Zavrieť

Porady

PSORIAZA

Prosím o radu čo sa týka psoriazy (lupienkyˇ) ak máte niekto prosím

skúsenosti s touto chorobou a nejaký vyskúšaný liek, prosím ozvite sa mi.
ďakujem.
Usporiadat
RenaH RenaH

RenaH je offline (nepripojený) RenaH

som kresťanka
Ok toto je recept, ktorý som používala a 100% zabral na pokožku. Vážne mám kožu už 23 rokov čistú.

Čaj: Dubová kôra 50 gr, Nechtík 30gr, Trezalka 30gr, Medovka 30gr, Rebríček(myší chvost) 30gr, zemežlč 30gr.
2 Lyžice na 1/2 litra studenej vody dať variť, po zovretí 20 minút lúhovať. Cez deň piť teplé.

Masť: 1/2 kg masla(živočíšneho), 5dkg dubovej kôry. Dať variť. Pridať: 5dkg nechtíku, 5 dkg prasličky.
Nechať stáť 24 hodín v teple, potom precediť, prelisovať. Časť dať do chladničky a časť nechať v kelínku na mazanie.

Dieta: Bezmäsitá strava(vegetariánska), sladiť len hroznovým cukrom, bez kakaa, koreniť veľmi mierne, ako klasická diéta pri psoriáze. Veľa ostatnej zeleniny a ovocia. Sója a sójové výrobky, celozrnné potraviny a výborné sú pšeničné klíčky. Bez alkoholu a fajčenia.

Psychika: Pre mňa bola veľmi dôležitá viera a dôvera Bohu a podpora a dobré zázemie v rodine.
Pomáhalo mi to lepšie sa vyrovnať so zdravotným stavom a tým to vplývalo aj na moje uzdravovanie.

Masť som po úplnom vymiznutí prestala používať. Čaj som ešte krátku dobu užívala a takú prísnu diétu som dodržiavala ešte 7 rokov. Do dnes nekonzumujem bravčové mäso a mastné jedlá a ostatné mäso konzumujem striedmo. Stále sa modlím, ďakujem Bohu za uzdravenie a prosím o udržanie zdravia.
Bola by som veľmi rada, keby to zabralo aspoň niekomu. Skúste to, veľa za to nedáte a môžte veľa získať.
0 0
miroja miroja

miroja je offline (nepripojený) miroja

Rena,
myslím, že vyskúšam tvoje recepty a dám vedieť ako mi pomohli
0 0
RenaH RenaH

RenaH je offline (nepripojený) RenaH

som kresťanka
miroja,
budem veľmi rada, ak mi dáš vedieť, ako sa Ti darí.
0 0
Infarkt Infarkt

Infarkt je offline (nepripojený) Infarkt

Muž...zatiaľ :-)
RenaH

díky za recepty...takisto vyskúšam a dám vedieť čo a jak
0 0
Macush Macush

Macush je offline (nepripojený) Macush

Ahojte,
ja sama nemam lupienku ale atopicky ekzem,i ked tazko povedat co je mensie zlo...je to asi narovnako...s ekzemom zapasim od malinka...ako sa tu uz vela krat spomenulo vyhybanie sa stresu,uprava stravy a pod..tiez som zato,ze masticky,kortikoidy su velmi neucinne len potlacaju problem pod kozu,nic ine.Vela z Vás tu spomina aloe vera,sama to mozem len potvrdit ze to je taky maly zazrak.Uzivam ho ako vnutorne tak aj lahky gel a krem na potieranie.Uz za par dni som mala loziska krajsie,pokozka zbledla..fakt nieco neuveritelne s tym aloe..Zacala som uzivat bunkovu vyzivu na ktoru taktiez nedam dopustit.Ak by Vás to zaujimalo blizsie,co to vsetko obnasa je na mna kontakt cez icq v profile.
Presla som si aj liecbou p.Dedika,uzivala som jeho bylinky takmer 2 roky..takze si dovolim tvrdit,ze co sa tyka ekzemu uzili sme si "spolu" uz svoje jedine,co som nikdy neabsolvovala boli Smrdaky.
0 0
gabi9 gabi9

gabi9 je offline (nepripojený) gabi9

kto mi poradí nejaký dobrý prípravok na psoriázu?
0 0
dicky dicky

dicky je offline (nepripojený) dicky

kargo Pozri príspevok
Čo je to mŕtva voda?
Mŕtva voda je elektricky aktivovaná obyčajná voda s kyslým pH (2 - 3).
Výroba je v podstate jednoduchá a dá sa zvládnuť v pohode v kuchyni. Vzniká zároveň živá aj mŕtva voda. Postup výroby je najlepšie na http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=426
0 0
lolek lolek

lolek je offline (nepripojený) lolek

a na nechty neporadi nikto nic?
0 0
Frnka Frnka

Frnka je offline (nepripojený) Frnka

Okrem týchto rád mám ešte jednu: živý kolagén zo strieborného kapra, nie z dobytka. Sú s tým vraj veľmi dobré skúsenosti
0 0
Frnka Frnka

Frnka je offline (nepripojený) Frnka

na nechty tiež pomáha kolagén (ale živý)
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Radí iba cez mail alebo aj zasiela lampičky a iné zázraky na dobierku...
Asi jej obchody veľmi neidú, keď musí takto hľadať zákazníkov.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

endrju Pozri príspevok
Hm, v profile http://www.porada.sk/member.php?u=63948 čítam, že Viem pomôcť je učiteľka.
Majú učitelia dostatočne hlboké vedomosti z oblasti medicíny na to, aby sa prezentovali ako naslovovzatí odborníci na široké spektrum zdravotných problémov?
Okrem psoriázy, o ktorej je diskusia v tejto téme, sú to, napríklad, aj takéto zdravotné problémy:
http://www.porada.sk/21747-boli-ma-r...tml#post597405
http://www.porada.sk/67766-operacia-...tml#post597400
http://www.porada.sk/33603-helikobak...tml#post552960
http://www.porada.sk/58086-vredy-pos...tml#post552955

Nenaháňa si náhodou touto cestou nejaký díler posledné "bodíky" do výsledku za rok 2007?

Nezablúdil na fórum www.porada.sk niekto omylom?
V poslednom čase sa takýchto ochotných ľudí objavilo na porade viac....
0 0
jana juharova jana juharova

jana juharova je offline (nepripojený) jana juharova

ahoj,ja som tu nova.Chcem sa podelit o moju skusenost s psoriazou.Mala som ju v 18 rokoch,nie vo velkej miere ,ale mala.Bola som s tym v nemocnici ,mastili ma kadejakymi mastami,chvilu to pomohlo,no myslim,ze hlavne som si pomohla ja sama.Mala som to skoro rok.Vobec som tomu nepripisovala nejaku zvlastnu pozornost,zila som tak,ako predtym a ono mi to samo z nicoho nic preslo a bola som uplne cista.Trvalo to 23 rokov a teraz v aprili tohto roku som sa vysypala na bruchu,nohach a trocha aj na rukach.Myslim a verim tomu,ze je to psychickeho povodu.Mala som velmi zly rok.Zomrel mi otec,mama ma rakovinu a rozisla som sa s partnerom.To vsetko bolo na mna privela.Teraz pijem ,,zeleny jacmen'' a myslim ,ze mi to pomaha.A HLAVNE PSYCHIKA MUSI BYT NA MIESTE.Ak chces vediet blizsie o zelenom jacmeni,daj mi vediet
0 0
jana juharova jana juharova

jana juharova je offline (nepripojený) jana juharova

ahoj,ja som tu nova.Chcem sa podelit o moju skusenost s psoriazou.Mala som ju v 18 rokoch,nie vo velkej miere ,ale mala.Bola som s tym v nemocnici ,mastili ma kadejakymi mastami,chvilu to pomohlo,no myslim,ze hlavne som si pomohla ja sama.Mala som to skoro rok.Vobec som tomu nepripisovala nejaku zvlastnu pozornost,zila som tak,ako predtym a ono mi to samo z nicoho nic preslo a bola som uplne cista.Trvalo to 23 rokov a teraz v aprili tohto roku som sa vysypala na bruchu,nohach a trocha aj na rukach.Myslim a verim tomu,ze je to psychickeho povodu.Mala som velmi zly rok.Zomrel mi otec,mama ma rakovinu a rozisla som sa s partnerom.To vsetko bolo na mna privela.Teraz pijem ,,zeleny jacmen'' a myslim ,ze mi to pomaha.A HLAVNE PSYCHIKA MUSI BYT NA MIESTE.Ak chces vediet blizsie o zelenom jacmeni,daj mi vediet
0 0
kargo kargo

