Honda_Legend
26.01.09,14:58
Ako sa da fungovat v podnikani ked je človek sam. Ked musi byt vo firme, davat pozor na zamestnacou,jednat zo zakaznikmi, robit ceny, a pritom byť v terene na uradoch,pripadne pre tovar alebo na nejakom jednani. Kto mi to obajsnii???:eek:
hanelie
26.01.09,14:03
poveriť zastupovaním zamestnanca
Zoltán Kovács
26.01.09,14:09
Zamestnať šikovného a schopného človeka, ktorému veríš. A aby vykonával svoju prácu náležite, tak samozrejme aj patrične odmeniť.
DanielaSL
26.01.09,14:14
Tento vášniný odporca, čo tu rozdúchava témy..nie je náhodou zase ten, čo ho tu nechceme?;)
Zoltán Kovács
26.01.09,14:15
Tento vášniný odporca, čo tu rozdúchava témy..nie je náhodou zase ten, čo ho tu nechceme?;)

mimotemy Nemyslím si, iný štýl.....
Honda_Legend
26.01.09,16:12
poveriť zastupovanim zamestnaca??? aha takže aby zamestnanec vedel kolko zarabam ja a preco on len tolko.no super.poznam vela zamestnacou co okradaju svojich zamestnavatelou.a keby som mu na to prisiel musel by som ho zastrelit. a to nechcem a vysvelenie koli zabitu času. človek ktory nieje finančne zainteresovany vo firme nema zaujem podavat 200% vysledky. mam to uz overene. a nielen ja ale aj moji kamarati. a dnes som sa o tom znova presvedcil v jednej nemenovanej firme. kde som bol nakupovat suciastky. a ked som sa pytal na zlavu zamestnanec navrhol ze za polovičnu cenu sa mozu aj stratit. tak som sice dobre nakupil,ale som si pomyslel svoje.
Zoltán Kovács
26.01.09,16:20
poveriť zastupovanim zamestnaca??? aha takže aby zamestnanec vedel kolko zarabam ja a preco on len tolko.no super.poznam vela zamestnacou co okradaju svojich zamestnavatelou.Nepochopil si ma. Mal som na mysli zamestnať napr. vedúceho prevádzky, ktorý by mal na starosti zásobovanie, vybavovanie zákaziek, dohľad nad ostatnými. Samozrejme, že za minimálnu mzdu takého človeka nenajdeš. a keby som mu na to prisiel musel by som ho zastrelit. No ja osobne ( a zrejme aj iní ľudia) by ani nechceli pracovať u zamestnávateľa, ktorý používa takéto slovné spojenia. a to nechcem a vysvelenie koli zabitu času. človek ktory nieje finančne zainteresovany vo firme nema zaujem podavat 200% vysledky. mam to uz overene. Finančné zainteresovanie neznamená len spolumajiteľstvo. Ale čo tak navrhnúť konštrukciu mzdy, ktorá by bola motivujúca aj pre toho zamestnanca. a nielen ja ale aj moji kamarati. a dnes som sa o tom znova presvedcil v jednej nemenovanej firme. kde som bol nakupovat suciastky. a ked som sa pytal na zlavu zamestnanec navrhol ze za polovičnu cenu sa mozu aj stratit. tak som sice dobre nakupil,Takto sa robí veľký biznis, bez papiera bez všetkého. Ak takto nakupuješ zrejme aj takto predávaš. Potom už chápem prečo máš obavy zamestnať vedúceho prevádzky napr. ale som si pomyslel svoje.



V citáte.
wagner
26.01.09,16:37
Daniela Sľ nemýlila si sa, je to ten vášnivý rozduchávač tém. S jedným sme sa vysporiadali a druhý podobný rozduchávač nám pribudol. Je to ten, čo tu nie je vítaný.:mad:
Zoltán Kovács
26.01.09,16:39
Daniela Sľ nemýlila si sa, je to ten vášnivý rozduchávač tém. S jedným sme sa vysporiadali a druhý podobný rozduchávač nám pribudol. Je to ten, čo tu nie je vítaný.:mad:

mimotemy Pochybujem, že by to bol Kamil.
wagner
26.01.09,16:54
Toto nie je Kamil ale taký istý ako bol Kamil. Aj keď niekedy mám dojem že v horšom vydaní
Rosch
28.01.09,10:46
poveriť zastupovanim zamestnaca??? aha takže aby zamestnanec vedel kolko zarabam ja a preco on len tolko.no super.poznam vela zamestnacou co okradaju svojich zamestnavatelou.a keby som mu na to prisiel musel by som ho zastrelit. a to nechcem a vysvelenie koli zabitu času. človek ktory nieje finančne zainteresovany vo firme nema zaujem podavat 200% vysledky. mam to uz overene. a nielen ja ale aj moji kamarati. a dnes som sa o tom znova presvedcil v jednej nemenovanej firme. kde som bol nakupovat suciastky. a ked som sa pytal na zlavu zamestnanec navrhol ze za polovičnu cenu sa mozu aj stratit. tak som sice dobre nakupil,ale som si pomyslel svoje.

Nuž čo k tvojmu príspevku dodať. Hádam len toľko, že zrejme posudzuješ ľudí podľa seba. Ako sa nečestne správaš ty - predpokladáš, že sa budú správať aj iní!

Spoľahlivého riadiaceho zamestnanca určite nie je problém nájsť, len si musíš správne vybrať a taktiež ho patrične ohodnotiť. Napr. ja som pracoval v nemenovanej štátnej inštitúcii a za 22 000,- Skk čistého mesačne som tam bol už ráno o 06. 45 hod. a večer ešte o 18. 00 hod som tam bol. Jednoducho mal som pocit zodpovednosti a záležalo mi aj na mene inštitúcie a ministra! Lenže prišli do úradov bývalí komunisti a ŠTB- áci a tí ma vyhodili, pretože bolo treba pripravovať "v súlade so zákonmi" stanoviská pre firmy na obstarávanie tovarov a služieb, ktoré boli 100% predražené. Nuž a teraz je tam ten správny.....
wegamizi
28.01.09,11:13
Ludia, skoda je vasej energie, ktoru uprimne vynakladate odpovedou na otazku, na ktoru neexistuje vysvetlenie. Myslim si, ze by sa lepsie uplatnil v sekcii " ZDRAVIE " :-)
wagner
29.01.09,13:03
mimotemy iba pre informáciu - zadávateľ príspevku už nie je členom porady:D:D:D
Jara
29.01.09,14:31
Zajtra bude pod novým nickom?.... :D:D:D
wagner
29.01.09,16:34
Myslím si, že nie. Sám požiadal o vymazanie. Na jeho nároky sme tu veľmi pomalí, nevyhovujeme mu. Narobil tu menší prievan, ale už máme vyvetrané. Tak pokračujeme v pohode ako doposiaľ.
bolacka
29.01.09,19:00
kto bol kamil???
Lianka
31.01.09,14:44
mimotemy iba pre informáciu - zadávateľ príspevku už nie je členom porady:D:D:D

http://www.porada.sk/t100318-poprosil-by-som-admina.html
duves
31.01.09,15:10
Zajtra bude pod novým nickom?.... :D:D:D
Co je to za exota? Už s ním mate skusenosti?
wagner
31.01.09,21:08
Pozri aj túto tému a sprav si názor.
http://www.porada.sk/t100118-mam-priestor-na-podnikanie.html
a tiež tému poprosil by som admina. Aspoň uvidíš s akou radosťou sme ho odprevadili :D:D
Alex_M
01.02.09,08:08
Kazdopadne ukazala sa nasa stara dobra slovenska povaha = Slovak Slovakovi neveri. Kam speje tento svet ak to pojde takto dalej?