lavi
25.01.09,20:32
Rozmyslame nad letnou dovolenkou a zaujala nas Sicilia. Chceli by sme okrem pekneho hotela a plaze absolovat aj par vyletov (Etna, Syrakuzy). Vedeli by ste odporucit lokalitu, resp. hotel?
Pocula som, ze krasne je v Catanii a aj poloha je fajn vzhladom k vyletom.
shureido
26.01.09,07:19
Môžem doporucit. Catania je pekne mestečko, aj ked dost poznačene priemyslom. Bohuzial nepamatam si nazov hotela, ale my sme byvali v lacnejsom hoteli cca 5 min od autobusovej stanice v Catanii, cena bola celkom prijatelna 30 €/noc. Urcite si v rámci výletov naplánujte aj návstevu Liparských ostorovo (výstup na Vulcano je super a vôbec nie je nárocný) a obhliadka ostatných ostrovov naozaj stojí za to. Panenské Filicudi vyzerajú ako keby sa posledných 100 rokov zastavil čas...kúpanie na Panaree je úplne skvelé...atd. Zálezi ktorú cast Sicílie chcete obehat.
lavi
26.01.09,09:21
vdaka:-)
rozhodujeme sa medzi Siciliou a Rhodosom.
kačenka
04.02.09,11:51
aj naša rodina sa rozhodla pre tento rok pre dovolenku na Sicílií. Ideme pár km od Catánie. Máme zabezpečené ubytovanie v súkromí. Našla som ubytko cez net na priamo a je to omnoho lacnejšie ako cez cestovku a do hotelov. Ale zase hotel niekomu vyhovuje a niekomu nie. My máme radi súkromie, tak preto dom s bazénom a grilom a všetko je OK. Ak chceš pošlom link na ubytko, kde som si našla ja.
dodo1
16.02.09,20:19
kačenka aj ja pátram po súkromnom ubytku na Sicílii, hoď sem prosím nejaký link, kde sa dá niečo vybrať na súkromí... díkes:-)
kačenka
20.02.09,08:04
my sme si našli ubytko na www.homelidays.com (http://www.homelidays.com) tam si zadáš lokalitu a vyberáš.
vybrali sme si riposto-house-villa 138493
skús sa s tým pohrať a určíte niečo nájdeš.