LukyŠ
23.01.09,21:08
Som úplný laik v PC a odborné pojmy mi veľa nehovoria. Dnes po spustení PC vyžadoval heslo,raz dávno som to mal nastavené ale vadilo mi to a tak som to zrušil. Nebudem tu vysvetlovať ako ale došlo k zablokovaniu sim karty na internete a bez toho aby bol zadaný puk bol PC vypnutý asi preto začal PC požadovať heslo problém je že si ho nepamätám. PC som spustil a heslo obišiel asi takto pri spúšťaní som stlačil f8 ,enterom potvrdil safe mode potvrdil mikrosoft windows XP klikol na administrátor a zadal dátum od kedy chcem PC obnoviť . Odblokoval som sim a všetko bolo v poriadku,leže ak vypnem PC musím to obnovenie urobiť znovu a teraz dokonca sa mi to podarilo až na 3x. Keď otvorím cez štart používateľské kontá je tam len jedno a pod ním je "správca počítača chránené heslom" zmeniť to neviem lebo si staré heslo nepamätám vie mi prosím niekto poradiť a napísať spôsob pre laika ako to odstrániť aby som mohol vypnúť počítač?
jozefino888
23.01.09,21:56
zadaj do google vyraz

"How To Change Windows Administrator Password", popripade este aj "video". Na metacafe.com je video o tom ako zrusit heslo (krok za krokom).

Osobne vyskusane, funguje ;-)


Dal by som Ti tu aj link,ale to rychla odpoved nepovoluje. Musis si to najst, verim ze budes uspesny ;) Drzim palec.
seat
25.01.09,07:39
a čo má spoločne sim karta internetu z heslom do počítača? možno by bolo lepšie vsetko preinštalovať