Zavrieť

Porady

ekzém ??? na nose a v obočí ...

Dobrý deň, mám dlhodobo problém s fľakmi, ktoré sa mi robia priebežne na nose ( po stranách ) a niekedy v obočí a v strede čela. V ušiach sa mi tiež suší koža a neviem už ako si poradiť. Kožná tvrdí, že je to seborea, ľudoví liečitelia zasa, že je to problém niekde vo vnútri - hrubé črevo a nejaký bacil v ňom - ktorý tu nie je doteraz známi. Používam asi 5 rokov kortikoidy, ale chcel by som sa toho už konečne zbaviť. navštívil som veľa tzv. liečiteľov, ktorí slušne zarobili a výsledok žiadny. Takže od tíchto ľudí pomoc už nečakám. Budem vďačný za každú radu. Ďakujem
Usporiadat
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

pozri tému:"ALERGIA NIKTO NEVIE NA čO"
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

Micky737 Pozri príspevok
Dobrý deň, mám dlhodobo problém s fľakmi, ktoré sa mi robia priebežne na nose ( po stranách ) a niekedy v obočí a v strede čela. V ušiach sa mi tiež suší koža a neviem už ako si poradiť. Kožná tvrdí, že je to seborea, ľudoví liečitelia zasa, že je to problém niekde vo vnútri - hrubé črevo a nejaký bacil v ňom - ktorý tu nie je doteraz známi. Používam asi 5 rokov kortikoidy, ale chcel by som sa toho už konečne zbaviť. navštívil som veľa tzv. liečiteľov, ktorí slušne zarobili a výsledok žiadny. Takže od tíchto ľudí pomoc už nečakám. Budem vďačný za každú radu. Ďakujem
Mohla by som Ti poradiť skúseného dlhoročného lekára, s ktorým mám dobré skúsenosti, ak máš záujem napíš mi súkromnú správu. Nenechávaj si túto chorobu napospas, venuj sa jej, pretože tieto príznaky čo opisuješ sú prejavom ochorenia určitého orgánu v tele, výslovne doporučujem skúseného kožného lekára. Veľa zdravia.
0 0
naan naan

naan je offline (nepripojený) naan

Aj seborea aj ekzém sa musia liečiť aj zvnútra. Veľmi dobré prírodné prípravky ti viem doporučiť, ktoré pomohli pri ťažkej seboroickej chorobe a tiež pri ekzéme.
0 0
kargo kargo

kargo je offline (nepripojený) kargo

technický typ
Užívala si Afloderm ?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
šúpe sa ti to?a mávaš to červené?
0 0
Micky737 Micky737

Micky737 je offline (nepripojený) Micky737

No hej, červenie to a každú chvíľu šúpe, a áno, používam doteraz AFLODERM. Prečo?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Micky737 Pozri príspevok
No hej, červenie to a každú chvíľu šúpe, a áno, používam doteraz AFLODERM. Prečo?
potom máš to iste čo moj frajer. on ked bol u dermatologa mu povedal,že to je to plieseň,ktorej sa nezbavíš. používa na to KANESTEN alebo IMAKORD. len to sa nesmie užívať dlho, ja mu na to dávam obyčajnú indulónu NECHTÍKOVÚ a to mu pomáha. alebo aj EXCIPIAL. a od kedy to máš?
0 0
Micky737 Micky737

Micky737 je offline (nepripojený) Micky737

No mám 33 a asi od puberty, z čias kedy som mával dosť často angíny.... , navštívil som tu v TT jednu bylinkárku a tá ( ale aj iní nezávisle od seba ) povedala, že je to pleseň niekde v hrubom čreve, ktorá sa tu nedá ničím zistiť. A to som už absolvoval aj kolonoskopiu a gastroskopiu ...
0 0
Margaréta35 Margaréta35

Margaréta35 je offline (nepripojený) Margaréta35

ja som si pleseň vyliečila dlhodobou diétou bez bielej múky,jedla som veľa zeleniny s hnedou ryžou,je to veľmi ťažké ale výsledok stojí za to.
0 0
Micky737 Micky737

