedať kedy začínajú znášať sliepočky vajíčka. Som novpečený dedinčan a 1. júna sa mi vyliahli kuriatka.Chcela by som vedieť v akom veku začnú znášať. Dočítala som sa všeličo o chove a plemenách ale tieto moje kurence sú plemena aké bolo vajce také sa kura vylahlo.....čiže nič presné.
Ďakujem aprajem pekný dník
Usporiadat
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

bety - neviem, aký to má vplyv na ich psychiku? tiež sa mi to zdá dosť úzke - že trošku širšie spraviť, aby im nebolo treba semafor.(na 5.6. obrázku sú dosť natlačené).
Ale dalo by sa to tiež na jar využiť na ochranu priesad pred mrazmi (zakryť)
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Katy a R
bety - neviem, aký to má vplyv na ich psychiku? tiež sa mi to zdá dosť úzke - že trošku širšie spraviť, aby im nebolo treba semafor.(na 5.6. obrázku sú dosť natlačené).
Ale dalo by sa to tiež na jar využiť na ochranu priesad pred mrazmi (zakryť)
voľakedy tak do roku 1970 niektoré ulice neboli asfaltované, tak hydina mala výbeh takže z dvorka cez kvetinovú predzáhradku a plot na ulicu mali presne taký istý tunel. žiadna sa nezatúlala. Máš pravdu niekedy keď sa ešte na Slovensku pestovali melóny tak takéto boli mikrotunely nad nimi.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bettylou
............................Rozmýšľam takto prepojiť na jeseň výbeh cez časť nízkych plôtikov k susedom so záhradou, kde by mali po zbere výživnú pašu.
A sused potom
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
bettylou
............................Rozmýšľam takto prepojiť na jeseň výbeh cez časť nízkych plôtikov k susedom so záhradou, kde by mali po zbere výživnú pašu.
A sused potom
veď práve, aby nešli k susedom, ale cez ten tunel až na druhú časť , ale ked ma dakto v hlave tunel, tak to vidí ako ty.
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
pavol54
bettylou
má niekto takýto výbeh resp niečo podobné? Ako sa tam sliepkam páči? Rozmýšľam takto prepojiť na jeseň výbeh cez časť nízkych plôtikov k susedom so záhradou, kde by mali po zbere výživnú pašu.

https://tojenapad.dobrenoviny.sk/sli...iel-cez-rozum/
"automatická kosačka s doplnkovým hnojením" vieš aká je to ujma na vyvážený psychický vývoj hydiny? poznámka voľný chov musí byť 1,5 m2 na jeden kus hydiny, v prípade COVID 19 je to asi zdvojnásobené, prípade že dostanú vírus vtáčej chrípky, treba ich dezinfikovať v paráku s vriacou vodou a odstrániť pôvodné operenie
hej, to by bol len prechod z jedného dvora na druhý. mám sliepky, tak asi viem. Sa pýtam, na skúsenosti. ofilozofované mám
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

bettylou
pavol54
bettylou
má niekto takýto výbeh resp niečo podobné? Ako sa tam sliepkam páči? Rozmýšľam takto prepojiť na jeseň výbeh cez časť nízkych plôtikov k susedom so záhradou, kde by mali po zbere výživnú pašu.

https://tojenapad.dobrenoviny.sk/sli...iel-cez-rozum/
"automatická kosačka s doplnkovým hnojením" vieš aká je to ujma na vyvážený psychický vývoj hydiny? poznámka voľný chov musí byť 1,5 m2 na jeden kus hydiny, v prípade COVID 19 je to asi zdvojnásobené, prípade že dostanú vírus vtáčej chrípky, treba ich dezinfikovať v paráku s vriacou vodou a odstrániť pôvodné operenie
hej, to by bol len prechod z jedného dvora na druhý. mám sliepky, tak asi viem. Sa pýtam, na skúsenosti. ofilozofované mám
však som ich napísal aj u katy, ale jedna pripomienka sliepky aj lietajú takže pristrihávať krídla
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
pavol54
bettylou
pavol54
bettylou
má niekto takýto výbeh resp niečo podobné? Ako sa tam sliepkam páči? Rozmýšľam takto prepojiť na jeseň výbeh cez časť nízkych plôtikov k susedom so záhradou, kde by mali po zbere výživnú pašu.

https://tojenapad.dobrenoviny.sk/sli...iel-cez-rozum/
"automatická kosačka s doplnkovým hnojením" vieš aká je to ujma na vyvážený psychický vývoj hydiny? poznámka voľný chov musí byť 1,5 m2 na jeden kus hydiny, v prípade COVID 19 je to asi zdvojnásobené, prípade že dostanú vírus vtáčej chrípky, treba ich dezinfikovať v paráku s vriacou vodou a odstrániť pôvodné operenie
hej, to by bol len prechod z jedného dvora na druhý. mám sliepky, tak asi viem. Sa pýtam, na skúsenosti. ofilozofované mám
však som ich napísal aj u katy, ale jedna pripomienka sliepky aj lietajú takže pristrihávať krídla
naše nie.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bettylou
pavol54
však som ich napísal aj u katy, ale jedna pripomienka sliepky aj lietajú takže pristrihávať krídla
naše nie.
Tak sú potom lenivé
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
bettylou
pavol54
však som ich napísal aj u katy, ale jedna pripomienka sliepky aj lietajú takže pristrihávať krídla
naše nie.
Tak sú potom lenivé
sa majú dobre.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať