lubinami
25.01.09,13:38
Máte niekto skúsenosť so spoločnosťou Eurofit ?
Robia prezentácie na zdravú výživu ( riad, mixér, nože .....).
Dostali sme od nich Bonusovú poukážku - na uplatenenie zľavy za rekreačné služby CK Pressburg, už ste niekto takéto niečo využil ? Nie je to zasa nejaká kačica? Zľava na 35 €, ale suma zájazdu alebo služby musí byť min. za 340 €, takže ...., je to také otázne.
babi2
14.10.09,11:40
Tak mne práve teraz volali z tejto firmy Eurofit, vraj som im ešte vo februári odpovedala na nejaké anketové otázky a bola som teraz vyžrebovaná a vyhrala som dva poukazy do nejakých aquaparkov, mám prísť v piatok do botelu Marína, kde mi budú tieto poukážky odovzdané a samozrejme mám tam aj zabezpečenú večeru pre dvoch ľudí, je mi už teraz jasné že tam nepôjdem, že je to určite nejaká prezentačná akcia, ale aj tak sa chcem opýtať, nepočuli ste niekto o nich?
Leon1067
28.10.09,18:43
mám snimi dobrú skúsenosť bol som na veľa prezentáciách a je to jediná spoločnosť ktorá ma svojím profesionálným sortimentom prekvapila oplatí sa to vydieť,a ćo sa týka poukážok tá zľava platí.........super vec :)
vierockak
27.02.10,18:27
Tak mne práve teraz volali z tejto firmy Eurofit, vraj som im ešte vo februári odpovedala na nejaké anketové otázky a bola som teraz vyžrebovaná a vyhrala som dva poukazy do nejakých aquaparkov, mám prísť v piatok do botelu Marína, kde mi budú tieto poukážky odovzdané a samozrejme mám tam aj zabezpečenú večeru pre dvoch ľudí, je mi už teraz jasné že tam nepôjdem, že je to určite nejaká prezentačná akcia, ale aj tak sa chcem opýtať, nepočuli ste niekto o nich?

Práve som prišla z takejto prezentácie (robot, riady, vákuový systém uchovávania potravín) a bolo to fajn - nevtieravá, veľmi príjmená atmosféra, výrobky odprezentované lákavo, vrátane večere .... odporúčam ísť .... nemáte čo stratiť.
Či niečo z ponuky kúpiť alebo nie - to záleží len od finančných možností každého hosťa, boli takí, čo kúpili a boli takí, čo nič nekúpili a nikto im za to nenadával.
A firma má svoju webovú sránku http://www.eurofit-trading.eu/main.php?jaz=sk.
irca2
25.07.10,20:56
Chcela by som sa opýtať, či máte niekto skúsenosť s výrobkami od tejto firmy, konkr. robotom Master pri odšťavovaní drobného ovocia
matok25
11.09.10,08:57
mám snimi dobrú skúsenosť bol som na veľa prezentáciách a je to jediná spoločnosť ktorá ma svojím profesionálným sortimentom prekvapila oplatí sa to vydieť,a ćo sa týka poukážok tá zľava platí.........super vec :)

Sú to podvodníci ako každý iný... robil som pre nich obchodníka tak viem o čom hovorím.... na každom tovare majú min. 70% rabat, navyše keď som sa snažil od nich odísť, tak ma ešte vycucali ako úpíri a namiesto výplaty som sa dočkal len pohľadávok a vymáhania .... na tom celom som prerobil dobrých 2000€ a oni si zase len nabalili vrecká.... eurofitu tak ako množstvo oklamaných zákazníkov môžem ďakovať len za dlhy a problémy s uživením rodiny kôli ich dlhom....
durisovad
14.09.10,03:49
Skuste si porovnat cenu pobytu cez CK Pressburg s cenou pobytu, ak si ju priamo objednate v rekreacnom zariadeni bez participacie tejto CK. Ta priamo objednana je ovela nizsia. Ani bonus 35 EUR cenu nevyrovna. Co sa tyka ponukanych vyrobkov, podla mojho nazoru su znacne predrazene a naviac reprezentant firmy ponukne splatky na 3 alebo 4 roky, tieto splatky vyrobok predrazia o dalsich najmenej 30 %.
Evička007
21.11.10,12:43
Sú to podvodníci ako každý iný... robil som pre nich obchodníka tak viem o čom hovorím.... na každom tovare majú min. 70% rabat, navyše keď som sa snažil od nich odísť, tak ma ešte vycucali ako úpíri a namiesto výplaty som sa dočkal len pohľadávok a vymáhania .... na tom celom som prerobil dobrých 2000€ a oni si zase len nabalili vrecká.... eurofitu tak ako množstvo oklamaných zákazníkov môžem ďakovať len za dlhy a problémy s uživením rodiny kôli ich dlhom....


Súhlasím, taktiež som pre nich pracovala....skoro dokonalý podvod, s bonus. poukážkami je to len reklamný trik na ľudí, v podstate sú vám aj tak na nič...to, že u nich pri splátkach nepreplatíte ani korunu je tiež podvod, navýšenie je už zahrnuté v prvotnej cene, aj keď tovar kúpite na hotovosť. Ľutujem ľudí, ktorých ešte dokážu oblbnúť a vycicať ich z úspor za nehorázne preplatený tovar... nie všetky ich výrobky sú kvalitné. :mad:
Ale v podstate píšem kvôli problému, ktorý sa po roku naraz vynoril.....tak ako píše užívateľ MATOK25, aj ja som sa dočkala vymáhania 2000 eurovej pohľadávky, zatiaľ netuším za čo:confused:.....
ak sa tu nájdu podobne oklamaní bývalí obchoďáci, prosím ozvite sa, potrebujem radu ako na nich......
Leila2006
30.11.10,08:15
Tiež hľadám o tejto firme čo-to, keďže som sa dala nahovoriť na účasť na prezentácii, s tým, že mi tam bude odovzdaný poukaz na pobyt v istom penzióne. Tá pani v telefóne ma presviedčala, že ten pobyt som vyhrala ako účastník telefonickej ankety, že ten poukaz ozaj dostanem, že sa len musím zúčastniť tej prezentácie. V živote som na podobnej akcii nebola, viem, že v 99 % je to oblbovanie ľudí, donútia ich ku kúpe predražených výrobkov a ako bonus bude nejaký ten pobyt. Takže neviem. Máte niekto takúto konkrétnu skúsenosť s touto firmou? Že je to ozaj výhra, ktorá nie je podmienená kúpou žiadneho ich produktu???
KoxXxo
30.11.10,09:23
Ak počujem v telefóne že som niečo vyhral, alebo mi dajú niečo zadarmo, považujem telefonát za ukončený. Toto si opakujte 3x ráno a 3x večer.
durisovad
30.11.10,10:59
Leila, mozno nebudes musiet nic kupit a poukaz dostanes. Ale pobyt v tom penzione ta vyjde s poukazom ovela drahsie ako keby si si pobyt objednala sama v tom istom zariadeni v tej istej dobe.
Eurofit
11.03.11,13:20
Dobrý deň, volám sa Martin Vyletel,
som riaditeľom spoločnosti EUROFIT Trading s.r.o. a nepotrebujem sa skrývať za anonymný nick.
Naopak, chcem veľmi stručne reagovať na klamlivé a zavádzajúce slová anonymov v týchto príspevkoch (Evička 007, matok RS).
Naša obchodná spoločnosť pôsobí 9 rokom v 4 štátoch Európy máme viac než 100 tisíc spokojných zákazníkov.
Taktiež máme desiatky profesionálnych a veľmi korektných obchodných zástupcov.
Bohužiaľ, aj medzi nimi sa občas nájdu nepoctiví jednotlivci, ktorí sa rozhodnú, že zapožičané výrobky a dlžné peniaze proste firme nevrátia.
Proti takýmto sa samozrejme bránime právnou cestou. Naša spoločnosť svoje záväzky vždy plní a to isté očakáva od svojich obchodníkov, či už budúcich, súčasných alebo minulých.

Prajem všetkým pekný deň..
Fanny62
11.03.11,13:41
Žiadnym takýmto firmám neverte, že Vám dajú niečo zadarmo!!!
Kto Vám čo dá zadarmo? CHcú na Vás len zarobiť!!!
king555
01.05.11,09:08
Pre ilustráciu skúsenosť z ČR... EUROFIT aneb v čem je ten háček? pátek 18. březen 2011 19:43 Neokrádá nás pouze stát, ale i různí podomní prodejci. S jedním z nich jsem se nedávno osobně setkal a bylo mi ho docela líto. Já bych na to žaludek neměl. Tuhle mi zazvonil telefon a příjemný dívčí hlas údajně z O2 mi oznámil, že jsem prý vyhrál poukaz na nějaký lázeňský pobyt pro dvě osoby. Většinou podobné telefonáty utínám hned na počátku, ale v tomto případě jsem neměl to srdce hned jí praštit telefonem. Tak jsem se zeptal v čem že je ten háček. Slečna mi odpověděla, že se nejedná o žádný podvod, ale že si musím pro výhru zajít osobně do restaurace "U zlatého lva" což je hospoda, která patří knížeti Schwarzenbergovi. Bylo mi jasné, že půjde o nějakou "předváděčku", ale termín mi vyhoval a zvědavost zvítězila. Součástí večera měla být i večeře a tak jsme si s manželkou řekli, že se tam půjdeme podívat vocogou s tím, že minimálně budu mít téma pro svůj blog. Praktiky firem, které vnucují chudým důchodcům předražené výrobky, jsou dostatečně známy, ale stejně se najdou tací, kteří jsou nepoučitelní a kteří podlehnou. Tento večer však nebyl pro chudé důchodce, ale společnost tvořily manželské páry, které rozhodně neměly hluboko do kapsy, a tak jsem byl zvědav, co se z toho vyvrbí, protože převáděcí stoly byly zakryty velkými ubrusy s nápisy "EUROFIT" Obchodní zástupce firmy EUROFIT Trading a.s. pan Husák nás nejdříve "obdaroval" hotelovým poukazem na bezplatný pobyt v hotelu Hviezda ve slovenských Dudincích. Mělo to jenom jednu "malinkatou" chybičku. Ubytování bylo sice zdarma, ale s podmínkou, že si objednáte a zaplatite plnou penzi a k tomu každý den jednu vybranou lázeńskou proceduru. To však obnášelo celkem 35 EURO na osobu a den. A tak by mne docela zajímalo, jestli někdo z přítomných tu "výhru" zrealizuje... Já tam určitě nepojedu. Jinak měl večer tradiční ráz. "Šťastní výherci" byli manipulováni k tomu, aby si zakoupili úžasné hrnce, fantastické pánve, nejlepší nože na světě ze samurajské oceli a rovněž geniálního kuchyńského robota bez kterého nelze žít. To vše dohromady za akční cenu pouhých 29.000,- Kč jenom a pouze dnes večer v Kutné Hoře. Já jsem sice věděl, odkud vítr fouká, ale myslel jsem na spoustu důchodců, kteří na podobných akcích platí nesmyslné ceny za věci, které vůbec nepotřebují. Nejenom tyto předváděčky ale i jiné marketingové kampaně jsou čím dál promyšlenější a člověk musí být jako ostříž, aby nenaletěl. Proto dnes píši, abys si každý dával pozor na lumpy, kteří vám budou tvrdit, že zastupují provozovatele telefonní linky nebo nějakého mobilního operátora s tím, že mají to potěšení sdělit vám úžasnou novinu... A pokud by vás zajímalo, zda-li někdo něco koupil, tak vězte, že pan Husák jel ze Svitav do Kutné Hory zbytečně. Hodně lidí už asi pochopilo, v čem je ten háček. Jenom by mne zajímalo, kde splašili mé mobilní telefonní číslo, protože ve Zlatých stránkách nejsem. Jiří Beránek
durisovad
01.05.11,12:41
Taketo ponuky su bezne aj tu. Co sa tyka ziskania telefonneho cisla, myslim, ze takito podvodnici si kupuju databazy od operatorov.
rprot
29.07.11,10:38
Bol som včera. Sú to jednoznačne podvodníci.
Zavolá pani že zastupuje mobilného operátora a že ste vyhrali poukaz v kúpeloch. Pozve vás na odovzdanie poukazu a večeru zadarmo.
Na mieste zistíte že je to normálna "telešopová" akcia. Chlapík v rýchlom tempe predstaví hrnce, panvicu, mixér, vákuovú pumpu a nože pričom útočí na emócie, zdravý životný štýl, šetrenie peňazí, atď. Aj keď sú tie veci relatívne kvalitné, sú extrémne predražené !!!
Žiadny priestor na diskusie alebo zamyslenie sa. Samozrejme všetko si musíte kúpiť ihneď lebo firma nemá žiadny obchod ani nepredáva na objednávku. Vytvoria na vás časový nátlak ktorému niekotrí podľahnú.
Poukaz do kúpeľov vám dajú do ruky ale keď viete čítať tak sa na nom dočítate že keď nemá vyplnené registračné číslo, dátum vydania a meno, tak je neplatný (tieto údaje samozrejme nie sú vyplnené).
Večera je samozrejme tiež podvod, dostanete malinký kúsok syra, malinkú vzorku pomazánky a trošku čerstvo odšťaveného džúsu. Všetko pripravené v rámci prezentácie riadov a mixéra.
Škoda že na takýchto ľudí nie sú zákony. Dúfam, že im občas aspoň niekto rozbije držku (za podvádzanie, okrádanie ľudí a za okrádania ľudí o čas).
Mona Lisa
04.08.11,10:16
Bol som včera. Sú to jednoznačne podvodníci.
Zavolá pani že zastupuje mobilného operátora a že ste vyhrali poukaz v kúpeloch. Pozve vás na odovzdanie poukazu a večeru zadarmo.
Na mieste zistíte že je to normálna "telešopová" akcia. Chlapík v rýchlom tempe predstaví hrnce, panvicu, mixér, vákuovú pumpu a nože pričom útočí na emócie, zdravý životný štýl, šetrenie peňazí, atď. Aj keď sú tie veci relatívne kvalitné, sú extrémne predražené !!!
Žiadny priestor na diskusie alebo zamyslenie sa. Samozrejme všetko si musíte kúpiť ihneď lebo firma nemá žiadny obchod ani nepredáva na objednávku. Vytvoria na vás časový nátlak ktorému niekotrí podľahnú.
Poukaz do kúpeľov vám dajú do ruky ale keď viete čítať tak sa na nom dočítate že keď nemá vyplnené registračné číslo, dátum vydania a meno, tak je neplatný (tieto údaje samozrejme nie sú vyplnené).
Večera je samozrejme tiež podvod, dostanete malinký kúsok syra, malinkú vzorku pomazánky a trošku čerstvo odšťaveného džúsu. Všetko pripravené v rámci prezentácie riadov a mixéra.
Škoda že na takýchto ľudí nie sú zákony. Dúfam, že im občas aspoň niekto rozbije držku (za podvádzanie, okrádanie ľudí a za okrádania ľudí o čas).

Ak môžem vedieť , v ktorom meste to bolo. Aj mne pred polhodinou volala slečna a presvedčivo hovorila o pobyte pre rodinu, ktorú som vraj získala zdarma. Na moju otázku " a čo za tým stojí" mi poedala, že len prídem do tej a onej reštaurácii a že tam si prídem vyzdvihnuť poukaz. Skutočne nemám čas na hlúposti.
Kupele Dudince
11.08.11,09:50
!!! UPOZORNENIE PRE VŠETKÝCH, KTORÝCH KONTAKTOVAL EUROFIT TRADING ohľadom "výhry" kúpeľného pobytu !!!


Kúpele Dudince, a.s. (kúpeľné hotely Rubín a Smaragd) a štátny podnik Kúpele Diamant Dudince sa dištancujú od akýchkoľvek reklamných aktivít uvedenej firmy EUROFIT Trading s.r.o.,
prípadne aj ďalších firiem zneužívajúcich ich obchodné meno!!!


Nezapojili sme sa do žiadnych marketingových aktivít, ktorých cieľom je nalákať klientov na predajné akcie gastronomických výrobkov.


Podľa našich informácií s uvedenou spoločnosťou spolupracujú tri hotely pôsobiace na území mesta Dudince (Hviezda, Prameň, Flóra), žiaden z nich však nemá štatút liečebného zariadenia ani povolenie na využívanie minerálneho prameňa.


Vyzývame všetkých, ktorí budú telefonicky alebo písomne kontaktovaní uvedenou spoločnosťou, aby boli opatrní a dobre si preverili podmienky poskytnutia „výhry“, ktorou však v žiadnom prípade nie je kúpeľný pobyt v Kúpeľoch Dudince, a.s. a ani v š.p. Kúpele Diamant Dudince.
„Výhra“ navyše vôbec nie je zadarmo…

Je nám ľúto, ak ste boli pomocou zneužitia nášho mena zámerne uvedení do omylu, vec už riešime právnou cestou.


Prajeme Vám príjemný deň,
Kúpele Dudince, a.s.
Kúpele Diamant Dudince, š.p.


Pravosť tohto príspevku Vám kedykoľvek radi potvrdíme na našich oficiálnych kontaktoch.
Eurofit
15.08.11,12:22
UPOZORNĚNÍ

!!! UPOZORNĚNÍ PRO KÚPELE DUDINCE, a.s., KÚPELE DIAMANT DUDINCE, š.p. A VŠECHNY PŘÍZNIVCE TOHOTO BLOGU!!!