Micky737 je offline (nepripojený) Micky737

čo je to dlhodobá diéta? A to si jedla iba to čo si napísala? A nápoje si aké pila? Pýtam sa preto, že sa bojím si kúpiť už aj zelený čaj. Čistá minerálka mi moc nechutí ...
0 0
Margaréta35 Margaréta35

Margaréta35 je offline (nepripojený) Margaréta35

pila som bylinkový čaj nesladený a čistú vodu,ja mám doma filter,tak tú,fakt je, že som jedla popri tej ryži a zelenine,ale dávala som si pozor, čo zjem,fakt to chce tvrdú disciplínu,po dvoch týždňoch ma to bavilo,sledovala som ako sa moje telo maní k lepšiemu.jem tofu,dám si naklíčiť zrno,prichystám si zleninu,ryžu,aby keď ma prepadne žravosť,mala čo jesŤ.je to dlhodobé, nadá sa povedaŤ koľko,ale na začiatku to treba dodržiavať
0 0
Micky737 Micky737

Micky737 je offline (nepripojený) Micky737

vieš mi popísať ako sa to zlepšilo konkrétne? A koľko ti trvalo do nejakého prvého zlepšenia?
0 0
bubo236 bubo236

bubo236 je offline (nepripojený) bubo236

aj mna to zaujima...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Micky737 Pozri príspevok
No mám 33 a asi od puberty, z čias kedy som mával dosť často angíny.... , navštívil som tu v TT jednu bylinkárku a tá ( ale aj iní nezávisle od seba ) povedala, že je to pleseň niekde v hrubom čreve, ktorá sa tu nedá ničím zistiť. A to som už absolvoval aj kolonoskopiu a gastroskopiu ...
daj sa vyšetriť na zlatého stafilokoka
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

Moj manzel to tiez ma... rovnako s diagnozou ze to je plesen... dostal daku mast, vodu, co si ma dat do lavorika a oplachnut sa s tym... este mu to kozna osupala a poslala na dake testy, na tie sa caka 2 mesiace, tak uvidime, co poviedia oni este ...

kamarati nam doniesli z rakuska masticku Bepanthen (zistila som, ze sa da kupit aj u nas) a tie boky nosa si s tym kremuje 2x denne a mizne to... neni to take vyrazne cervene..
0 0
Micky737 Micky737

Micky737 je offline (nepripojený) Micky737

Čo mám preto urobiť ( vyšetrenie zlatého stafilokoka ) ? Čo hovoríte ešte na očkovanie proti alergii? Pretože sa mi potom - teda si myslím,že potom - začali raobiť také malé pupáčiky na hánkach a lakťoch, tia sa pomaly rozširovali do takého väčšieho fľaku a potom to asi 1,5 mesiaca mizlo. Išiel som doktorovi, kde som povedal,aby mi vyšetrili čo sa dá a nakoniec ma poslal kožnej. kožná mi v tom sprievodnom lístku odškrtla políčko borelióza a nakoniec so mal pozitívnu - ale len nejakú "slabú" - povadl doktor. Preto som absolvoval behom týždňa infekčnú, zsa testy a negatívne. NECHÁPEM.
0 0
Micky737 Micky737

Micky737 je offline (nepripojený) Micky737

Bepanthen - je to kortikoid?
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

http://www.docsimon.sk/tovar/bepanthen-mast-100g tato to je... co som pozerala na nete, tak u nas to skor prezentuju ako masticku na detsky zadocek ale skutocne mozem povedat ze uz nema "okridleny" nos
0 0
Micky737 Micky737

Micky737 je offline (nepripojený) Micky737

Ďakujem AndreaS
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

micky: snad pomoze aj tebe my sa s tym uz dlho pasujeme, robi sa mu to na tvari aj ked sa dlhsie neoholi, potom ma take cervene bodky, ktore po oholeni den dva akoby uschnu a supe sa mu to... s tym ale nic nerobil a doktorke isiel az ked sa mu urobil na chrbate taky dost velky flak (kruh, pravidelne ohraniceny a tiez najskor dali testy na tu boreliozu, chvalabohu negativne) tak vysledok je ta plesen ... ale aj to mu uz mizne po tych mastickach co dostal
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať