Monika C.
26.01.09,19:11
Poradáci prosím Vás pomôžete mi . Prišiel klient, ktorý zo zamestnania má príjem okolo 850 000,- a zo živnosti 200 000,-. Nemala som ešte taký prípad tak Vás prosím o pomoc. Podľa toho pomaly musí sa prihlásiť za platiteľa DPH alebo za zamestnania tam neidú príjmy už v tom mám chaos. Keď tam idú počítam tam podľa mesiacov hrubý príjem alebo základ dane? Poradíte mi prosím . Díki.
Zoltán Kovács
26.01.09,18:13
Poradáci prosím Vás pomôžete mi . Prišiel klient, ktorý zo zamestnania má príjem okolo 850 000,- a zo živnosti 200 000,-. Nemala som ešte taký prípad tak Vás prosím o pomoc. Podľa toho pomaly musí sa prihlásiť za platiteľa DPH alebo za zamestnania tam neidú príjmy už v tom mám chaos. Keď tam idú počítam tam podľa mesiacov hrubý príjem alebo základ dane? Poradíte mi prosím . Díki.

Príjem zo závislej činnosti sa nikdy nezarátaval do obratu na účely dph.
Tweety
26.01.09,18:14
Poradáci prosím Vás pomôžete mi . Prišiel klient, ktorý zo zamestnania má príjem okolo 850 000,- a zo živnosti 200 000,-. Nemala som ešte taký prípad tak Vás prosím o pomoc. Podľa toho pomaly musí sa prihlásiť za platiteľa DPH alebo za zamestnania tam neidú príjmy už v tom mám chaos. Keď tam idú počítam tam podľa mesiacov hrubý príjem alebo základ dane? Poradíte mi prosím . Díki.
Nie, príjmy zo ZČ do obratu nepočítame.
Monika C.
26.01.09,18:19
Ďakujem smith a Majka za promtnú odpoveď ste perfiš ale body Vám môžem dať až zajtra teraz mi napísalo, že za 24 hodín som pridala veľa bodov a pritom zaslúžite ale zajtra nezabudnem. Ešte raz ďakujem a prajem príjemný večer.