Gosa
25.01.09,16:44
Dobrý večer,
potrebovala by som radu. Pravdepodobne som si pri strečingu natiahla sval na stehne. Lepsie povedane ono to boli tak tesne pod zadkom smerom do vnutornej strany stehna. Neviem presne ako by som to opisala. Neviete co by na to bolo dobre dat,aby to preslo? Trvá to už 5 dní, nepomáhaju maste, gély...uz fakt neviem co robit. Dakujem
pasuliatko
25.01.09,15:49
teplý kúpel, skús si na to kúpiť náplasť proti bolesti,a ked nepomôže treba zájsť za doktorom či to nie je natrhnuté alebo podobne.
Gosa
25.01.09,16:09
Vďaka za odpoveď:) Vyskúšam tu náplasť. Ak to nepomôže, tak mi asi ostáva už len ten doktor.
pasuliatko
25.01.09,16:34
skús aj masáž ale dobra je ta horúca kúpeľ ;)
Charon
28.01.09,11:09
Natiahnutý sval ak stále bolí = je poranený. Neviem či je čokoľvek horúce dobré. Môže prebiehať zápalová reakcia = zápal poškodeného, natrhnutého svalu, väziva a teplo môže zápal iba zhoršiť. Na natiahnuté a poranené miesta sa dáva chladný zábal, protizápalové krémy s látkami na tlmenie bolesti + tabletky (paracetamol, ibalgin) O poraneniach tohto druhu viem svoje :-D
Gosa
29.01.09,10:51
Tak nakoniec som s tým šla k lekárke, dala mi nejaké lieky na uvolnenie svalstva a proti bolesti tak uvidim.