Lenocka1950
27.01.09,22:12
Hoci som už dosť stará, som tu nová. Keď sa nepozriem na seba do zrkadla, tak sa cítim mladá.Tak sa radšej do zrkadla nepozerám a keď mámčo len trošku času, tak sa mrknem do "Porady".Budem ešte potrebovať veľa času, kým sa tu zorientujem. Ale baví ma to tu Vás, zatiaľ som tu našla všetko, čo som potrebovala. Vďaka a hurá do ďaľšieho pátrania.Lena. :)
Zoltán Kovács
27.01.09,21:13
Vítaj medzi nami.
ondrejvla
27.01.09,21:36
Hoci som už dosť stará, som tu nová. Keď sa nepozriem na seba do zrkadla, tak sa cítim mladá.Tak sa radšej do zrkadla nepozerám a keď mámčo len trošku času, tak sa mrknem do "Porady".Budem ešte potrebovať veľa času, kým sa tu zorientujem. Ale baví ma to tu Vás, zatiaľ som tu našla všetko, čo som potrebovala. Vďaka a hurá do ďaľšieho pátrania.Lena. :)

Lenocka1950, vôbec nie si stará, sme tu aj staršie...Tak vitaj a zaraď sa.
danushka
27.01.09,21:44
Lenocka1950, vôbec nie si stará, sme tu aj staršie...Tak vitaj a zaraď sa.

Vlastička, zabudla si Lenočke povedať, že je v klube večných 17tiek:):):).
Nám sa tu vek zastavil.
Lenocka1950
27.01.09,22:17
Vďaka za privítanie. Je mi ľúto, že celý február nebudem s Vami, budem za hranicami opatrovať ešte staršiu babku, ako som ja. Ale do konca januára mám ešte zopár dní, tak snáď do tej mojej hlavy ešte niečo natlačím. A v marci budem pátrať a priúčať sa ďalej. Ahojte, Lena, Lenocka 1950.
Melnick
27.01.09,22:48
Lenocka1950, vôbec nie si stará, sme tu aj staršie...Tak vitaj a zaraď sa.
Vlasti a Ty kedy si zostárla????????????????:eek: Ty už nemáš 17 ??????????:D
DanielaSL
27.01.09,23:04
Má..len na to v tomto období, kedy už ani nevieme ako sa voláme...zabudla.....;):)
ondrejvla
30.01.09,14:28
Má..len na to v tomto období, kedy už ani nevieme ako sa voláme...zabudla.....;):)

Ale mám, len sa musím pozrieť do rodného listu, či budem mať aj po daňových priznaniach, či aj o rok...http://www.porada.sk/images/icons/icon5.gif