martina0203
27.01.09,15:32
Odporúčam Vám firmu, ktorá pracuje so strojovými omietkami. Práca po nich je krásna, po celej stavbe je poriadok a pracujú od rána do večera. Nám v rodinnom dome spravili omietku za týždeň a na prekvapenie úplne krásne a hlavne nechali po sebe poriadok. Nie ako niektorý, ktorí prišli, rozbúrali, zobrali peniaze a odišli. Je to firma z Trnavy a kontakt mám na mail : strojovaomietka@szm.sk. S cenou sa dalo s nimi dohodnúť bez problémov. My sme sa o nič nestarali, firma si to vymerala, dohodla lacný materiál aj s dovozom a taktiež aj so strojom. Naozaj odporúčam, super. Dokonca nám aj navrhli, že ak chceme môžeme si ísť pozrieť aj iné domčeky, ktoré už robili, aby sme to videli na vlastné oči. Táto firma aj zatepluje, stierkuje, pokladá dlažbu,.... proste hocičo. Pracujú spoľahlivo, preto Vám ich odporúčam.
220870
27.01.09,14:44
zlezaradil
martina0203
27.01.09,14:51
Prepáč
220870
28.01.09,20:09
Treba to dať do odporúčam.Tu sa ten inzerát onedlho prepadne kamsi hlboko do útrob porady a konkrétnej firme týmto moc nepomôžete.Treba to dať tam kde sa takéto informácie zhromaždujú.tam to bude lepšie vydieť.
nica1107
01.06.09,05:47
My sme mali tiez uuuzasnu firmu. Mladi chalani, rychlo pracovali a hlavne kvalitne. Vsetko si priniesli, mali vynikajuci stroj, super material. My sme sa vobec o nic nestarali. Dostali sme taktiez moznost sa ist pozriet na uz urobeny domcek. Vzdy ked skoncili tak po sebe spravili uuuplen uuuzasny poriadok aky tam nebol ani pred nimi :) . Fakt boli super. Boli odniekial od Trnavy, ci Galanty. Ak by ste chceli tak 0911 557 692. :)
JajaFabša
02.06.09,04:50
Nepoznáte niekto podobných šikovníkov aj z okolia Trenčína?
bjuty smis
20.04.10,16:22
to nemáš 2.-€ na inzerát ?
pivko
20.04.10,18:03
Odporúčam Vám firmu, ktorá pracuje so strojovými omietkami. Práca po nich je krásna, po celej stavbe je poriadok a pracujú od rána do večera. Nám v rodinnom dome spravili omietku za týždeň a na prekvapenie úplne krásne a hlavne nechali po sebe poriadok. Nie ako niektorý, ktorí prišli, rozbúrali, zobrali peniaze a odišli. Je to firma z Trnavy a kontakt mám na mail : strojovaomietka@szm.sk. S cenou sa dalo s nimi dohodnúť bez problémov. My sme sa o nič nestarali, firma si to vymerala, dohodla lacný materiál aj s dovozom a taktiež aj so strojom. Naozaj odporúčam, super. Dokonca nám aj navrhli, že ak chceme môžeme si ísť pozrieť aj iné domčeky, ktoré už robili, aby sme to videli na vlastné oči. Táto firma aj zatepluje, stierkuje, pokladá dlažbu,.... proste hocičo. Pracujú spoľahlivo, preto Vám ich odporúčam.
Tak len si ich pekne dýchaj - tu chémiu:mee:keby študovala poradu tak by si si ich asi do vlastného domu nedala. Ja určite necham ovakovať steny klasikou / piesok,vápno cement;)/
ski555
21.04.10,12:09
myslím,že na hyperinzercii zaplavili hneď za sebou 2 stránky,že by nemali roboty?
Durik25
07.05.10,15:24
Ja som si dal spravit stukove strojove sadrove omietky. Odporucil mi ich jeden znamy co videl ich pracu a velmi ich chvalil . Bol som sa teda pozriet aj ja a okamzite som sa zozhodol pre tieto omietky. Su nadherne rovne a hladke takmer ako sklo. Mam na nich cislo 0908 756 132
martina0203
15.05.10,15:06
Nemyslím, že keď si niekto dáva inzeráty je o ničom, práve naopak šikovný a rozumný. A dýchať chémiu? Bludy... niekto niečo vymyslí všetci sa chytajú, všetci dýchame chémiu.............
220870
15.05.10,16:53
Nemyslím, že keď si niekto dáva inzeráty je o ničom, práve naopak šikovný a rozumný. A dýchať chémiu? Bludy... niekto niečo vymyslí všetci sa chytajú, všetci dýchame chémiu.............
Budúci mesiac mám jednu zákazku na strojný sajrajt ,kľudne sa prídte zhlboka nadýchať,dosýtosti ,koľko vám chutí.:mad:
pivko
16.05.10,04:28
Ja budem vakovať z Baumit jadrovej omietky-grobputz, čo je potom najvhodnejšie použiť na pucovku?Niekde som tu čítal že vápenné omietky musia zrieť až 1 rok pred malovaním , je to pravda?sa mi to nezdá.
220870
16.05.10,04:53
vápenné omietky musia zrieť až 1 rok pred malovaním SPROSTOSŤ
Laco-monter
16.05.10,05:10
vápenné omietky musia zrieť až 1 rok pred malovaním SPROSTOSŤ

To si niekedy ĺudia mysleli, že vápenná omietka musí rok vyzrieť , lebo ju líčili len vápnom, nič iné nemali.

A líčili 5x 8x aj viac x dokiaľ stena bola biela.:(

Vápnom je dobre tak dezinfikovať kurín pre sliepky.
pivko
16.05.10,06:11
vápenné omietky musia zrieť až 1 rok pred malovaním SPROSTOSŤ
Naozaj som to tu v nejakej téme našiel,len teraz to neviem ani za b nájsť:D Ja som si hneď myslel že je to blbosť. A akú pucovku použiť na ten grobputz, asi tiež od Baumitu však?Vraj sa nemaju vo vrstvách omietky kombinovať výrobky roznych firiem, tak je to vraj najlepšie.
220870
16.05.10,07:32
To si niekedy ĺudia mysleli, že vápenná omietka musí rok vyzrieť , lebo ju líčili len vápnom, nič iné nemali.

A líčili 5x 8x aj viac x dokiaľ stena bola biela.:(

Vápnom je dobre tak dezinfikovať kurín pre sliepky.
Ja si to už nepamätám ,ale starý ľudia nedali dopusťiť na vápno.Len nieje vápno ,ako vápno.Kedysi tu vraj po TO "jazdili" furmani zo Skýcova a predávali ručne vyrábané nehasené vápno .Z toho vraj stačila jedna vrstva "a bolo vymalováno".Dalo sa to požiť aj na fasády,čo už je niečo!Žiadna z "moderných "farieb sa nedá naniesť do hrúbky 18mm na strope.Nehasené vápno som videl.
To čo sa momentálne predáva ako vápno v stavebninách má s vápnom spoločný len názov.
Aby som to trochu uviedol na mieru.Vo vápenných omietkach prebiehajú chemické reakcie ktoré sú po 3-4 týždňoch z 95%ukončené.Takže je možné že zrenie (nie vyschnutie) trvá celkovo aj rok.Ale na kvalitu omietky to nemá vplyv.Podobne cement zreje 1000 rokov .
vladoziak
18.04.12,06:55
To si niekedy ĺudia mysleli, že vápenná omietka musí rok vyzrieť , lebo ju líčili len vápnom, nič iné nemali.

A líčili 5x 8x aj viac x dokiaľ stena bola biela.:(

Vápnom je dobre tak dezinfikovať kurín pre sliepky.

Ja mam novostavbu vymalovanu iba vapnom a nepripada mi moj dom ako kurin.Vapno,latex,fermež
petermikuláš
18.04.12,09:16
ja som tiež vymaľoval prístavbu domu len čistým nehaseným vápnom /resp. doma zahaseným/ a býva tam moja dcéra a nemá mindráky z toho, že býva v kuríne. Pri jej náročnosti som presvedčený, že by v kuríne nebývala.
No a nehovorím už vôbec o tom, že keď tam prídem ustavične tie izby vońajú a môžte tam byť koľko chcete nič vás nedráždi a pod. /na stenách vápno, podlahy nová palubovka napustená prírodným olejom, nábytok drevo masív/.
alltracboy
18.04.12,10:08
mne co robili strojove sadrove tak nepamatam ze by ta nieco extra smrdelo. Skor anhydrid