marek41
23.01.09,21:31
ahojte chcem vas poprosit o radu.mam maly problem v roku 2006 som si neplatil zdravotnu teraz si ju ale riadne platim.mam tam asi9000sk dlh nezaplateny.viem ze je to treba uhradit ale viete ako to je.dokedy sa nemusim bat exekucie dakujem
arizona
23.01.09,20:35
Čo najskôr sa písomne obráť na ZP a požiadaj o splátkový kalendár. Ak to medzitým neposunuli exekútorovi,máš šťastie.
Potom ťa to výjde drahšie...
Pohľadaj na Porade sa už o tom písalo .
marek41
23.01.09,20:59
pracuje tam moja znama a ta mi vtedy povedala ze pokial nevystupim z poistovne da sa to riesit tak neviem.zatial mi nic neprislo
mzdarka renca
23.01.09,21:02
známa ti aj povedala ako?
marek41
23.01.09,21:08
myslim ze sa to malo zaplatit.a co premlcacia doba
mzdarka renca
23.01.09,21:11
oznámila ti poisťovňa písomne, že máš dlh na poistnom v uvedenj výške?
arizona
23.01.09,21:19
ahojte chcem vas poprosit o radu.mam maly problem v roku 2006 som si neplatil zdravotnu teraz si ju ale riadne platim.mam tam asi9000sk dlh nezaplateny.viem ze je to treba uhradit ale viete ako to je.dokedy sa nemusim bat exekucie dakujem


pracuje tam moja znama a ta mi vtedy povedala ze pokial nevystupim z poistovne da sa to riesit tak neviem.zatial mi nic neprislo


myslim ze sa to malo zaplatit.a co premlcacia doba

Čo vlastne teraz riešiš? Akosi nechápem.:confused:
Z prvého príspevku som mala pocit, že chceš uhradiť,chceš poradiť ako...

Z ostatných dvoch príspevkov mám skôr pocit, že nejako hľadáš,ako nezaplatiť:rolleyes:

Neviem, čo ti hovorila "známa",ale asi ti mala vysvetliť, že menšia dlžoba sa ľahšie spláca, ako veľká,ktorá ti môže narásť na raz tak veľkú, keď budeš dlhšie otáľať!

Premlčacia doba? Kde žiješ? :D:rolleyes:
marek41
23.01.09,21:23
urcite to chcem zaplatit a poistovna ma neoboznamila o tom nedoplatku