Zavrieť

Porady

Čo pod vianočný stromček?

Čo ste dali, alebo chcete dať svojej manželke či deťom pod vianočný stromček? Aký najkrajší darček ste doteraz dali pod vianočný stromček? Aký najkrajší ste dostali? Možno inšpirujete aj ostatných.
PS: Neviem, či som tému dobre zaradil.
Usporiadat
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Možno som trochu , ale má niekto nápad, ako pod stromček zabaliť krabicu o rozmeroch 120x22x35cm? Chcela som ušiť vrecko z vianočnej látky dákej, ale dnes som zistila, že ani u nás a ani v našom okresnom meste nikto látky nepredáva. Do veľkého vároša sa s ortézkou nechystám. Ako by som tú hnusnú kartónovú krabicu pod ten strom naaranžovala?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mne ked rodicia ako decku kupili lyze....schovali ich za zaves.... to je iba napad...stromcek sme mali pri okne ..zaclony a zavesy....
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

bettylou
Možno som trochu , ale má niekto nápad, ako pod stromček zabaliť krabicu o rozmeroch 120x22x35cm? Chcela som ušiť vrecko z vianočnej látky dákej, ale dnes som zistila, že ani u nás a ani v našom okresnom meste nikto látky nepredáva. Do veľkého vároša sa s ortézkou nechystám. Ako by som tú hnusnú kartónovú krabicu pod ten strom naaranžovala?
My ked sme darovali nie na Vianoce, ale na vyrocie darcek v nadrozmernej krabici, moj muz ju zabalil do bieleho baliaceho papiera a dali sme na neho obrovsku maslu. Moze sa aj ten biely papier polepit nejakymi obrazkami.
3 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
diki za inšpiráciu, asi ju oblepím .
Stromček nemáme pri okne. Inak pamätám, keď mi dedo mráz priniesol ping-pongovú raketu a našla som si ju medzi vetvičkami a guľami
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Ale Vianoce sú kresťanské sviatky...dedo Mráz môže byť na návšteve, darčeky nosí iba Ježiško
Naposledy upravil afrikánka : 23.11.16 at 23:37
3 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Pridám sa tu k niektorým absurdnostiam, nech nestojím mimo. Jedny Vianoce si deti našli v predškolskom veku rozmerný darček, ktorý by aj prešiel cez dvere, ale organizačne by sa to dalo ťažko zvládnuť, v ďalšej ich izbe. Ani sme sa ho nesnažili zabaliť, aj keby sa dali použiť napr. biele posteľné plachty a pod., ale ten moment prekvapenia nájsť po štedrovečernej nádielke ešte niečo plus navyše, keď to už neočakávali, stál zato. Pravý moment prekvapenia.
Išlo o domček, v ktorom mohli normálne stáť, a môžem vám povedať, že si ho riadne užili. Podnes je zložený pre ďalšiu generáciu.
Naposledy upravil korela : 23.11.16 at 23:23
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bettylou
Možno som trochu , ale má niekto nápad, ako pod stromček zabaliť krabicu o rozmeroch 120x22x35cm? Chcela som ušiť vrecko z vianočnej látky dákej, ale dnes som zistila, že ani u nás a ani v našom okresnom meste nikto látky nepredáva. Do veľkého vároša sa s ortézkou nechystám. Ako by som tú hnusnú kartónovú krabicu pod ten strom naaranžovala?
Nemusíš kupovať látku, ak sa doma nenájde žiadna. Pri tých rozmeroch je ideálne obtočiť krabicu do hoci i do posteľ. tkanej plachty, ak bielej, tak prikúpiť stuhu, alebo postačí i nejaký naturálny špagát, podstrčiť pod neho ev. zelenú vetvičku, a máš po probléme.
Inak to vrecko by sa mi páčilo, ale je mi ľúto jednej veci na SK, že v bežných obchodoch s textilom sa nachádzajú všade rovnaké látky s vianočným motívom, ktoré sú fádne a dovolila by som si povedať až neradostné, čo sa týka ich farebnosti, odtieňov.
Naposledy upravil korela : 23.11.16 at 23:23
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

bettylou
Možno som trochu , ale má niekto nápad, ako pod stromček zabaliť krabicu o rozmeroch 120x22x35cm? Chcela som ušiť vrecko z vianočnej látky dákej, ale dnes som zistila, že ani u nás a ani v našom okresnom meste nikto látky nepredáva. Do veľkého vároša sa s ortézkou nechystám. Ako by som tú hnusnú kartónovú krabicu pod ten strom naaranžovala?
Netreba žiadne látky ani posteľné plachty...
Stačí kúpiť zo dva hárky alebo rolku pekného vianočného papiera a jednoducho ju oblepiť - komplet. Spraviť z nej originálnu peknú vianočnú krabicu, ktorá môže byť sama darčekom. A na to mašľu.
Alebo dva veľké hárky priložiť k sebe, zospodu zlepiť izolepou a zabaliť...
Ja som kedysi k narodeninám oblepila obyčajnú krabicu z topánok /vrchnák samostatne/ papierom s detským motívom - sú na ňom mackovia. Sú, lebo čuduj sa svete, tá krabica stále existuje, aj keď jej obsah sa za tie roky už mnohokrát zmenil... Asi to bol veľmi kvalitný papier...
Naposledy upravil Oliwa : 03.12.16 at 16:47
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ilustrovaná Ústava Slovenskej republiky
https://www.startlab.sk/projekty/207...kej-republiky/, od mladého architekta, nejde iba o suchý text, isto by mohla zaujať viac záujemcov.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Halo..haló...uz iba za dva mesiace
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

hocičo len nie zvieratko
3 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

baby, nesalte sa

ci sa mam az takto pripravit ?
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A prečo nie?
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

alaya1
baby, nesalte sa

ci sa mam az takto pripravit ?
ach jaj a ten štíhly driek.....
2 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Och jooooj už zase ?
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
afrikánka
Ale Vianoce sú kresťanské sviatky...dedo Mráz môže byť na návšteve, darčeky nosí iba Ježiško
Pyta sa chlapec rodicov: Ako sa tu vzal bicykel?
Odpoved: Jezisko ti ho daroval.
A kto mi doniesol sanky?
Jezisko.
A vsetky tie ostatne veci?
No predsa Jezisko.
Takze vy ste sa na mna vysr... tak ako vzdy !!!
1 1
Tullsova Tullsova

Tullsova je offline (nepripojený) Tullsova

Ja som tento rok vyriešila darčeky veľmi elegantne, synovi donesie Ježiško vytúženú auto dráhu, a ostatný (rodičia, svokra, manžel) dostanú takúto sadu chilli aj so stojanom https://thechillidoctor.sk/uvod/106-...ny-stojan.html a aspoň nebudú frflať,ak som slabo dochutila jedlo môžu si pridať chilli predsa
1 2
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

FB_IMG_1528143654859.jpg  
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

neplaš!!!!! skoro ma vyrútilo, že mám opačne otočený kalendár!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja plasit..ja som to ako srandu aj ked pravdivu....sranda z tejto stranky uz je het
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať