Zavrieť

Porady

PSORIAZA

Prosím o radu čo sa týka psoriazy (lupienkyˇ) ak máte niekto prosím

skúsenosti s touto chorobou a nejaký vyskúšaný liek, prosím ozvite sa mi.
ďakujem.
Usporiadat
Fozga Fozga

Fozga je offline (nepripojený) Fozga

ahojte, ja mam psorku od 17., tzn. 8 rokov, ked som sa vysypala prvy krat, na koznom mi davali tradicne masticky - dechtove, kortikoidy atd. nepomohlo, az som sa stretla s inou doktorkou, ktora mi poradila Skin Cap. Dala som za to asi 2500 Sk ale pomohlo super a rychlo...niekolko rokov som mala pokoj, ale minuly rok sa to vratilo zas, tentoraz vsak Skin Cap nezabral (organizmus je uz rezistentny)...teraz skusam pripravky z Nimby, pomahaju ale pomaly, a hlavne mam vela stresu, lebo ma cakaju statnice, tak dufam, ze po nich sa to zlepsi, ved budem mat aj viac casu sama na seba...skusali ste uz niekedy Nimbu? Citala som, ze je to velmi ucinne, ale to pisu azda o kazdom vyrobku...Okrem toho som pocula, ze je dobre chodit do solnej jaskyne, vraj jeden pobyt je ako by ste boli 2 dni pri mori...neviem, mate s tym niekto skusenosti? A co klasicke solarko?
Dakujem za nove skusenosti a dlzim palce vsetkym...pri tejto chorobe je najlepsim liekom MAT RAD SAMEHO SEBA...
0 0
Fozga Fozga

Fozga je offline (nepripojený) Fozga

maik, mozes mi prosim poslat tie clanky? o aloe som uz vela pocula, ale este neskusala....vdaka Fozga
0 0
naan naan

naan je offline (nepripojený) naan

Mám skúsenosti s aloe vera pri psor.,ak sa ti neozve maik, pošli mi súkromnú správu.
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
"Dakujem za nove skusenosti a dlzim palce vsetkym...pri tejto chorobe je najlepsim liekom MAT RAD SAMEHO SEBA..."
Áno, toto je pravda. Moja mama na tom pracuje podľa mojich odporúčaní a okrem toho užívala približne mesiac *******izovanú modrozelenú riasu. Psoriáza na pokožke dovtedy prítomná hlavne na nohách (členky) a lakťoch jej zmizla a objavuje sa sporadicky len pri momentálnom znížení imunity (chrípka a podobne) tak 2x do roka. Ale keby si pravidelne čistila organizmus, tak už by problémy so psoriázou nemala. Okrem psoriázy sa zbavila aj hemoroidov, problémov s kĺbami, chrbticou, žalúdkom (celý organizmus sa jej krásne vyčistil)
0 0
mima115 mima115

mima115 je offline (nepripojený) mima115

ahoj vsetci no ja momentalne skusam na psorku detoxikacnu vanicku ,uz som zbadala aj mensie ucinky na kozu ,je to dobra vec ,ktora cisti telo zvnutra
0 0
mima115 mima115

mima115 je offline (nepripojený) mima115

prosimta napis mi kde dostat tu riasu co uziva mama dakujem
0 0
mima115 mima115

mima115 je offline (nepripojený) mima115

tento odkaz bol pre motylika
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
mima115 Pozri príspevok
prosimta napis mi kde dostat tu riasu co uziva mama dakujem
mima napísala som ti súkromnú správu. lepšie sa mi tak komunikuje, lebo toto už potom nemusím nájsť alebo zabudnem. Kukni si.
0 0
kargo kargo

kargo je offline (nepripojený) kargo

technický typ
kargo Pozri príspevok
Už je tomu 2 a pol roka čo začalo prvé ťaženie aloe vera proti psoriáze (a nielen proti nej) na tejto stránke. Prosil by som tých , ktorí vtedy chceli túto liečbu vyskúšať, či by sa nechceli podeliť o svoje skúsenosti (Bubika, jarkag, TESA, sophia2 a iní).
Boli tu propagované aj produkty z múdrej huby-skúšal to niekto aj s ňou?
(pclady, pavelm)
Stále nič ???
0 0
mima115 mima115

mima115 je offline (nepripojený) mima115

motylik nedostala som ziadnu spravu
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Poslala som ti ju ešte raz, tak dúfam, že tentoraj ju už dostaneš. Nechcem ti tu verejne písať moju mailovú adresu, že vraj to nie je dobré. Pozri si súkromné správy, OK?
0 0
sgi320 sgi320

sgi320 je offline (nepripojený) sgi320

dovolim si prispiet aj ja k tejto teme, pretoze sa mna a mojej rodiny tykala a tyka, na uvod par skusenosti, ktore som nadobudol pocas zivota (mozno zopakujem nazory mnohych prispievatelov predo mnou):

1. psoriaza nie je 100%-ne liecitelna (aspon doteraz sa to nikomu nepodarilo)
2. psoriaza nie je prenosna choroba (neprenasa sa z cloveka na cloveka ziadnou cestou)
3. psoriazu nie je mozne vyliecit, je mozno len potlacit jej priznaky (vid bod 1)
4. nikto doteraz neobjasnil podstatu vzniku tejto choroby
5. psoriaza je dedicna
6. vacsina toho, co bolo doteraz napisane, je pravdou:
- na psoriazu a jej priznaky ma pomerne velky vplyv psychika
- priaznive ucinky sposobuje morska voda, ako aj prostredie v primorskych oblastiach (morskou solou nasyteny vzduch a slnko)
- na trhu existuje mnoho liekov, masti, pripravkov, dokonca aj pristrojov na potlacenie priznakov psoriazy
- Mrtve more, Vulcano a cojaviemcoeste ma rovnako priaznivy vplyv na psoriazu ...

no a teraz trosku zo zivota (zacnem historiou):
- moj stary otec sa pocas druhej svetovej vojny ocitol v Nemecku v koncentracnom tabore, odkial sa mu podarilo ujst, pocas tohto uteku bol postreleny do nohy a okolo tejto rany sa mu neskor spravila psoriaza, odvtedy s tym zil a neprejavovalo sa to nijako vazne, mozno to len nedaval tak najavo
- moja mama vsak uz tolko stastia nemala, ked mala asi 10 rokov, objavila sa u nej psoriaza, kazdorocne absolvovala pobyt v Smrdakoch, vysetrenia, liecenia, natieranie mastami bolo na dennom poriadku, ked uz bola dospela, kazdorocne absolvovala niekolko-tyzdnovy pobyt pri mori, pocas studia na VS sa jej psoriaza natolko zhorsila, ze jej hrozila rakovina koze, a tu sa trosku zastavim, nechcem nikoho vylakat, ale tato choroba moze mat aj taketo nasledky - jednoducho chrasty mala po celom tele, tie je praskali a krvacali, takze musela skoncit so skolou (v 4-tom rocniku LFUK), a absolvovat vazne terapie (v tom case bol v BA isty starsi lekar, ktory jej vedel ako jediny pomoct), aby to neskoncilo tragicky
- mozno sa teraz opytate, co jej teda vlastne pomohlo ? pomohol jej porod, nech to uz znie akokolvek neuveritelne, spominany lekar - starsi pan jej poradil, ze keby mala dieta, tak by jej mohli chrasty z tela zmiznut, tak sa aj stalo, ja som sa narodil, ked mala 28, a odvtedy sa na jej tele neobjavil ani flak, asi to znie neuveritelne, ale z porodnice odchadzala bez jedinej chrasty na tele a pocas dalsich 20 rokov sa psoriaza neobjavila, az do obdobia klimakteria, kedy sa opat objavili chrasty
- jednoducho ta obrovska zmena z tele zeny sposobila taketo "zazraky"
- no a co sa mna tyka, tak u mna sa psoriaza objavila prvy krat pocas vysokej skoly, tusim v 4-tom rocniku, bolo to nervove vypatie, ktore sposobilo, ze sa mi na predlaktiach objavili flaky a neskor na lytkach chrasty, odvtedy som tiez vyskusal vselico, ale nakolko viem, ze psoriaza je neliecitelna, tak to teraz trosku zanedbavam, kedze momentalne mam chrasty v podstate na "neviditelnych" miestach na nohach a ani sa nesiria
- ked sa objavila u mamy opat psoriaza a neskor aj u mna, tak sme hladali riesenie, vtedy sme nasli sikovneho lekara (dermatologa) v Bojniciach, myslim, ze sa volal Hemza (nie som si isty), bol povodne z nejakej arabskej krajiny, a ten naordinoval nejaku "miesanu" mast s obsahom nejakeho dechtu, jenoducho to malo laicky napisane ucinok "vypalovania"

- na uvod zatial tolko, mozno sa Vam to ani nebude chciet citat, ale potreboval som sa k tejto teme takto rozsiahlo vyjadrit
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
sgi320 Pozri príspevok
dovolim si prispiet aj ja k tejto teme, pretoze sa mna a mojej rodiny tykala a tyka, na uvod par skusenosti, ktore som nadobudol pocas zivota (mozno zopakujem nazory mnohych prispievatelov predo mnou):

1. psoriaza nie je 100%-ne liecitelna (aspon doteraz sa to nikomu nepodarilo)
2. psoriaza nie je prenosna choroba (neprenasa sa z cloveka na cloveka ziadnou cestou)
3. psoriazu nie je mozne vyliecit, je mozno len potlacit jej priznaky (vid bod 1)
4. nikto doteraz neobjasnil podstatu vzniku tejto choroby
5. psoriaza je dedicna
6. vacsina toho, co bolo doteraz napisane, je pravdou:
- na psoriazu a jej priznaky ma pomerne velky vplyv psychika
- priaznive ucinky sposobuje morska voda, ako aj prostredie v primorskych oblastiach (morskou solou nasyteny vzduch a slnko)
- na trhu existuje mnoho liekov, masti, pripravkov, dokonca aj pristrojov na potlacenie priznakov psoriazy
- Mrtve more, Vulcano a cojaviemcoeste ma rovnako priaznivy vplyv na psoriazu ...

no a teraz trosku zo zivota (zacnem historiou):
- moj stary otec sa pocas druhej svetovej vojny ocitol v Nemecku v koncentracnom tabore, odkial sa mu podarilo ujst, pocas tohto uteku bol postreleny do nohy a okolo tejto rany sa mu neskor spravila psoriaza, odvtedy s tym zil a neprejavovalo sa to nijako vazne, mozno to len nedaval tak najavo
- moja mama vsak uz tolko stastia nemala, ked mala asi 10 rokov, objavila sa u nej psoriaza, kazdorocne absolvovala pobyt v Smrdakoch, vysetrenia, liecenia, natieranie mastami bolo na dennom poriadku, ked uz bola dospela, kazdorocne absolvovala niekolko-tyzdnovy pobyt pri mori, pocas studia na VS sa jej psoriaza natolko zhorsila, ze jej hrozila rakovina koze, a tu sa trosku zastavim, nechcem nikoho vylakat, ale tato choroba moze mat aj taketo nasledky - jednoducho chrasty mala po celom tele, tie je praskali a krvacali, takze musela skoncit so skolou (v 4-tom rocniku LFUK), a absolvovat vazne terapie (v tom case bol v BA isty starsi lekar, ktory jej vedel ako jediny pomoct), aby to neskoncilo tragicky
- mozno sa teraz opytate, co jej teda vlastne pomohlo ? pomohol jej porod, nech to uz znie akokolvek neuveritelne, spominany lekar - starsi pan jej poradil, ze keby mala dieta, tak by jej mohli chrasty z tela zmiznut, tak sa aj stalo, ja som sa narodil, ked mala 28, a odvtedy sa na jej tele neobjavil ani flak, asi to znie neuveritelne, ale z porodnice odchadzala bez jedinej chrasty na tele a pocas dalsich 20 rokov sa psoriaza neobjavila, az do obdobia klimakteria, kedy sa opat objavili chrasty
- jednoducho ta obrovska zmena z tele zeny sposobila taketo "zazraky"
- no a co sa mna tyka, tak u mna sa psoriaza objavila prvy krat pocas vysokej skoly, tusim v 4-tom rocniku, bolo to nervove vypatie, ktore sposobilo, ze sa mi na predlaktiach objavili flaky a neskor na lytkach chrasty, odvtedy som tiez vyskusal vselico, ale nakolko viem, ze psoriaza je neliecitelna, tak to teraz trosku zanedbavam, kedze momentalne mam chrasty v podstate na "neviditelnych" miestach na nohach a ani sa nesiria
- ked sa objavila u mamy opat psoriaza a neskor aj u mna, tak sme hladali riesenie, vtedy sme nasli sikovneho lekara (dermatologa) v Bojniciach, myslim, ze sa volal Hemza (nie som si isty), bol povodne z nejakej arabskej krajiny, a ten naordinoval nejaku "miesanu" mast s obsahom nejakeho dechtu, jenoducho to malo laicky napisane ucinok "vypalovania"

- na uvod zatial tolko, mozno sa Vam to ani nebude chciet citat, ale potreboval som sa k tejto teme takto rozsiahlo vyjadrit
No tak to ale aj prezentuj ako vaše skúsenosti a netvrď kategoricky, že ju nie je možné vyliečiť, len preto, lebo vy ste išli na liečenie psoriázy z nesprávnej strany a nie tak ako treba. Jasné že liečenie zvonka nepomôže, ved moja mama sa trápila od svojich 28 rokov (aspoň sa mi tak matne zdá, že to tak hovorila). Nachodila sa čosi po kúpeľoch a liečili ju i masťami od výmyslu sveta! Teraz ked jej ťahá na šesťdesiatku, tak jej psorka zmizla. Nie síce úplne, občas sa objaví, ale nedá sa to porovnať!!! A ked si bude stále čistiť telo (a zmení svoje myslenie - to bude tvrdší oriešok), zbaví sa jej úplne alebo aspoň na dlhšie obdobie.
0 0
Labgenin Labgenin

Labgenin je offline (nepripojený) Labgenin

Prosim Ta Motylik,

ked nie je co povedat, tak aspon mlcim. Si senior member, mas vela prispevkov, ale dufam, ze tie ostatne su lepsie ako tie, ktorymi prispievas do tejto temy. Psoriaza nie su potnicky, ktore dostanes ked sa v lete spotis a neprezlecies si tricko. Etiopatogeneza psoriazy je znama vec a z nej vychadza aj princip liecby. Imunitu nenakremujes ani nevycikas, ani nevykasles. Psorka je dedicna a s tym nic nenarobis. U niekoho sa prejavi skor u niekoho nikdy. U niekoho sa strati a s niekym pojde ako nerozlucna partnerka aj do truhly. Huby, riasy, aloe, zazracne elixiry, rybky a ja neviem co este su mnohe z alternativ liecby. Kazdy liek si najde svojho pacienta alebo naopak. Zo vsetkeho co si povedala mi vyplyva, ze si pravdepodobne nikdy ozajstneho psoriatika asi nestretla. Preco si nespravis anonymny email, kde budes davat ludom rady a pomoc. Kazdy kto pride na toto forum predsa nejaku pomoc hlada. Ked vies liecit psoriazu vyjdi z tiena 125 000 000 psoriatikov na svete caka len na teba. Budes velmi bohata. Prosim nedavaj nadej ludom, ktori sa na teba spoliehaju ako na poslednu moznost ako sa dostat spat do normalneho zivota. Psoriatici su normalni ludia a nepotrebuju lutost a hlavne nie klamstvo. Na psoriaze uz zbohatlo dost vela ludi (nie psoriatikov) a psoriaza je stale tu. SGI mal pravdu skoro vo vsetkom. Ved ma osobnu skusenost. Nechaj aby aj ostatni ponukli svoje skusenosti. Iba tak sa posunieme dalej. Drzim Ti palce, aby sa co najviac tvojich nasledovnikov vyliecilo. Ved o to nam tu vsetkym ide. Maj sa krasne
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Labgenin Pozri príspevok
Prosim Ta Motylik,

ked nie je co povedat, tak aspon mlcim. Si senior member, mas vela prispevkov, ale dufam, ze tie ostatne su lepsie ako tie, ktorymi prispievas do tejto temy. Psoriaza nie su potnicky, ktore dostanes ked sa v lete spotis a neprezlecies si tricko. Etiopatogeneza psoriazy je znama vec a z nej vychadza aj princip liecby. Imunitu nenakremujes ani nevycikas, ani nevykasles. Psorka je dedicna a s tym nic nenarobis. U niekoho sa prejavi skor u niekoho nikdy. U niekoho sa strati a s niekym pojde ako nerozlucna partnerka aj do truhly. Huby, riasy, aloe, zazracne elixiry, rybky a ja neviem co este su mnohe z alternativ liecby. Kazdy liek si najde svojho pacienta alebo naopak. Zo vsetkeho co si povedala mi vyplyva, ze si pravdepodobne nikdy ozajstneho psoriatika asi nestretla. Preco si nespravis anonymny email, kde budes davat ludom rady a pomoc. Kazdy kto pride na toto forum predsa nejaku pomoc hlada. Ked vies liecit psoriazu vyjdi z tiena 125 000 000 psoriatikov na svete caka len na teba. Budes velmi bohata. Prosim nedavaj nadej ludom, ktori sa na teba spoliehaju ako na poslednu moznost ako sa dostat spat do normalneho zivota. Psoriatici su normalni ludia a nepotrebuju lutost a hlavne nie klamstvo. Na psoriaze uz zbohatlo dost vela ludi (nie psoriatikov) a psoriaza je stale tu. SGI mal pravdu skoro vo vsetkom. Ved ma osobnu skusenost. Nechaj aby aj ostatni ponukli svoje skusenosti. Iba tak sa posunieme dalej. Drzim Ti palce, aby sa co najviac tvojich nasledovnikov vyliecilo. Ved o to nam tu vsetkym ide. Maj sa krasne
Ďakujem ti za tvoj láskavý list Labgenin (naozaj z neho cítim ľudskú lásku) aj za tvoje prianie. Naozaj je mojím prianím, aby ľudia boli čo najlepšie na tom so svojím fyzickým aj duševným zdravím, to si vystihol.
Ale mám pocit, že si nečítal poriadne moje slovká, lebo ja som písala na základe skúseností s mojou mamou. Ona sa naozaj veľmi dlho trápila so svojou psoriázou. Bez tejto pozitívnej skúsenosti by som sa neodvážila tu o tom niečo písať. Lebo vždy píšem len na základe mojej skúsenosti alebo skúseností ľudí, ktorí sa vyliečili, nech sa to týka čohokoľvek. Takže nie je to falošná nádej, je to povzbudenie na základe osobnej skúsenosti. Aj ja ti držím palce a tiež ti prajem len krásne veci v živote.
0 0
kargo kargo

kargo je offline (nepripojený) kargo

technický typ
Moja cesta za liečiteľským umením

Vložil(a) motylik, 29. December 2007 - 22:00
Naše deti si odnášajú najviac zlú životosprávu svojich matiek v tehotenstve a potom sa v tom vezú neraz aj celý život. Väčšinou to matky v mladom veku ešte nevedia, nemal im to kto povedať alebo sa nestretli s takou informáciou. Je to aj môj prípad, moje deti tiež mávali v detstve často problémy najviac s dýchacími cestami. Tak som začala pátrať po tom, prečo tie problémy majú takmer stále a podchvíľou. Začala som sa zaoberať čínskou tradičnou medicínou, ktorá poníma telo človeka ako jeden celok, kde sa orgány navzájom ovplyvňujú, nie sú oddelené, ako si ich oddelili naši lekári. Zistila som, ako som popisovala na stránkach nanicmamy, v čom tkvie problém v tomto prípade. Počas mojej ďalšej cesty liečiteľstvom som sa potom potýkala s akupresúrou a moxovaním – tam bol zádrhel v tom, že bolo treba študovať a pamätať si presne takmer na milimeter všetky body na tele, inak by som pacientovi mohla viac uškodiť ako pomôcť. Nejaké obdobie som sa potom zaoberala aj bylinkami, ale tam vyvstalo veľmi veľa nevyriešených vecí: kde vziať kvalitné bylinky, tie z lekárne nestoja za veľa, treba si ich nazbierať najlepšie sama, vybrať miesto, kde nazbierať bylinku, v ktorom období, kde na to vziať toľko času, tú bylinku skombinovať s ktorou, v akom pomere, v akom časovom slede ju piť, koľko, ako často ... Mám doma niekoľko kníh, ktoré sa bylinkami zaoberajú a keď som ich študovala, zistila som, že sú v nich často značné rozdiely v tom, ako s bylinami zaobchádzať. S ťažkým srdcom som sa vzdala takejto terapie, nebudem babka bylinkárka. Pritom sa v nich nachádza veľká sila zeme a obrovský potenciál. Je dobré ich použiť namiesto liekov, len musíte vedieť presne akým spôsobom, inak si ešte môžete ublížiť. Je to ako so všetkým, treba s mierou. Ale naše zdravotné problémy to nevyriešilo, pretože nevedela som ich riešiť komplexne a v tom bol kameň úrazu. Vtedy ešte neexistovalo toľko všelijakých medicinmanov ako teraz. A keby aj, ako nájsť toho spoľahlivého? Kým boli ešte deti malé urobila som si aj tri stupne Reiki a liečila som aj energiou Reiki. Pomedzi to ešte nejaký ten seminár a kurz, aby som mala čo najviac vedomostí. Kníh doma máme toľko, že ich v 3-izbovom byte nemáme kde dať. Lenže starostlivosť o deti, domácnosť (manžel mi doma nepomáha, keď je aj doma, tak väčšinou iba do počtu), nástup do náročného zamestnania. To všetko sú parametre, ktoré bránili intenzívnemu prehlbovaniu štúdia celostnej medicíny. Telo je priveľmi zložitý celok na to, aby mal človek šancu si pamätať všetky detaily, všetky vzťahy orgánov, ako sa navzájom ovplyvňujú, jing a jang, meridiány atď. Niekedy som nemala čas ani hľadať príslušnú pasáž knihy, kde sa problém popisuje a nieto ešte hľadať spôsob, ako to vyriešiť. Frustrovalo ma, že nemám čas už pomáhať ľuďom a ani sebe a svojim deťom, bola som úplne z toho ubitá. Potom kamarátka, ktorá sa venuje kineziologii prišla celá nadšená s Tianši (*****). Vyskúšala som prostriedok proti únave organizmu, na nejaký čas ma to naštartovala, mala som zrazu viac energie, ale keďže som svoje telo neriešila komplexne, bolo to zase len dočasné zlepšenie. Tianši je naozaj dobrá medicína, ale tam to bolo treba tiež si naštudovať, čo je na ktorý problém, v určitom období to bolo treba tiež užiť, spôsob užitia lieku tiež musí byť presne dodržaný. Keď sa niečo nedodrží, nebude to fungovať, alebo možno tiež nie na sto percent. A keďže som človek pohodlný a starostí som mala vtedy nad hlavu, keď mi to na druhýkrát už nepomohlo, nechala som to tak. Okrem toho, že nie vždy som na to mala peniaze. Už som nemohla ani liečiť s Reiki, pretože som bola priveľmi zahltená prácou, starosťami, sama som bola vyčerpaná, unavená, kvôli strachu (strach som mala vždy a zo všetkého) som si uhnala zápaly v celom tele. Do toho ešte prišlo dvakrát v roku sťahovanie, ktoré nás úplne vycuclo z peňazí (manžel vtedy nepracoval). Moje milované knihy čistenie aury, čistenie karmy, numerologia a zdravie, čínska medicína, tibetská medicína, Reiki, psychotronika a ostatné, na mňa ako nemá výčitka hľadelil z mojej knižnice a ja som vedela, že sa k nim prepracujem ... kedy?
Nemala som sa ani ku komu obrátiť o pomoc. Ale hovorila som si, že predsa musí existovať niekto, kto mi pomôže a musí existovať aj nejaká ešte lepšia medicína ako Tianši. Úplne jednoduchá, kde nemusím študovať a dodržiavať návody a pritom účinná. A tak som na to intenzívne myslela, až som si to privolala! Stretla som jednu známu, ktorá sa tiež už dlho venovala liečiteľstvu a tiež už všeličo vyskúšala. To už som bola v takom stave, že mi kvôli rozsiahlym zápalom po hrstiach vypadávali vlasy, bola som z toho zúfala (kto by nebol). Tak mi na splátky (!) predala fľašku *******izovanej modrozelenej sinice. Do týždňa mi prestali rapídne vypadávať vlasy, energie som mala na rozdávanie a čo bolo najdôležitejšie, tá zázračná sinica (riasa) mi vyčistila celé telo, energetizovala a zharmonizovala bunky v celom tele, pozdvihla ma aj na emocionálnej úrovni. Proste kompletka ako vyšitá. K tomu som nepotrebovala užívať už nič iné, všetky moje zdravotné problémy (aj duševné) boli vyriešené (robili mi testy a bola som na testoch aj v medcentre, takže overené) a na veľmi dlho. A okrem toho som veľmi pekne schudla, aj keď som sa o to vôbec nesnažila, lebo sinica rozhýbava metabolické a katabolické procesy v tele.
Na tomto mieste píšem viac o sinici, takže koho to nezaujíma, môže to preskočiť.
Sinice a riasy sú prvými živými bytosťami na Zemi. Tie *******izované pochádzajú z jedného z posledných alkalických (zásaditých – prespešné pre zdravie a mikrobionálnu flóru) jazier na Zemi, z jazera Klamath, v štáte Oregon. Sinica sa označuje za superpožívatinu a obsahuje veľa dôležitých prvkov:
Proteíny (bielkoviny) a aminokyseliny.
Naše telo dokáže tieto proteíny zužitkovať na 90 %. U živočíšnych proteínov zhodnocuje naopak iba asi 14 % ich celkovo dodanej hmotnosti. Na rozdiel od proteínov zo siníc, rias a rastlín si telo musí veľmi zložito živočíšno-bielkovinové štruktúry najprv rozhrýzť, aby ich mohlo využiť, čo si vyžaduje mnoho energie. Je to, ako keby sme už hotový postavený dom (= živočíšne telo) najprv strhli a všetky tehly museli opäť očistiť, aby sme z nich mohli postaviť dom nový (= ľudské telo). Tehly, ktoré sú v podobe bielkovín k dispozícii v TKLA (*******izovaná sinica z jazera Klamath), sú čo do druhu, množstva a zloženia optimálne pre okamžité energeticky úsporné spracovanie v ľudskom tele, sú teda ideálnym stavebným materiálom.
Proteíny a aminokyseliny sú potrebné všade v tele, predovšetkým na vytváranie väčších proteínov, hormónov, enzýmov, mediátorov v nervovom systéme (bezproblémové mozgové funkcie ako je koncentrácia, pamäť, intuícia ...). V jednom grame TKLA nájdeme neuveriteľné množstvo 300 miliónov aminokyselín.
Mastné kyseliny omega-3 a omega-6
Sú nepostrádateľné pre tvorbu všetkých bunečných membrán a dôležitých hormónov (napr. pohlavných hormónov) a na nerušenú mozgovú činnosť.
Kyselina gama linolenová. Druhá najvyššia koncentrácia (po materskom mlieku!) dôležitá pre rast organizmu, rast vlasov, má protizápalové účinky.
Vitamíny
TKLA obsahujú všetky vitamíny (okrem vitamínu D, ktorý sa tvorí v koži pôsobením slnečného žiarenia) v skvelej koncentrácii a zložení. Obsahujú napríklad:
- betakarotén (17 rôznych druhov!) je dôležitý ako ochrana proti žiareniu a voľným radikálom i ako ochrana pred nádormi
- vitamín B12 v najvyššej koncentrácii zo všetkých doposiaľ známych potravín (1 g TKLA pokryje celú dennú potrebu vitamínu B12! Radostná správa pre všetkých vegánov!
Minerálne látky a stopové prvky
TKLA obsahuje 92 minerálnych látok v podobe, ktorá je pre naše telo skvele využiteľná. Významná koncentrácia horčíka a železa, selénu, germania, titánu, vanádia a mnoho ďalších látok.
2000 enzýmov
enzýmy sú sčasti veľmi komplexné látky, ktoré prevádzajú informácie z jemnejších oblastí nášho energetického poľa do fyzickej úrovne a tým umožňujú priebeh látkovej výmeny v tele (čo sú väčšinou tiež veľmi komplexné procesy) – od trávenia živín cez získavanie a využívanie energie až po súhrnné činnosti našej nervovej sústavy, ako je myslenie, spomínanie a chcenie. Obsah enzýmov v potravinách zodpovedá množstvu veľmi komplexných, energeticky zásobených subtílnych organizujúcich energetických polí (SOEP), a teda miere „živosti“, ktorú vnášame do nášho organizmu. Zahriatím na teplotu vyššiu ako 40 stupňov Celzia, rovnako ako ožiarením a chemickými dryákmi sa vysoko organizovaná SEOP znižia a väčšina enzýmov sa zničí tiež. O dôvod viac, aby sme podporovali všetkých poľnohospodárov, ktorí nás zásobujú potravinami vypestovanými prirodzeným spôsobom v súlade s energetickým kontinuom, bez herbicídov a pesticídov, genetickej manipulácie a rádioaktívneho ožiarenia.
Ďalšie zvláštne látky:
Fykocyanín
Produkujú ich len mikroskopické sinice a riasy. Stimuluje kmeňové bunky v kostnej dreni k tvorbe bielych a červených krviniek, to znamená, že posilňuje imunitu a zásobenie energiou. Má zásluhu na značnom zlepšení zdravotného stavu detí z oblasti Černobylu postihnutých chorobou z ožiarenia, pôsobí proti spáleniu slnkom.
Glykogén
Zásobný, v organizme veľmi rýchlo využiteľný cukor – priamo, bez nutnej činnosti pečene.
Rhamnosa
Jedinečný, biologicky účinný cukor, ktorý má na starosti transort dôležitých živín cez hematoencefalickú bariéru.
Mukopolysacharidy
Sú dôležité pri stavbe bunkových membrán.
ŠPECIÁLNE ÚČINKY TKLA NA NAŠU NERVOVÚ SÚSTAVU
Okrem všetkých už uvedených zložiek a vlastností TKLA vystupuje do popredia spektrum účinkov, ktoré sú dôležité najmä pre tých, ktorí túžia po duchovnom rozvoji, chcú povzniesť svoje vedomie nad svoje vlastné obmedzenie a tak prežiť jednotu so Všetkým, čo je. Zažiť jednotu predpokladá mať nádobu, ktorá je schopná dôstojne prijať tok univerzálnej energie a viesť ju ďalej. Na fyzickej úrovni je touto nádobou naša nervová sústava, ktorá je ovšem neoddeliteľne začlenená a prepojená s celým naším telom. Vďaka vysokej koncentrácii neuropeptidov, základných stavebných kameňov pre tvorbu látok slúžiacich ako mediátory pre nervovú aktivitu, je TKLA zrejme najvýnimočnejším tonikom ovplyvňujúcim vedomie a mozog, aké dnes máme k dispozícii.
Výskumy Dr. Cousense svedčia o špeciálnych účinkoch TKLA na hypofýzu, epifýzu a hypotalamus. Tieto tri centrá riadia a koordinujú vegetatívny nervový systém, imunitný a endokrinný systém a majú spojenie k vyšším duchovným centrám. *******izované stavebné látky, ktoré sa integrujú do tkaniva žliaz, premieňajú postupne celý orgán na anténu pre *******y. To trvale energetizuje SOEP a umožňuje tak harmonicky koordinovanú látkovú výmenu v riadiacej centrále všetkých hormonálnych žliaz, imunitných oddielov a celej vegetatívnej nervovej sústavy. Telo sa tak stále viac dostáva do optimálnej rovnováhy. Tým je možné tiež vysvetliť nasledujúce postrehy ľudí, ktorí pravidelne užívajú TKLA:
- zvýšenie mentálnej bdelosti
- zlepšenie krátkodobej a dlhodobej pamäte
- vzrast kreativity
- posilnenie schopnosti vizualizácie
- pocit dobrej pohody a väčšia vyrovnanosť
- prehĺbenie meditácie
Adekvátne výsledky boli zaznamenané u ľudí s chorobami nervového systému, ako sú depresie, autizmus, Alzheimerova choroba. Dr. Cousens má k dispozícii správy o zastavení negatívneho vývoja a čiastočnom ústupe problémov u týchto chorôb.
************************************************** *************************
Pozn.: všetky skratky a neznáme slová sú vysvetlené na www.******************************
Považovala som a považujem aj naďalej túto sinicu za zázrak. Odvtedy ju odporúčam vždy, keď má niekto problém + ešte na oslabenú časť tela dám navyše konkrétne kvapky (príp. ak je možnosť ešte nejaká pomoc zvonku tela, ako napr. Flexcell, mikrodisk a pod.). A o viac sa starať nemusím, viem, že tým je človeku poskytnutá najkvalitnejšia pomoc.
Mojim deťom som ale napríklad dlhšie nemohla túto sinicu kúpiť, pretože na moju tenkú peňaženku bola vtedy dosť nákladná. Tak som im kúpila *******izovanú vodu, čo je vlastne voda, ktorá prešla 14-dňovým procesom *******izácie (*******izácia je špeciálny spôsob energetizácie – povedané zjednodušene). No a táto voda (spolu vypili jedno balenie) stačila na to, aby im odstránila všetky respiračné problémy (angíny, kašle, zápaly priedušiek atď.), dokonca im zmizli alergie (a čo sa ich lekári roky natrápili s testami a následne liekmi). Zistila som, že lieky na alergie už nepotrebujú, všetky som ich vyhodila. Odvtedy im z času na čas dám na prečistenie tach. vodu (lebo inak sa veľmi nedetoxikujú a pritom sa dlabú sladkosťami od svokry a kvalitnou školskou stravou). Čo sa týka *******izácie, znelo to mnohým ľuďom dosť neprijateľne, napríklad aj môj muž, konzervatívny to človek, vôbec nepripúšťal, že by to mohlo fungovať (si občas myslí, že keď má IQ nad 160, že požral všetku múdrosť sveta). Stačil mesiac na to, aby ho to skeptika dokonale presvedčilo. Teraz po inej medicíne nesiahne, keď má akýkoľvek problém.
