dobsony
27.01.09,09:00
prosím vás o pomoc. čo a ako mám nastaviť aby ma počuli pri volaní v skype. Ja počujem volajúceho alo on nie. Prosím čo mám zle nastavené ?:confused:
bobino38
27.01.09,08:30
...asi máš zle nastavený mikrofón, alebo on ma zle nastavený zvuk na skype.
Fero11
27.01.09,08:40
alebo jednoducho si pychol mic. do zlej zdierky. V skype nic take nemusis nastavovat.
arizona
27.01.09,10:05
Inde Ti zvuk funguje? Nemá iba "na červeno preškrtnutý" t. j. vypnutý reproduktor?
dobsony
27.01.09,10:05
alebo jednoducho si pychol mic. do zlej zdierky. V skype nic take nemusis nastavovat.
ďakujem , možno máš prvdu, ide to vyskúšať
dobsony
27.01.09,10:07
:) bingo, už to funguje.
Pekný deň
dobsony
14.02.09,19:26
ešte jedna otázka : prečo robí že keď voláme počúvam ako keby bola ozvena ? vie my niekto pomáhať ? prosím :confused:
petra:-)
14.02.09,19:37
skúste stíšiť reproduktory, resp. mikrofón dať ďalej od reproduktorov
arizona
14.02.09,19:38
Používaj sluchátka- oveľa lepšia kvalita zvuku:)
dobsony
15.02.09,08:44
Používaj sluchátka- oveľa lepšia kvalita zvuku:)
mám slúchadlo s mikrofónom. a včera kamarátka hovorila že ani ona nepočuje ma dobre.
luna21
15.02.09,09:39
S podobným problémom mám vlastnú skúsenosť (mám vysokorýchlostný internet) - ak volám na pomalý internet, druhá strana ma počuje, ja však nepočujem. Ak volám niekomu s vysokorýchlostným internetom, obe strany sa počujeme.
K tomu by sa mohli vyjadriť viac skúsení, ktorí tomu rozumejú.
Prajem všetkým pekný deň.
vasulka
18.06.09,10:14
já mam zase takýto problém: Druhá strana ma počuje dobre a já počujem 3x opakovaný zvuk a chrapot. Skype mi vypíše: Počúvate vysokokvalitný hovor.:mad: Čo to prosím môže robiť. Mam SKYPE 4.
misoft
18.06.09,17:09
dobsony

tie ozveny, ktoré počuješ, to je echo, pretože mikrofón zachytáva všetko, teda aj prichádzajúci hovor. Skús v lište vpravo dole pri hodinách PTM kliknúť na ikonku repráčika, dať Otvoriť nastavenie hlasitosti, otvorí sa ti Volume Control a v ňom uvidíš sadu bežcov (ak ho neuvidíš, tak ešte vo Volume Control>Možnosti>Vlastnosti nájdi Microphone v Prehravanie i Nahravanie a označ ho). Pod bežcom Microphone označ v štvorčeku Stlmiť. Vtedy mikrofón nezachytáva zvuk z reprákov. Taktiež v Skype môžeš regulovať v Nástroje>Nastavenia>Všeobecné>Zvukové nastavenia zamedziť, aby mikrofón bol extrémne citlivý. Zaznač len Automaticky upraviť nastavenia mikrofónu a Skype si to bude regulovať samo, podľa potreby. Tak isto môžeš (ale nemusíš) zaznačiť aj Automaticky upraviť nastavenia reproduktorov a Skype bude to robiť automaticky podľa prichádzajúcej úrovne. (Ja osobne to druhé si regulujem radšej sám. To prvé mi však k všeobecnej spokojnosti (a presne) robí Skype samo :D.

Ešte poznámočka: nech si takto upraví vlastnosti zvuku aj druhá strana a potom je hovor fakt na vysokej úrovni (ako keby sedel vedľa teba).