mackao
23.01.09,17:06
Zdravím,

potrebovaly by som sa podeliť o skúsenosti s evidenciou firemných benefitov. Ako to robíte vy???

Vopred ďakujem.

M.
Chobot
23.01.09,21:01
Zdravím,

potrebovaly by som sa podeliť o skúsenosti s evidenciou firemných benefitov. Ako to robíte vy???

Vopred ďakujem.

M.

čo si predstavuješ pod evidenciou benefitov?

Najlepšie je mať internú smernicu na zamestnanecké výhody a na mzdovom viesť evidenciu o dodaňovaní benefitov. Akú inú evidenciu by si si predstavoval.
mackao
25.01.09,16:42
Smernica existuje, aj sprievodca benefitmi pre zamestnancov, aj s dodaňovaním je to ok. Ale máme ich zhruba 15 a ide mi o našu prehľadnú evidenciu. Momentálne to máme v exceli v jednotlivých hárkoch, ale potrebovala by som nejaký vhodný program v ktorom by bolo čerpanie prehľadné - či už po osobách alebo po jednotlivých benefitoch....

Marcela
Chobot
25.01.09,22:26
Smernica existuje, aj sprievodca benefitmi pre zamestnancov, aj s dodaňovaním je to ok. Ale máme ich zhruba 15 a ide mi o našu prehľadnú evidenciu. Momentálne to máme v exceli v jednotlivých hárkoch, ale potrebovala by som nejaký vhodný program v ktorom by bolo čerpanie prehľadné - či už po osobách alebo po jednotlivých benefitoch....

Marcela

Nakoľko tie firemné benefity sú veľmi rôznorodé, osobitný soft pre to asi na trhu nebude. Jedine, že by ste to dali nejakému programátorovi vytvoriť ako zákazku. Väčšina firiem, aj naša, to eviduje len ručne (teda v Exceli).
mackao
26.01.09,14:46
Ok, aj tak dík za radu:-(.

M.