Vážení (byť nepodepsaní) přispěvatelé,
velice důrazně se ohrazujeme proti nepravdivým výrokům firem Kúpele Dudince, a.s. a Kúpele Diamant Dudince, š.p.
Tato lživá a neověřená tvrzení opravdu směřují k řešení právní cestou, ale podnětem z naší strany, neboť výroky firem Kúpele Dudince, a.s. a Kúpele Diamant Dudince, š.p. se cítíme poškozeni na dobrém jménu naší společnosti EUROFIT Trading a.s.

Pro všechny Ty, kteří chtějí být informováni objektivně, uvádíme následující fakta:
Naše společnost EUROFIT, která působí již devátým rokem ve čtyřech zemích EU, má uzavřenou smlouvu o reklamě mj. také se zmiňovaným Hotelem Hviezda Dudince . Jedná se o hotelový komplex v regionu s lázeňskou tradicí, který nabízí ubytovací, stravovací, léčebné a rekondiční a rekreační pobyty.
V rámci této smlouvy nabízíme a předáváme vybraným osobám hotelový poukaz do Hotelu Hviezda Dudince. Tento poukaz opravňuje jeho držitele k bezplatnému ubytování a vstupu do bazénu pro dvě osoby na 7 nocí. (Pro zajímavost cena ubytování na 7 nocí pro dvě osoby v Hotelu Hviezda je dle platného ceníku 392 €, tj. cca 9.600,- Kč). A je zcela běžné, že hosté ubytování v hotelu Hviezda Dudince, se taktéž stravují a využívají léčebné procedury. Proto si dal Hotel Hviezda jako podmínku pro uplatnění hotelového poukazu, zakoupení celodenní stravy a jedné procedury denně. Domníváme se, že to je naprosto logické a legitimní.
Naopak samotné převzetí poukazu není ničím podmíněno!!! Žádnou objednávkou, žádným nákupem!
Tedy nenabízíme žádnou výhru, nenabízíme žádný statut léčebného zařízení, nenabízíme žádné povolení na využívání minerálního pramene, a už vůbec nenabízíme lázeňský pobyt v Kúpeľoch Dudince, a.s.
A na závěr ještě jedno číslo – jen v měsíci červenci/júli strávilo prostřednictvím našeho poukazu EUROFIT v Hotelu Hviezda Dudince příjemnou dovolenou 397 spokojených rekreantů. Možná právě těchto 397 spokojených rekreantů chybí Lázním Dudince a.s. a Lázním Diamant Dudince, š.p. …
Možná to je ten pravý důvod, že se výše uvedené lázně uchylují ke lživým a nekalým praktikám …
To už necháme na zváženou Vám – čtenářům tohoto blogu.
Hodně zdraví a spokojenosti všem lidem dobré vůle přeje Ing. Vladimír Kravčík, předseda představenstva společnosti EUROFIT Trading a.s.
Kupele Dudince
16.08.11,06:17
Vážený pán Kravčík,

príspevky ľudí v tejto diskusii svedčia nie o nepravdivosti našich výrokov, ale skôr o úrovni komunikácie Vašich obchodných zástupcov a ich obchodných praktikách.

Keďže nemáme záujem dohadovať sa s Vami takouto formou, uvádzame už len posledné upresnenia Vašich tvrdení.

Podľa Vás je úplne bežné, že hostia Hotela Hviezda využívajú liečebné procedúry. Podľa nás to bežné nie je, nakoľko uvedený hotel liečebné procedúry neposkytuje.

Ľudia spomínajú povinný „doplatok“ 35 EUR na osobu a deň. Cena plnej penzie Hotela Hviezda je 15 EUR. Priemerná cena jednej procedúry je teda 20 EUR? Pri ponuke procedúr poskytovaných vo Hviezde nám je na prvý pohľad jasné, že cena je výrazne nadhodnotená, preto odporúčame klientom opatrnosť.

„Tedy nenabízíme žádnou výhru …“ … slová o výhre nie sú naše, ale uvádzajú ich priamo ľudia, ktorí boli kontaktovaní Vašimi zástupcami s tým, že pobyt v Dudinciach vyhrali. Ak ste presvedčený o neadekvátnosti tohto výrazu, dajte prosím patričné inštrukcie Vašim podriadeným.

Vaše ironické konštatovanie, že uvedených takmer 400 klientov možno chýba práve našim dvom spoločnostiam, je len verbálnym pokusom, ako vyjsť z debaty víťazne.

Obe naše kúpeľné zariadenia majú hostí našťastie dosť a nepotrebujú ich získavať nečestnými trikmi, a ani takým typom spolupráce, ktorý máte s Vašimi obchodnými partnermi v Dudinciach.

Ale – ako ste sám skonštatovali – zvyšok ponecháme na zváženie čitateľom blogu. A veľmi radi.

Kúpele Dudince, a.s.
Kúpele Diamant Dudince, š.p.
melita25
01.09.11,18:36
Tiež hľadám o tejto firme čo-to, keďže som sa dala nahovoriť na účasť na prezentácii, s tým, že mi tam bude odovzdaný poukaz na pobyt v istom penzióne. Tá pani v telefóne ma presviedčala, že ten pobyt som vyhrala ako účastník telefonickej ankety, že ten poukaz ozaj dostanem, že sa len musím zúčastniť tej prezentácie. V živote som na podobnej akcii nebola, viem, že v 99 % je to oblbovanie ľudí, donútia ich ku kúpe predražených výrobkov a ako bonus bude nejaký ten pobyt. Takže neviem. Máte niekto takúto konkrétnu skúsenosť s touto firmou? Že je to ozaj výhra, ktorá nie je podmienená kúpou žiadneho ich produktu???