Mne sa najviac páči na *******och to, že môžem ktorýkoľvek výrobok použiť na akýkoľvek problém, viem že to vždy pomôže a nikdy neuškodí. Je to presne to, čo som potrebovala. Uvediem príklad: v začiatkoch, keď som mala hlboko do vrecka a neboli peniaze na *******y, sme boli vo zvieracom útulku, veľmi sme chceli nejakého psíka. Tam mali vtedy jedného, čo mával hrozné epileptické záchvaty a to zhruba raz za niekoľko dní. Bolo mi ľúto nielen jeho, ale aj tej pani, čo sa o zvieratká starala, pretože s tým mala navyše kopu práce počas záchvatu a po ňom. Toho psíka to veľmi oslabovalo (srdiečko), bol veľmi nervózny a strašne žravý. Veľmi som chcela pomôcť, no nemala som peniaze na *******izovaný prípravok proti epilepsii. Tak som tam doniesla aspoň *******izovanú vodu, psík ju mal užívať v pití zhruba 10-15 kvapiek denne. Po dvoch týždňoch mi prekvapenej hovorí tá pani, že ona mu hneď vysadila antiepileptiká (čo som jej vôbec nekázala) a dávala mu iba tach. vodu. Jeho záchvaty ustali, mal ich iba raz za dva mesiace a to bez akýchkoľvek liekov. Tá voda mu tak prečistila telo, že to malo takýto výsledok.
Týždeň na to sme stretli s deťmi na prechádzke rodinku spitinkov, ako si sedia a popíjajú akési čučo. Pri nich ležal vlčiak a tak sme dal reč o tom psovi, lebo mal na nohe akúsi škaredú ranu. To už mal operanú labu po autohavárii, ale mu to stále hnisalo a nemohol ten pes ani na tú labu stúpiť. Že vraj sa ledva došmotká niekoľko metrov a už si zase líha. Jediné, čím som mohla tomu psovi pomôcť (okrem energie samozrejme), bola malinká vzorka *******izovaného masážneho prípravku, ktorú som raz dostala. Tak som im ju dala, nič iné som im nemohla ponúknuť. Kázala som im dať na labu len minimálne množstvo 2-3x denne, potrieť málinko, aby im to čo najdlhšie vydržalo. Po troch týždňov sa mi podarilo za nimi zájsť, bola som zvedavá, či to niečo pomohlo. A tá pani vyžiarená v okne mi hovorí: podívajte, niečo vám ukážem. Pustila toho psa von a ten už normálne chodil! Nevliekol sa ako predtým, chrániac si labu a dokonca že občas už trochu aj pobehne! Bola som nadšená, žila som nadšením ešte niekoľko ďalších dní.
Keď som mala už viac peňazí, kúpila som *******izovanú vodu (stála cca 400,- Sk) aj mojej mame. Ona vôbec nevedela pochopiť, o čom sú *******y, že to pracuje úplne inak, ako všetky ostatné spôsoby liečenia. Podstatu síce nepochopila, ale keď už som jej vodu položila na stôl, tak ju užívala tak ako som jej odporučila (po 5 kvapiek 3x denne, alebo ako sa jej podarilo si kvapnúť – viac či menej). Absolútne neverila tomu, že by jej to mohlo pomôcť. Po niekoľkých týždňoch ju tá voda tak prečistila, že jej zmizli (čítajte a čudujte sa ako ja): hemoroidy, psoriáza, bolesti kĺbov, chrbtice, hlavy, žalúdka (tu sa dajú rátať aj jedeň týždeň zápcha a ďalší zase hnačky – aj to zmizlo). To bolo niečo fakt neuveriteľné! Potom som jej hneď dala ďalšiu fľašku vody, aby sa dobre dočistila. Mama ako sa cítila pred užívaním tach.vody tak na osemdesiat rokov, tak po tých dvoch baleniach sa vraj odvtedy cíti lepšie ako keď mala tridsať, odvtedy behá ako mladica a ľudia z jej okolia nevychádzajú z údivu.
Odvtedy, ako som sa zoznámila s *******izovanými výrobkami (to už sú dva roky), som mala česť pomôcť veľa ľuďom v ich trápení, bola som svedkom mnohých „zázračných“ uzdravení. Boli to aj veľmi ťažké prípady (rakovina a pod.). Stojí ma toto všetko nemálo úsilia, lebo je veľmi ťažké vysvetľovať ľuďom správnu životosprávu (to čo ľudia považujú za „normálnu stravu“ nie je vôbec normálna a kvalitná strava), oni sú väčšinou príliš leniví na to, aby niečo vo svojich zaužívaných zvyklostiach menili a dodržiavali. Ľahké nie je ani meniť myslenie, duševné a duchovné postoje. To je tiež nemenej dôležité. Keď je človek stále uväznený vo svojich myšlienkových vzorcoch a schémach, ani jeho zdravotný stav sa po liečení nezmení natrvalo. Musí na sebe pracovať aj v tomto smere. A to sa chce málokomu. Najťažšie je prekonať sám seba. (Na tému duchovna a duševna ešte snáď napíšem viac, ale inokedy.)
Takže skúsim to zhrnúť: v mojej rodine a širokom okolí sa používajú na liečenie väčšinou už iba *******izované výrobky (na vnútorné aj vonkajšie použitie). Doma sme všade obklopení tachyónmi (mikrodisky: nabíjanie vody, na ističovej skrinke kvôli žiareniu a hamonizácii bytového priestoru, na mobiloch kvôli žiareniu, Flexcell pás na liečenie všetkého možného od úrazov až ..., atď.). Je to veľmi jednoduché použitie, viem, že to každému vždy pomôže a nedá sa s tým nič pokaziť (inteligentná energia, prestane pôsobiť vždy vtedy, keď to už telo nepotrebuje – na rozdiel od frekvenčných metód). Je to aj veľmi rýchla liečba, zaberá skôr ako iné.
Kto chce, nech to používa, odporúčam to každému. Ale zase nechcem to vnucovať. Ja to mám overené a som ich nadšená používateľka. Zatiaľ som ešte u nich nenašla ani jednu chybu (jedinou chybou môže byť cena – ale to len na prvý pohľad, lebo fungujú na 100 % a veľmi rýchlo).
Pokiaľ to niekto nechce alebo z nejakého dôvodu nemôže používať, existujú aj iné spôsoby, ale to už sa treba spýtať odborníka, ktorý sa vyzná v tej-ktorej liečbe. Ja napríklad občas použijem výrobky z www.Afrabio.sk, môžem vám to odporučiť, sú výborné. Ale zase ich nevýhoda je ako každého lieku na frekvenčnej báze v tom, že treba dodržiavať presný návod. A keď som to tak minule začala preratávať, o koľko lacnejšie ma to asi vyjde (lebo sú naozaj lacné, je to slovenská výroba – to sa mi veľmi páči, a venujú sa tomu oduševnelí ľudia), tak som zistila, že ani o moc lacnejšie oproti jednej fľaške tach. protizápalovému prípravku ma to nevyjde. (Ten *******izovaný som napríklad brala iba týždeň a malo to detto účinok ako obyčajný bylinkový braný tri mesiace). To len pre ilustráciu, že to funguje inak. Ešte sú dobré aj výrobky *****, tie sa už cenovo približujú k *******om, ale fungujú na frekvenčnej báze. Sú síce jedny z najlepších na svete, sú kráľovské, ale *******y stoja vysoko nad všetkým, to sa ani nedá porovnávať. *******y fungujú úplne inak ako všetko, čo sme doteraz poznali.
Je možnosť tieto výrobky aj kombinovať, treba sa v tom ale vedieť aspoň trochu orientovať.

Teraz považujem *******izované výrobky za dar z nebies, takisto ako aj semináre, na ktorých prednáša David Wagner, autor *******izácie (duchovne tak na výške, že si nevieš predstaviť). Je o tom tiež na hlavnej stránke vľavo dole, volá sa to University of Integrated Science California. Absolvovala som Quality of one už druhú časť a to mi tak zmenilo život, že neľutujem ani jednu jedinú korunu, ktorú som za to dala


Čo k tomu dodať ??? Medici prestante študovať ! Nieéééééééééé , len žartujem . Takých zázračných liekov som už zažil a sú už v zabudnutí. Len ma mrzí ako sú niektorí ľudia schopný zneužívať chorobu iných na svoje bezdôvodné obohacovanie. A je mi jedno či sa niekto za moje slová bude urážať.
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Kargo, kto by sa urážal? Azda tí, ktorým ide naozaj iba o obohatenie.
Ešte raz opakujem a zdôrazňujem, mojím prianím je, aby ľudia boli čo najlepšie na tom so svojím fyzickým aj duševným zdravím a čo chcem pre seba, chcem pre všetkých.
Nechápeš?
Ak nie, je to len a len tvoj problém. Podľa seba súdiš iných? Tak to nie si potom na tom najlepšie
0 0
mima115 mima115

mima115 je offline (nepripojený) mima115

Ahojte ludia
myslim že tato stranka nema služit na to aby sme sa uražali,ale hlavne na to ,aby sme si pomohli,každy prida trosku zo svojej skusenosti.Jednemu pomoze to inemu zas to ,je na kazdom z nas aby si to vyskušal a podelil sa so svojim úspechom poprípade neúspechom .Držím nám všetkým palce priliečeni tejto pliagy
0 0
mima115 mima115

mima115 je offline (nepripojený) mima115

Maik dakujem ti pekne za tvoj mail ,ked budem mat vysledky sa ti urcite ozvem
0 0
sgi320 sgi320

sgi320 je offline (nepripojený) sgi320

@motylik:
prepac, ale sama si vo svojom prispevku potvrdila to, co som uviedol aj ja :O) nemam zaujem oponovat, len som skonstatoval, ze sa este nikomu na svete nepodarilo psoriazu VYLIECIT, potlacit ano, priznaky sa daju potlacit pomerne uspesne ...
mimochodom, prezentoval som to ako vlastne skusenosti (rodinne), ktore su (a to mi mozes verit) velmi neprijemne a dlhodobe
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať