Ronka81
27.01.09,17:59
Dobrý den,
ja by som sa chcel informovat, či mi viete poradiť nejaké miesto, kde by som aj bez priatela vedela urciť, či môže mať deti, alebo nie. On si totiž myslí, že ich mať nemôže a na žiadne vyšetrenie nechce ísť z dôvodu, že by sa dozvedel, že je naozaj neplodny, môžete mi poradiť, ako to môžem zistiť bez jeho vedomia ?
Vopred dakujem za info,
Veronika
Tweety
27.01.09,17:15
Dobrý den,
ja by som sa chcel informovat, či mi viete poradiť nejaké miesto, kde by som aj bez priatela vedela urciť, či môže mať deti, alebo nie. On si totiž myslí, že ich mať nemôže a na žiadne vyšetrenie nechce ísť z dôvodu, že by sa dozvedel, že je naozaj neplodny, môžete mi poradiť, ako to môžem zistiť bez jeho vedomia ?
Vopred dakujem za info,
Veronika
Bez neho to určite nepôjde.:o
Johanka
27.01.09,17:33
Dobrý den,
ja by som sa chcel informovat, či mi viete poradiť nejaké miesto, kde by som aj bez priatela vedela urciť, či môže mať deti, alebo nie. On si totiž myslí, že ich mať nemôže a na žiadne vyšetrenie nechce ísť z dôvodu, že by sa dozvedel, že je naozaj neplodny, môžete mi poradiť, ako to môžem zistiť bez jeho vedomia ?
Vopred dakujem za info,
Veronika
Myslíš vešticu :eek:. Koľko má Tvoj priateľ rokov?
bobiku
27.01.09,19:31
Dobrý den,
ja by som sa chcel informovat, či mi viete poradiť nejaké miesto, kde by som aj bez priatela vedela urciť, či môže mať deti, alebo nie. On si totiž myslí, že ich mať nemôže a na žiadne vyšetrenie nechce ísť z dôvodu, že by sa dozvedel, že je naozaj neplodny, môžete mi poradiť, ako to môžem zistiť bez jeho vedomia ?
Vopred dakujem za info,
Veronika
bez priateľa to určite nejde! A čo tak sa porozprávať, ved ked plánujete takú vážnu vec ako dieťa predpokladám, že váš vzťah by mal takýto problém vyriešiť. Predsa nemôžete myslieť vzťah vážne, ked máte problém si to medzi sebou vyjasniť. Robiť veci poza chrbát priateľa sa mi zdá neseriozne.
marina8
27.01.09,19:48
Dobrý den,
ja by som sa chcel informovat, či mi viete poradiť nejaké miesto, kde by som aj bez priatela vedela urciť, či môže mať deti, alebo nie. On si totiž myslí, že ich mať nemôže a na žiadne vyšetrenie nechce ísť z dôvodu, že by sa dozvedel, že je naozaj neplodny, môžete mi poradiť, ako to môžem zistiť bez jeho vedomia ?
Vopred dakujem za info,
Veronika



...zufale zeny robia niekedy naozaj zufale veci.....:(
ondrejvla
27.01.09,19:55
...zufale zeny robia niekedy naozaj zufale veci.....:(

Súhlasím, len žena, ktorá veľmi túži stať sa matkou to vie pochopiť!

Ronka, skús sa s ním porozprávať, ide o vás oboch, ale ja na tvojom mieste by som asi tiež podobne uvažovala, veď predsa nejde o nič, čo by si robila poza jeho chrbát, ale ide o to, aby ste obaja boli šťastní. Len ty musíš vedieť, kde je hranica vášho spoločného rozhodovania.
arizona
27.01.09,20:30
Možno sa nebojí ani tak toho,čo sa dozvie ale toho, že ho Ty opustíš, keby sa dozvedel "tú zlú" správu.Lebo z Tvojho príspevku cítim, že túžiš po ďeťoch.

Ak plánujete spoločný život , tak treba otvorene hovoriť aj o takýchto veciach.Neskúšaj si zisťovať nič poza jeho chrbát, radšej sa ho snaž presvedčiť o nejake návšteve odborníka.