ano, zucastnila som sa dnes prezentacie, tiez som vyhrala !!! a napriek mojim otazkam ci vyhra nie je podmienena dalsim prezentaciami, pracovnicka callcentra mi povedala ze nie,len tam musim prist, ze pan,meno si nepamatam, mi odovzda osobne vyhru:-))
ano jednalo sa o prezentaciu titanovych hrncov, ktore uz v mojich 77 rokoch fakt nepotrebujem!! a vyhra? poukazka do hotela dudince len na ubytovanie a musime ist vo dvojici:-) lebo ak pojdem sama/ som vdova/ zaplatim za druhe lozko v izbe. Dalej si ,,MUSIM" zaplatit plnu penziu a kazdy den jednu proceduru!
A co som to vlastne vyhrala? a kto mi nepovedal do telefonu celu pravdu?
myslim ze je to otazka na SOI a zdruzenia na ochranu spotrebitelov, ci su taketo aktivity v sulade so zakonmi na ochranu spotrebitela. Aha zabudla som,dostala som veceru a to by dochodcovi malo stacit, ci nie?:-)
durisovad
03.09.11,13:35
Zasa sa pozvrdilo, ze ZADARMO byva najdrahsie.
Maria Nemravova
28.10.11,13:31
Tiež som sa zúčastnila aj s manželom na takejto "AKCII". Výrobky boli fajn, ale podľa mňa hrozne predražené. Dostali sme aj večeru, aj poukaz do Piešťan. Len jednu zásadnú vec nám zabudli povedať, že je tam podmienka zakúpenia si na 5 dní plnú penziu a na každý deň procedúru. Každý normálny človek ked si to preráta, tak je to SUPER výhra. Pozrela som sa aj na stránku Eurofit trading, a dočítala som sa, že Kúpele Dudince idú riešiť právnou cestou zneužívanie ich mena. POZOR na takéto ponuky.
Norton.sk
06.12.11,23:43
Niektoré názory na uvedenú spoločnosť sú prehnané. Hlavne tie ktoré už dopredu aby vôbec vedeli o čom to celé je to zavrhujú. Ja osobne sa ani nečudujem. Na Slovensku je veľa podvodných firiem, ktoré Vás oklamú za nejakým účelom, väčšinou tým predať za každú cenu.
Ja som na prezentácií, ktorú organizovala spoločnosť Eurofit bol. Atmosféra bola výborná a prednášajúci ma zaujal. Hoci ma do nejakej kúpy nenútil, objednal som si celú sadu. Mali sme s manželkou aj obavy, či sme predsa len nenaleteli na nejaký nekvalitný tovar. Našťastie sme nenaleteli. Ich riadi nano biotan, ako som sa dočítal na nete sú najlepšie na svete a ak tu z Vás niekto píše, že ceny sú prehnané poviem na to len jedno. Suseda bola na akcii top Slovakia. predávajú zhruba za 1000 euro riadi volfranium bio. za pol roka mala po nádobách, úplne jej tá čierna vrstva vypraskala a topka jej záruku neuznala. Moja kolegyňa v práci si titanky kúpila v metre. dala za ne sice menej, ale čo z toho keď jej po dvoch rokoch urobili tie isté. Je to len logické. Kúpila polské hrnce, to ale zistila neskoro. My už tieto výrobky máme vyše dvoch rokov a nič sa nedeje. Dokonca ich obchodný zástupca mi nedávno volal, že majú niečo nové a, že ak chcem môžem sa na to prisť pozrieť. pozeral som na internete aj ostatné firmy, ktoré robia niečo podobné. Ani na jednej stránke som nenašiel toho čo robí tie akcie, ale na stránke eurofit trading.eu som toho človeka našiel. Poukaz plati a to čo Vám slúbia aj dodržia.My sme ho využili s manželkou a naozaj sa nám páčilo. Túto spoločnosť môžem len doporučiť a ak sa obávate, že Vás do niečoho budú nútiť tak Vás ubezpečujem, že nebudú pretože nemusia.
Norton.sk
06.12.11,23:49
A ešte odpoveď pre pani Mariu Nemravovú. Kúpele Dudince nie je hotel Rubin a Smaragd. Tých hotelov je tam podstatne viac. Aj ja som to čítal, ale jednoducho ak sa dva kúpelné domy idú prezentovať ako celé kúpele tak potom sú podvodníci oni. A ešte niečo. Ak si pani Mária myslíte, že za hodinu a pol čo tam len sedíte dostanete dovolenku zadarmo, tak to nebolo ani za socializmu aj tam ste odvádzala príspevky na ROH.
Norton.sk
07.12.11,00:17
Na Soi sa mozete sťažovať, keď Vás niekto oklame a máte aj finančnú ujmu. Neviem aká bola tá Vaša, keďže ste nemuseli nič z toho čo Vám ponúkli využiť. Ja Vám uvediem príklad čo je evidentne protizákonné aspoň podľa mňa ale podľa SOI legálne. Mojej manželke prišla na mail ponuka od spoločnosti neviem či to napíšem správne flour de Sante, že keď si objedná balíček krásy za 5€ dostane k tomu niekoľko vecí zadarmo. Ona to urobila, ale najprv sa musela registrovať. Chyba. Prišlo jej to aj za tú cenu. Ale potom jej prišiel katalóg. Ona to neriešila. A teraz prichádza rozuzlenie. Táto firma jej začala posielať ďalšie baličky krásy hoci si nič neobjednala a poslali to tak, že si to len vyzvihla na pošte a vo vnutri bola faktúra za 50€. Volal som tam a povedali mi, že objednávka je automatická, pokiaľ ju písomne nezruší. Poslali sme to naspäť a oni teraz cez nejakú vymáhačskú spoločnosť žiadajú 180€. keď som volal na SOI povedali mi, že je to naša chyba, mali sme tu objednávku zrušiť.
A teraz sa pýtam ako Vás obrali o peniaze tým, že ste boli na ich akcií. Skutočne mám najradšej to, že sa každý len sťažuje ako mu bolo ukryvdené. Navečerali ste sa dostali ste poukaz, ktorý ako tvrdíte je drahý, my sme mali iný takže neviem a nikto Vás do ničoho nenútil a koniec koncov ste kedykoľvek mohla odísť, veď tie poukazy dávali na začiatku.
GR_ic
11.12.11,19:33
PS: zial,uz asi nie je mozne prispievat do tejto sekcie-ale vsetko tu vypovedane v NEGATIVNOM hodnotení EURO-fit-trading je uplná pravda.../GR*/
pinta
11.12.11,20:32
Všetkým nám je jasné, že kopete ligu Eurofitu.Podaktorí Vám na tie medové motúzy neskočíme milý pán Norton.sk
Norton.sk
12.12.11,10:43
Odpoveď pre Pinta. Medové motúzy ako to bolo z Vašej strany reprodukované v tomto kontexte znamená, že niečo ospevujem a pritom to nie je pravda. Pokiaľ máte inú skúsenosť s touto spoločnosťou tak ste to mohli definovať, ale nespochybňujte môj názor a moju skúsenosť. A pokiaľ ste len jedným z tých čo všetko musia za každú cenu kritizovať a nevedia o tom nič tak tu naša konverzácia práve skončila. Hlupák nie je ten čo nevie, ale ten čo nechce vedieť.
Norton.sk
12.12.11,11:26
Odkaz pre Kúpele Dudince a.s
Prečítal som si vyjadrenie kúpeľov Dudince a neurazte sa Vážený konatelia tejto spoločnosti, musel som sa zasmiať. Rozmýšlam nad tým, preto, že ste ma motivovali, že si v Tarách prenajmem nejaký hotel, alebo dva a ako obchodné meno si dám názov napr. Rekreačná oblasť Vysoké Tatry a.s. Úprimne Vám ďakujem za to, že ste mi urobili dobrú náladu a čudujem sa hlavne tým hotelom a je ich niekoľkonásobne viac ako tie Vaše dva, v Dudinciach, že Vás nezažalujú. Zrejme sú asi znechutený Vašou nadradenosťou. V každom prípade sa tu obhajujete a potierate pravdivé vyhlásenia spoločnosti Eurofit. Otázka znie kto z Vás s tým začal. Ak ste to boli vy tak to vidim ako len jeden z chabých pokusov ohovárania za účelom pritiahnutia klientov. A keďže si o mne myslíte, že sa zastávam Eurofitu, skúste sa zamyslieť. Na nete nájdete hotely v Dudinciach a je ich požehnane, ale na nete nájdete aj dva ktoré sa prezentujú ako kupele Dudince, každý priemerne inteligentný človek pochopí čo ste zač. A ešte niečo. Pozrel som si Vaše webové stránky a máte to tam naozaj na úrovni. Ale už len z princípu by som Vás nenavštívil.
babka - ježibabka
14.12.11,16:18
Nemala som pôvodne v úmysle zapojiť sa do tejto témy. Ale nakoľko sú tu vychvaľované výrobky, ktoré táto spoločnosť ponúka a vychvaľuje sa tu aká zľava atď. Ja mám takú skúsenosť ako píše zadávateľka témy. Bolo treba využiť služby CK Pressburg a vyčerpať udanú hodnotu zájazdu. Podľa mňa to nie je žiadna výhra. Výhra by to bola v tom prípade, ak idem tam kam ja chcem, čiastku by som mohla minúť dajme tomu v udanej výške a oni mi sumu poukážky preplatia. Práve na takúto tému som debatovala (tiež mi volali že som vyhrala, ale iná firma) minulý týždeň. Tam bolo potrebné zakúpiť tovar z katalógu. Prečo by som kupovala blbosti, ktoré nepotrebujem z katalógu. Len preto, že mi ktosi na ne dá zľavu? Ináč už tam od nich jednu zľavu mám. Môj drahomilovaný nevie povedať nie a už asi pred 3 mesiacmi mi pozval (ja som bola na nákupe, keď volali) návštevu, ktorej sa nebolo možná 3 hodiny zbaviť. Zasa som naletela a kúpila blbosť, aby som sa baby zbavila. Ale to je moja vec.
Norton.sk
14.12.11,22:50
Odpoveď pre babku ježibabku. Charakterizujete výhru v tomto kontexte ako niečo čo využijete kdekoľvek a potom Vám to má spoločnosť preplatiť. Zaujímavé. Ak takú spoločnosť nájdete dajte mi vedieť, veľmi rád využijem takéto výhody. Píšete, že máte podobnú skúsenosť s inou firmou, ktorá Vám to nakoniec podmienila objednávkou z katalógu. Je len logické, že ste rozhorčená, ale táto téma je o niečom inom a je len zrejmé, že síce podporujete akýsi negativizmus, ktorý je v tejto téme evidentný, a to na základe Vašej skúsenosti. Vaša skúsenosť ale, ak som to správne pochopil je iná, to znamená, že s touto témou nesúvisí. V tejto téme ide o bonusovú poukážku do termálnych kúpeľov Dudince, ktorú títo ľudia čo tu píšu aj dostali, alebo mali dostať ale nedostali pretože to dopredu zavrhli. Nechápem dosť dobre, prečo my Slováci musíme všetko kritizovať a zavrhovať a to aj napriek tomu, že mnohí z nás aj využijú rôzne výhody a bonusy. Nepotrebujem tu nikoho presviedčať o tom, že na takýchto akciách aj niečo získa, ale čo ma rozčuľuje, je práve tá nekonečná kritika. Mám kamaráta ktorý bol pozvaný na nejakú akciu a povedal mi, že tam dostane mobil. Dostal mobil, ktorý sa už ani nevyrábal, ale bol spokojný a pochybujem, že okolo tohoto sa tu podobná diskusia bude viesť. Čo z toho vyplýva? Že pokiaľ nedostaneme niečo materiálne nie sme spokojný. Ten mobil som aj videl a viete kde ten mobil skončil??? V šuplíku, pretože už nieje využiteľný. Možno by ste zmenili názor, keby ste išli na akciu spoločnosti eurofit a využili by ste tú nekonečne kritizovanú bonusovú poukážku. A čo sa týka toho home party u Vás, na to len nasledovné. Nepovažujem za solídnu spoločnosť, ktorá svoje výrobky prezentuje takouto formou, pretože starosti s tým ste mali práve vy a nikto iný a ešte aj náklady. Podľa mňa súkromie je tabu aj pre predaj a ja osobne takéto stretnutia už vopred odpískam.
S pozdravom Norton.sk
babka - ježibabka
16.12.11,13:03
Práveže reagujem na zakladateľku témy - bonusová poukážka cez CK Pressburg a nie na kúpele Dudince. Po telefóne bola ponúknutá bonusová poukážka pre všetky rekreačné a kúpeľné zariadenia v celej republike. To iba preto, aby sme si rozumeli. A práve preto som tam išla (na veľké prehováranie panej z firmy), lebo som išla ako sprievodca do istých kúpeľov a o pár procedúr viac ako samoplátcovi by sa bolo zišlo aj mne. Takto som si mohla dovoliť skutočne iba pár procedúr. A to home párty nebola žiadna párty. Pani mi doniesla iba údajnú výhru, ktorú som vraj získala odpoveďami na otázky. Keď zdvihnem telefón ja, tak takéto výhry u mňa nemajú šancu. Pekný deň.
rob.m
13.01.12,21:09
Práve som prišiel z prezentácie a podelím sa o dojmy. Pán prezentátor - veľmi natiahol čas a nezaujal ma. Výrobky (bio lampa, olej, vákuový prístroj) - nezaujali. Bola večera a dostal som poukaz do Hotela Hviezda Dudince - fajn. Keďže Dudince poznám a hotelov mám preskákaných hajajaj nepríde mi ponuka tohoto poukazu nevýhodná. Za 35€/noc,deň sa v tomto hoteli ani nevyspím bez raňajok. Je prirodzené že hotel chce zarobiť na strave a ponúkaných službách - o tom je snáď cestovný ruch. Neviem či ten poukaz využijem z časových dôvodov. Viem si však predstaviť predĺžený víkend niekedy na jeseň a kľudne aj takto.
mmedved
08.02.12,10:17
Dobry den,

chcel by som sa zapojit do tejto diskusie (alebo prestrelky???), lebo pred chvilkou som absolvoval telefonat s pani Beatou Novakovou ohladne ponuky Eurofitu - pobytu v Dudinciach. Zial neviem presne interpretovat nas rozhovor, ale kedze uz mam ake-take skusenosti s podobnymi ponukami, tak som bol opatrny a viac krat som sa pytal na podmienky. Zial nebola mi spomenuta ani prezentacia gastronomickych vyrobkov ani podmienka zaplatenia plnej penzie a procedur hoci opakujem, viec krat som sa pytal na podmienky!
Takze som si to radsej skontroloval na googli a dakujem poradakom za tuto diskusiu. Uz mam trosku lepsiu predstavu co je Eurofit za firmu.
Zial musime si uz raz uvedomit, ze nic nie je zadarmo a tiez ze "Co nic nestoji, za nic nestoji". Tym druhym citatom nechcem samozrejme robit reklamu na predrazeny riad firmy Eurofit :).
A Eurofitu: Ak chcete byt povazovani za serioznu firmu, prosim dbajte o to, aby ste poskytovali kompletne informacie aspon, ked sa Vas na to ludia pytaju, ale nie len vtedy.
Katerina.cz
08.02.12,11:01
Zdravím,
U nás v čechách taky proběhlo několik divokých diskuzí o této firmě. Já sama zkušenost s jejich prezentací mám (byli jsme na ni s manželem), ale nechci tu propagovat jejich zboží. Spíše se chci podělit o svůj skromný názor, zda jsou nebo nejsou eurofit podvodníci. Přijde mi totiž velmi zajímavé, že když nám někdo řekne, že nám poskytne zdarma ubytování, tak v tom všichni vidíme podvod. A co takové slevy v supermarketech? Povánoční slevy ve všech obchodech, dárkové ceny k nákupu za tolik a tolik, atd... V tomhle podvod není? Přitom princip je úplně stejný. Supermarket vás letákama naláká na slevu na coca-colu a doufá, že si tam mimo to nakoupíte spoustu dalších věcí, a tím na vás vydělá. Pobyt v lázních je úplně stejný: oni na tom netratí, ale ani nevydělají. Ale doufají, že budete spokojeni a vrátíte se tam, nebo doporučíte někomu jinému. A Eurofit díky tomu naláká zase na svoji prezentaci lidi, a někteří si něco koupí, jiní ne. Je ale pravda, že skutečný název té výhry není pobyt zdarma, ale pobyt se slevou. Holt je potřeba se na takový telefonát dívat jako na reklamu, a jako každá reklama, i tato vyzdvihuje pozitiva a neříká negativa. To ale dělá každá reklama: ani reklamní spot v televizi vám nebude říkat negativa výrobku. Člověk musí brát reklamu vždy s rezervou, a nabídka na pobyt v lázních je prostě reklamní akcí. Nic víc, nic míň. Proto si myslím, že eurofit není podvod o nic víc než jakákoliv jiná firma, co používá reklamu.
Lisanka
08.04.12,08:50
Zila som dlhe roky v zahranici, pracujem ako obchodna manazerka. Moji rodicia si pre nedavnom zakupili hrnce od spolocnosti Eurofit za nejakych 1000euro. Vysokoskolsky vzdelani, scitani, inteligenti ludia a nechaju sa takto oklamat,Strasne ma stve, ze taketo firmy sa nehanbia a budu tu zo seba robit charitativnu organizaciu a prezentovat sa ako ferovi obchodnici. Viem, aku kvalitu hrncov za 1000 euro dostali a urcite to nema ani zdaleka taku hodnotu. Podvodnici. Hanbite sa! obohacujete sa na naivite ludi.
Norton.sk
12.04.12,10:35
Asi si na tej akcii nebol ked ani nevies, ze ten co mu chces rozbit drzku ti zaplati veceru a da poukaz ktorý mozes vyuzit ale aj nemusis. Mam taky pocit, ze najvetsimi stazovetelmi su prave ty ktori na to nemaju a su nastvany. A ked si uz ten poukaz vezmes a zadarmo sa najes taj maj aspon tolko intelektu v sebe, ak vobec vies co to je, ze to nebudes kritizovat a budes drzat drzku, ale tu svoju..
Norton.sk
12.04.12,10:44
Pani obchodna manazerka neviem coho. Ako ste prisli na to o aku kvalitu hrncov sa jedna...Zrejme vam asi staci suprava riadov z teleshopingu za 70€... Ja tie hrnce mam a mozem vam povedat ci tomu verite, alebo nie, som spokojny ako urcite aj vasi rodicia. Ak tu chhcete nieco hanit, budte taka laskava a najprv si o tom nieco zistite.
Norton.sk
12.04.12,11:03
Toto je uz uplna ubohost. S vami nikto zo spolocnosti eurofit nespolupracuje tak od coho sa vy chcete distancovat. Pre objasnenie. Tieto dva hotely sa prezentuju ako kupele Dudince, co z dalekia nie su. Len sa cudujem, ze spolocnost eurofit na vas nepoda zalobu za poskodzovanie dobreho mena. Asi to nepovazuju za potrebne.
Norton.sk
12.04.12,11:24
Zaujimalo by ma preco sa prezentujete ako kupele Dudince. To je zrejme dalsi marketingovy tah ako zvysit navstevnost vaseho hotela, respektive vasich dvoch hotelov. Stale nerozumiem koho, alebo co chcete tymto chranit, ako to tu pravoverne pisete. Potom uz je len logicke ako presvedcivo vyzvihujete fakty, ktore si myslim, ze niesu az takym velkym problemom a na malickostiach, ktore ani nemate overene hanite spolocnost eurofit a teraz uz aj hotel Hviezda. Uprimne mi to pripada ako lacna a nicim nopodlozena kritika, ktora nema opodstatnenie. A ty ludia co spominaju ten doplatok, keby ste spravne citali vedeli by ste, ze tam ani neboli a to zase svedci o vasom vypichnuti len toho co by mohlo byt opatovnym ociernovanim uvedenej spolocnosti, a bohuzial v tomte kontexte znamena len akusi fikciu, ktoru ste si zobrali do vasich hlaviciek a casom ste jej aj uverili. Ano ked clovek klame sam seba, alebo inych moze sa stat, ze uveri casom tomu aj on sam. Staci sa pozriet na to aku navstevnost ma Hviezda. A pritom to je take jednoduche. Poukaz od eurofitu do Dudiniec je oznacovany ako podvod prave vasimi prispevkami, ale ked ludia pozorne citaju zistia, ze kupele Dudince je len Diamant a Rubin. Tak potom kto tu zavadza, kto tu klame. Uz len z principu by som Vas nenavstivil a ani nenavstivim, pretoze prave vy ziskavate klientelu na zaklade omylu.
Lisanka
12.04.12,19:01
Asi si na tej akcii nebol ked ani nevies, ze ten co mu chces rozbit drzku ti zaplati veceru a da poukaz ktorý mozes vyuzit ale aj nemusis. Mam taky pocit, ze najvetsimi stazovetelmi su prave ty ktori na to nemaju a su nastvany. A ked si uz ten poukaz vezmes a zadarmo sa najes taj maj aspon tolko intelektu v sebe, ak vobec vies co to je, ze to nebudes kritizovat a budes drzat drzku, ale tu svoju..

Do sfery intelektu plati aj jazyk. Po precitani Vaseho prispevku, mozme pochybovat, ci Vy viete co je intelekt. Prave ti, ktori maju vyssi intelekt pochopia a prehodnotia spravne; ci obe strany uzatvoria s ponukou od Eurofit Trading "zdravy obchod". O tom, ze sa samozrejme mame vsetci pravo slobodne vyjadrit, uz nemusim ani pisat.

V tej suvislosti v akej ste to slovo pouzili Vy, jednoznacne vravi, ze Vy neviete co znamena. Mozno ste chceli pouzit slusnost, alebo kultivovanost alebo solidnost?
Paula
12.04.12,19:35
Neskutočné, aká neznalosť gramatiky, ani dočítať sa to nedáááááá
miggy
12.03.13,18:17
Ahojte

Keď som tu zhliadol túto diskusiu, hneď som sa musel registrovať, aby som aj ja mohol pridať svoju skúsenosť.

V pondelok mi zavolala nejaká pani z českého tel. čísla a oznámila mi, že som vyhral pobyt v nejakom hoteli Adamantino v Čechách pri Zlíne. Fajn... nemal som chuť tam ísť, ale som dlžný jeden takýto pobyt pre známu, ktorá mi podobný pobyt v Tatrách venovala a tak som tam s priateľkou šiel.

Našťastie pán, ktorý mal robiť prezentáciu mal horúčku (nie že by som mu ju prial) a tak sa nič nekonalo a iba nám odovzdali poukazy na ubytovanie. Ako tu už bolo pár krát spomenuté, zadarmo bolo iba ubytko na 2 až 7 nocí s tým, že počas tohto ubytovania si musíme obidvaja (lebo poukaz je pre dvoch) zaplatiť plnú penziu, 2 krát vstup do výrivky a 2 krát masáž.

Hneď ako mi to priateľka cestou z prezentácie (ktorá sa kvôli horúčke pána neuskutočnila) prečítala, kázal som jej, aby to zahodila. Neurobila tak. Doma som si trošku zagúglil, našiel som túto diskusiu a po prečítaní prvých dvoch strán Vašich príspevkov som poukážku roztrhal aj s obálkou.

Ďakujem :)