kargo je offline (nepripojený) kargo

technický typ
jana juharova Pozri príspevok
ahoj,ja som tu nova.Chcem sa podelit o moju skusenost s psoriazou.Mala som ju v 18 rokoch,nie vo velkej miere ,ale mala.Bola som s tym v nemocnici ,mastili ma kadejakymi mastami,chvilu to pomohlo,no myslim,ze hlavne som si pomohla ja sama.Mala som to skoro rok.Vobec som tomu nepripisovala nejaku zvlastnu pozornost,zila som tak,ako predtym a ono mi to samo z nicoho nic preslo a bola som uplne cista.Trvalo to 23 rokov a teraz v aprili tohto roku som sa vysypala na bruchu,nohach a trocha aj na rukach.Myslim a verim tomu,ze je to psychickeho povodu.Mala som velmi zly rok.Zomrel mi otec,mama ma rakovinu a rozisla som sa s partnerom.To vsetko bolo na mna privela.Teraz pijem ,,zeleny jacmen'' a myslim ,ze mi to pomaha.A HLAVNE PSYCHIKA MUSI BYT NA MIESTE.Ak chces vediet blizsie o zelenom jacmeni,daj mi vediet
Možno vieš niečo bližšie o "zelenom jačmeni" ale o psoriáze nevieš nič, psoriáza nie sú osýpky ona sa "nevysype" ona JE. Niečo ju zhoršuje niečo zlepšuje ale nič ju nelieči.
Pridávam sa k Eulálii. Naozaj sa množia-bez kúska hanby
0 0
Denisa Višňáková Denisa Višňáková
Mamička na materskej
kargo Pozri príspevok
Možno vieš niečo bližšie o "zelenom jačmeni" ale o psoriáze nevieš nič, psoriáza nie sú osýpky ona sa "nevysype" ona JE. Niečo ju zhoršuje niečo zlepšuje ale nič ju nelieči.
Pridávam sa k Eulálii. Naozaj sa množia-bez kúska hanby
Myslím si že s týmto sa dá len súhlasiť, lebo psoriáza je nevyliečiteľná choroba, ktorá ale má obdobia kľudu a obdobia akútneho výsevu, sú to červené škvrny posypané šupinami. Obdobia kľudu sú väčšinou len pár mesiacov, myslím si že rokov nie. to bude asi iná choroba.
0 0
Anett.P Anett.P

Anett.P je offline (nepripojený) Anett.P

Ahoj ,
aj môj otec mal zdravotný problém, 27 rokov sa nevedel zbaviť psoriazi- lupienka, po celom tele, vo vlasoch, pod nechtami... vyskusal takmer vsetko, ozarovanie, more, slane zabali, aloe, akupunkturu, vipsogal... a nic mu nepomohlo. Ked mu chorobu diagnostikovali tak lezal 6 mesaci na institute pre kozne ochorenia v Belehrade. Vtedy intenzivne studoval materiali o chorobe. Kedze otec ovlada nemcinu tak sa mu do ruk dostali aj materiali pisane v nemcine, ktore lekarom prekladal a tam stratil aj to trosku nadeje ktoru mal. Dozvedel sa, ze je choroba neliecitelna a ze sa musi s tym vyrovnat.No otec to nevzdaval, stale mal nadej a skusal vsetko mozne len aby sa vyliecil, az jedneho dna mu jeden náš známi nám odporučil výrobky:
-OMEGA 3
-VITAL A, B,O, AB
-PROTECT 4 LIFE
sú to 100 percentne prírodné doplnky výživy. Otec si to v Srbsku kúpil za maloobchodne ceny a potom keď sme na Slovensku pátrali po výrobkoch lebo po dobrati prvej dávky mu psoriáza takmer zmizla tak sme zistili, že sa dá do spoločnosti zaregistrovať a kupovať so zľavou 33 percent. Otec to odporucil aj jednej pani z Malaciek, berie to asi mesiac a cez vianoce mi pisala ze jej psoriaza mizne a ze ju nesvrbi.
Ak by ste poterbovali viacej informacii, ozvite sa na moj e. mail alebo na 0220794046, 0902594046
Chcem ludom pomoct lebo viem co to je mat doma niekoho kto sa ustavicne stazuje na svrbenie a kdekolvek sa pohne vsade nechava za sebou biele lupini.
Mi sme s maminou chodili po dome s vysavacom aj 3 krat za den, lebo ked to otca zasvrbelo hned sa skrabal a smetil.
Dakujem Panu Bohu uz su tie casi prec a otec je znovu stastny ako aj mi zdravi.
Poslem vam.
Prajem vasetko dobre
Ana
0 0
Anett.P Anett.P

