Zavrieť

Porady

Zrušenie plnej moci

Dobrý večer,

prosím Vás, nevedeli by ste mi poradiť, ako sa píše zrušenie plnej moci (alebo výpoveď plnej moci?) aby to bolo právne v poriadku? Mám napísať zrušenie plnej moci na všetky úkony, čo sa týka daňových otázok a daňových priznaní. Aké náležitosti by mal tento dokument obsahovať? Musí byť podpis overený notárom?
Veľmi by mi pomohol nejaký vzor zrušenia plnej moci, nech sa už jedná o čokoľvek.
Veľmi pekne ďakujem.

Zuzana
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    gabooz je offline (nepripojený) gabooz

    advokátsky koncipient gabooz
    Odvolanie plnomocenstva

    (identifikacne udaje splnomoctniteľa) týmto odvolávam plnomocenstvo udelene (identifikacne udaje splnomocnenca) zo dňa na vykonanie pravnych ukonov (vymenovať na co všetko plnomocenstvo bolo udelene) v celom rozsahu.

    Datum a podpis
    Je potrebne dorucit organu ktoreho sa plnomocenstvo tyka a tiez splnomocnencovi.
    Marek 38 Dobrý den prosím čo to znamená presne to orgánu ktorého sa to týka? ked je to generálne moc a ja neviem, kde všade ju splnomocnenec použil. ďakujem
    Monika Kováčová
    gabooz Pozri príspevok
    Odvolanie plnomocenstva

    (identifikacne udaje splnomoctniteľa) týmto odvolávam plnomocenstvo udelene (identifikacne udaje splnomocnenca) zo dňa na vykonanie pravnych ukonov (vymenovať na co všetko plnomocenstvo bolo udelene) v celom rozsahu.

    Datum a podpis
    Je potrebne dorucit organu ktoreho sa plnomocenstvo tyka a tiez splnomocnencovi.
    súhlasím ak ty rušíš plnú moc inému, t.j. nechceš, aby ťa určitá osoba zastupovala.

    Alebo odstupuješ od zastupovania ty? Ak áno, pripnem doc.

    Lalia1 je offline (nepripojený) Lalia1

    Lalia1
    To ja vlastne ja píšem pre svojho nadriadeného, ktorý ruší plnú moc inej spoločnosti. Ďakujem, pomohli ste mi. Ja to už nejak zvládnem.

    Pekný večer.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.