zuzka1000
24.01.09,18:03
Chcela by som opýtať , ako sa dá premiestniť odpad v kuchyni z jednej strany na druhú. Máme dom z drevených panelov a chceli by sme premiestniť odpad na druhú stranu nakoľko nemáme umývadlo v linke.
Chobot
24.01.09,20:05
Chcela by som opýtať , ako sa dá premiestniť odpad v kuchyni z jednej strany na druhú. Máme dom z drevených panelov a chceli by sme premiestniť odpad na druhú stranu nakoľko nemáme umývadlo v linke.

Jednoducho lopatou ho prehádžeš na druhú stranu. :D:D:D:D

Sorry za odpoveď, ale zo zadania vôbec neviem pochopiť, čo potrebuješ. Skús si to prečítať ako nestranný čitateľ a zistíš, že nezainteresovaný čitateľ (taký, kto nebol u teba doma a nevidel kuchyňu) nemá vôbec predstavu, čo sa pýtaš. Aký odpad máš na mysli? Odpadkový kôš? Drtič odpadu? Je to samostatne stojaci odpadkový kôš? Je to zabudovaný kôš v linke?.....

Alebo máš na mysli kanalizáciu - teda odtokovú rúru? Ak áno, tak to záleží od dispozície domu a k tomu ti bez projektovej dokumentácie neporadíme. Možno budeš musieť v pivnici natiahnuť potrubia na druhú stranu kuchyne. A možno to vôbec nepôjde.
zuzka1000
01.02.09,11:18
myslela som odpadovú rúru pripojenú na umyvadlo. Neviete mi poradiť na koho sa môžem obrátiť , aby mi to mohol podla dokumentácie vyhodnotiť , či to vôbec pôjde?