Anett.P je offline (nepripojený) Anett.P


Ahoj ,
aj môj otec mal zdravotný problém, 27 rokov sa nevedel zbaviť psoriazi- lupienka, po celom tele, vo vlasoch, pod nechtami... vyskusal takmer vsetko, ozarovanie, more, slane zabali, aloe, akupunkturu, vipsogal... a nic mu nepomohlo. Ked mu chorobu diagnostikovali tak lezal 6 mesaci na institute pre kozne ochorenia v Belehrade. Vtedy intenzivne studoval materiali o chorobe. Kedze otec ovlada nemcinu tak sa mu do rik dostali aj materiali pisane v nemcine, ktore lekarom prekladal a tam stratil aj to trosku nadeje ktoru mal. Dozvedel sa, ze je choroba neliecitelna a ze sa musi s tym vyrovnat.No otec to nevzdaval, stale mal nadej a skusal vsetko mozne len aby sa vyliecil, az jedneho dna mu jeden náš známi nám odporučil výrobky:
-OMEGA 3
-VITAL A, B,O, AB
-PROTECT 4 LIFE
sú to 100 percentne prírodné doplnky výživy. Otec si to v Srbsku kúpil za maloobchodne ceny a potom keď sme na Slovensku pátrali po výrobkoch lebo po dobrati prvej dávky mu psoriáza takmer zmizla tak sme zistili, že sa dá do spoločnosti zaregistrovať a kupovať so zľavou 33 percent. Otec to odporucil aj jednej pani z Malaciek, berie to asi mesiac a cez vianoce mi pisala ze jej psoriaza mizne a ze ju nesvrbi.
Ak by ste poterbovali viacej informacii, ozvite sa na moj e. mail alebo na 0220794046, 0902594046
Chcem ludom pomoct lebo viem co to je mat doma niekoho kto sa ustavicne stazuje na svrbenie a kdekolvek sa pohne vsade nechava za sebou biele lupini.
Mi sme s maminou chodili po dome s vysavacom aj 3 krat za den, lebo ked to otca zasvrbelo hned sa skrabal a smetil.
Dakujem Panu Bohu uz su tie casi prec a otec je znovu stastny ako aj mi zdravi.
Poslem vam.
Prajem vasetko dobre
Ana

0 0
Frnka Frnka

Frnka je offline (nepripojený) Frnka

nevidím na tom nič zlé keď Vám niekto chce poradiť aj vec, ktorú sám predáva. Väčšinou sú to vyskúšané prostriedky.Veď na to je táto webová stránka, či nie ?
0 0
kargo kargo

kargo je offline (nepripojený) kargo

technický typ
Už je tomu 2 a pol roka čo začalo prvé ťaženie aloe vera proti psoriáze (a nielen proti nej) na tejto stránke. Prosil by som tých , ktorí vtedy chceli túto liečbu vyskúšať, či by sa nechceli podeliť o svoje skúsenosti (Bubika, jarkag, TESA, sophia2 a iní).
Boli tu propagované aj produkty z múdrej huby-skúšal to niekto aj s ňou?
(pclady, pavelm)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať