erzet
27.01.09,14:01
Aký máte názor na spoločnú kúpeľku a WC?:confused:
jojkoz
27.01.09,13:03
No podla mna - ako komu vyhovuje.

Mne osobne sa to vobec nepaci - a aj ked v podkrovi nemame az tak miesta - tak zachod bude samostatne.
erzet
27.01.09,13:07
No podla mna - ako komu vyhovuje.

Mne osobne sa to vobec nepaci - a aj ked v podkrovi nemame az tak miesta - tak zachod bude samostatne.
jojkoz hlasovať ako to Vám vyhovuje, páči, nepáči, áno, nie. Dík.
arizona
27.01.09,13:07
Zistíš ráno, keď sa všetci chystajú do práce a do školy:D
Alebo keď budeš vo vani a ostatní členovia Ti budú búchať na dvere "aby si si švihol",lebo potrebujú ísť na WC.

Ja to považujem za nevýhodné riešenie,ak je to možné, radšej samostatne.
jkmk
27.01.09,13:07
podľa mňa určite samostatne.
anggelika
27.01.09,13:18
Mne sa to páči dokopy.
kargo
27.01.09,14:06
V prízemí mám samostatné WC, v kúpeľni na poschodí ako druhé WC. Riešil by som to znova tak. Bývať v paneláku - tak len oddelené.
elenalen
27.01.09,17:30
wc v kúpelni + druhé samostatne
strongsk
27.01.09,20:34
wc v kúpelni + druhé samostatne
Urcite WC s KUPELNOU samostatne nikdy !!!!!!!
erzet
28.01.09,12:33
Ďakujem všetkým za účasť v ankete.
Kazu
28.01.09,13:46
Urcite WC s KUPELNOU samostatne nikdy !!!!!!!

:D:D:D Pri tomto výkriku som si spomenula na deti mojej netere. Neter má tiež kúpeľňu spolu s WC. Raz dievčatá kúpala a manžel potreboval nutne na malú. Pri všetkej počestnosti sa vycikal a zdalo sa, že dievčatá ocinkovej potrebe nevenujú žiadnu pozornosť. Ha, ha. Ráno išla neter s deťmi do škôlky a vo vchode bolo plno ľudí, lebo každý vyťahoval dáždnik a malé v tom spustili: "Mamííí, ale náš ocino má celkom malého pipíka, však?" Odvtedy moju neter už zďaleka a zo širokým usmevom zdraví každý muž z ich vchodu. :D:D:D A to sú len malé detičky. Neviem si predstaviť ako by so spoločnou WC kúpeľňou fungovala naša domácnosť. Nevesta si vo vani mydlí prsia a manžel oproti nej na záchode tlačí. Ten by si aj oči vytlačil. :--- Pri šiestich dospelých v domácnosti takáto spoločná miestnosť neprichádza do úvahy a to nemusím bývať ani v paneláku. Ak sa to aj pri maličkých deťoch zdá dobré riešenie, časom sa ukáže veľmi nevýhodné.
Peterkrk
28.01.09,13:51
Bývame v paneláku a z dôvodu zväčšenia kúpelky máme WC v kúpelke a vôbec nám to nevadí, účel to splnilo...
SMatilda
28.01.09,16:26
Prerábali sme kúpeľňu,pomáhal nám architekt, jeho výrok- ak je v byte len jedno WC má byť samostatné. Urobili sme a je to supéééééér. Staré riešenie - mali sme WC v kúpeľni.
hemko
28.01.09,19:28
keď je v dome (byte) len jedno WC tak samostatne,ak sú dve, tak jedno môže byť spoločne s kúpelňou
erzet
01.02.09,19:07
Plánoval som spoločné WC. Potom som však zistil že keď spravím oddelené, do kúpelne sa mi zmestí i práčka a druhé dvere. Práčka na miesto kde mál byť prechod.
snalepka
11.02.09,13:12
jednoznacne oddelene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
milossss
12.02.09,05:52
z hladiska praktickosti a potrebneho sukromia pri cinnosti si uz v jednej, alebo druhej miestnosti samozrejme oddelit.. :o)
Milan.Žiška
12.02.09,06:24
V nočnej časti alebo súkromnej ( obyčajne poschodie) kúpeľna + WC + bidet, a samostatné WC. V dennej časti ( obyčajne prízemie ) WC vhodné aj pre návštevy.
Všetko je závislé od veľkosti domu a počtu obyvateľov.
Pavel13
19.02.09,19:20
oddelene, ale nezabudnut na male umyvadlo
elkibo
19.02.09,20:01
Nuz ludia kazdy ma svoj nazor, ale ja som za ten ze mat WC v kupelni, ALE ABY MALO SVOJU MIESTNOST S DVERAMI.
Ked mate navstevu - nemam rad a je to maximalne trapne, ked mate sice samostane WC ale ked navsteva, alebo vy musite ist v tom case na WC. No a zrovna vtedy ten zadok vydava najhlasnejsie zvuky:D. Samozrejme ze zrovna v tom case sa nemate o com rozpravat a tak jedine co pocut v byte je clupkanie a hlasne prdenie!!! :eek: No hroza!!!

Takze rieste to tak aby ste sa takymto srandam vyhli.:cool:
joo_sk
02.01.10,11:02
Bývame v paneláku a z dôvodu zväčšenia kúpelky máme WC v kúpelke a vôbec nám to nevadí, účel to splnilo...


tak isto sme prerabali kupelku zvecsili sme ju o chodbu a o zachod ale ten sme obmurovali prieckou 5 cm a dali tam dvere, takze aspon tam ma clovek sukromie pri tom tlaceni :D, ale samozrejme ked niekto obsadi kupelku, tak na zachod je problem sa dostat....vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody

ale urcite som za oddelene riesenie, alebo viac WC v dome ...a z toho aby aspon jedno bolo samostatne

teraz planujeme stavat som, a v prvej studii mame vo vecsom bungalove 2 kupelny zo zachodom spolu a jeden zachod samostane pri vchodovych dverach
hnedoočka
02.01.10,11:13
tak isto sme prerabali kupelku zvecsili sme ju o chodbu a o zachod ale ten sme obmurovali prieckou 5 cm a dali tam dvere, takze aspon tam ma clovek sukromie pri tom tlaceni :D, ale samozrejme ked niekto obsadi kupelku, tak na zachod je problem sa dostat....vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody

ale urcite som za oddelene riesenie, alebo viac WC v dome ...a z toho aby aspon jedno bolo samostatne

teraz planujeme stavat som, a v prvej studii mame vo vecsom bungalove 2 kupelny zo zachodom spolu a jeden zachod samostane pri vchodovych dverach

v rodinnom dome,keď je priestor, tak určite oddelene, už i kvôli vetraniu.
V kúpeľni mám rada teplo a WC treba predsa len častejšie prevetrať.
Aj keď sa používa osviežovač vzduchu, predsa len v daný moment je to príliš aromatické.;)
FAKO
03.01.10,09:12
Ahojte. Rodinný dom nemám príliš veľký, ale....
Na prízemí je kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatné WC. Na poschodí kúpeľňa s vaňou a WC. Pre rodinné domy to je podľa mňa najlepšie riešenie
alltracboy
03.01.10,09:52
hlavny zachod by som urcite dal samostatny.. pokial mate zachod v kupelni a nemate schovane zubne kefky, tak to si ich mozete rovno namacat do zachodu.
ivka.1975
03.01.10,09:59
ja mam skusenosti s oboma, jednoznacne odporucam oddelene wc od kupelne. navyse nedostavaju sa ti na uteraky a inu bielizen v kupelni virusy z wc
lapejko
03.01.10,20:06
oddelene, ale nezabudnut na male umyvadlo
Stačí k WC zabudovať podomietkovú batériu a na vývod zavesiť bidetovú spršku, mám to pár rokov doma a montujeme to každému ochotnému zákazníkovi. Samozrejmosť je aj ventilátor s klapkou( nie žalúziami) , s dobehom a osobitným vypínačom aby to nehučalo zakaždým aj keď netreba, hlavne v noci.