Zavrieť

Porady

Jonášova metóda

Ahojte poraďáci,
neviem, či sa táto téma už na porade rozoberala, ale nikde som ju nenašla. Chcela by som sa opýtať, či máte niekto skúsenosti s Jonášovou metódou, napr. pri plánovaní bábatka. Mám totiž známych, ktorí sa už pár rokov pokúšajú o bábo a práve včera som videla v telke rozhovor s p.Jonášom.
ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    mojej mamy kamarátka s manželom nemohli mať dieťatko thak sa obrátili na neho ale to bolo už dávno veľmi a narodila sa im dcéra a niekoľko rokov potom aj druhá

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    Tiež moja bývalá kolegyňa sa spojila s týmto manželským párom a po 6-tich rokoch otehotnela. Narodený chlapček je už chlapisko, ktorý prerástol matku i otca.

    gabikao je offline (nepripojený) gabikao

    gabikao
    Kamaratka mala chlapceka a velmi chcela aj dievcatko, tak som jej zohnala niekde cez net kontakt na tohto pana a jej mala ma dnes 2 roky.
    Ja som to nechala na nahodu a moj treti chalan ma tiez pomaly 2 roky.

    kargo je offline (nepripojený) kargo

    technický typ kargo
    Máme dvoch chlapcov a chceli sme ešte dcéru. Dali sme na Jonáša a vyšlo to.

    tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

    No, niekedy ani ja neviem... ...viac tetrisss
    Kedysi velmi davno za cias temneho stredoveku, cize okolo roku 1981 u mna pracovali dva manzelske pary, svagrovci, ktori boli susedia p.Jonasa a oni mali po dve dcery, dali si vypocitat chlapcov a obom to vyslo, ponukali to aj mne, ale ja som nejako proti tomu, aby sa ludia hrali na bohov, no a tak mam dvoch najmilsich synov a ziadnu dceru.
    no mám pocit, že im vôbec nezáleží, či to bude chlapec alebo dievča, ale boli by radi, ak by už niečo bolo

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Čítal som od pána Jonáša knihy. Neviem. Nemám z toho dobrý pocit. Neverím, že existuje metóda na určenie pohlavia dieťaťa na základe čohokoľvek, najmä keď viem, aký je to zložitý genetický proces. Možno je to môj mylný názor, ale takáto metóda neexistuje. A za ďalšie - je dosť zvrhlé si vyberať - chlapec, modré oči, blond vlasy, vysoký 185 cm vysoký ...
    Naposledy upravil Charon : 13.01.09 at 09:56

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    Včera večer bežala na TA3 diskusia s Dr. Jonášom (myslím, že to bola repríza), pozrite si archív, bolo to celkom zaujímavé.
    Zdravím poraďáci. Jonášovej metóde celkom verím. Nepoznam síce osobne nikoho, kto by mal s týmto skúsenosť, ale určite to vyskúšam. Neviete aký je postup? Je potrebne isť za ním po prihláške osobne alebo ako?

    Anik je offline (nepripojený) Anik

    Anik
    dymko
    prosím neporadíš mne a možno menej zdatným v angličštine
    ako to previesť do zrozumitelnejšej reči
    ďakujem
    Anika

    gabikao je offline (nepripojený) gabikao

    gabikao
    kacenka83 Pozri príspevok
    Zdravím poraďáci. Jonášovej metóde celkom verím. Nepoznam síce osobne nikoho, kto by mal s týmto skúsenosť, ale určite to vyskúšam. Neviete aký je postup? Je potrebne isť za ním po prihláške osobne alebo ako?
    Tu je adresa na Jonasa a aj nieco blizsie k tomu.

    http://www.edusan.cz/mam_problem/texty.php?id=107929

    mamka Danka je offline (nepripojený) mamka Danka

    mamka Danka
    Neviem nakoľko veriť Jonášovej metóde. Podľa mňa je omnoho spolahlivejšie pre plánované rodičovstvo, ako aj antikoncepciu poznať vlastné telo a bioritmus. Stačí si merať každý deň vaginálnu teplotu, sledovať stav hlienu a naučiť sa samovyšetrenie krčku. Po pár mesiacoch pravideľného sledovania sa každá žena naučí poznať svoje plodné a neplodné dni aj blížiacu sa menštruáciu. Nič zložité. Môžete sa pokúsiť aj o splodenie kontrétneho pohlavia, záleží len na dni styku v tom, ktorom štádiu cyklu ovulácie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.