janaGT
10.06.05,10:09
Včera môjmu otcovi narazil do auta druhý vodič. Nakoľko sa nestalo nič vážne, políciu nevolali, len išli do Allianzu - nakoľko tam mali obidvaja poistené autá, išli na obhliadku. Tam im pracovník spísal doklady, odfotil auto. Dnes som tam išla zaniesť ešte nejaké údaje z TP, a pýtala som sa, že ako mu tú škodu preplatia. A bolo mi poveddané, že na základe amortizácie, veku vozidla a ešte neviem čoho, že bude otcovi poslaná určitá čiastka poštou alebo na účet, ako si uvedie v žiadosti. Potom som sa spýtala, že čo ak bude čiaska, ktorú mu allianz pošle menšia, ako tá, čo zaplatí za opravu. A pracovník mi na to povedal toľko, že to je jeho problém, že nech si zoženie lacnejšie súčiastky, že už mu nikto prípadný rozdiel nevyplatí. Myslíte, že je tento postup pracovníka správny?
ALLL
10.06.05,08:14
Tak to neviem ako to funguje v poistovni, nam preplacaju skody na zaklade dokladu o oprave vozidla a podla toho co je napisane v zmluve, odpocitaju spoluucast,dph....
tibor
10.06.05,08:15
akosi som to nepochopil - neviem prečo sa vôbec bavíš s tým prijímateľom poistných udalostí. jemu ste len mali dať vyplnené doklady o nehode, nech ofotí auto poškodeného - teda Vaše a basta. auto dať opraviť a faktúru za opravu potom dať do allianzu na odbor likvidácie. preplatili mi to celé. komplet - predsa je to z jeho zákonnej poistky toho vinníka šoféra.
Zita5
10.06.05,08:16
Bohužiaľ ten postup som už zažila s firemným autom v poisťovni Kooperatíva , bola prevedená zo strany SLOVDEKRA /spolupracuje s poisťovnami/ obhliadka auta , škoda bola vyčíslená na sumu približne 80 000,- Sk . Servis previedol opravu a poisťovňa zrealizovala úhradu o 10 000,- menej s oddôvodnením , že sme si mali nájsť servis , kde majú lacnejšie súčiastky . A bolo , nepomohlo ani osobné jednanie s poisťovnou ani odvolanie .
tibor
10.06.05,08:16
ako píše ALLL, ktorý súčasne reagoval - ale tu sa to preplatí všetko - žiadna spoluúčasť - tá sa tak prepláca u havarijných poistiek.
janaGT
10.06.05,08:17
akosi som to nepochopil - neviem prečo sa vôbec bavíš s tým prijímateľom poistných udalostí. jemu ste len mali dať vyplnené doklady o nehode, nech ofotí auto poškodeného - teda Vaše a basta. auto dať opraviť a faktúru za opravu potom dať do allianzu na odbor likvidácie. preplatili mi to celé. komplet - predsa je to z jeho zákonnej poistky toho vinníka šoféra.
ty si to mal tiež v Allianzi?
janaGT
10.06.05,08:18
takže čo mi poradíte, ako sa mám brániť, resp. ako si mám vydupať, aby mi bola preplatená celá oprava?
tibor
10.06.05,08:22
ano v Allianzi. bolo to v októbri minulého roku - nešťastník z Oravy mal totálku a ja oškretý zadný nárazník a pokrčený výfuk. bolo to v Allianzi na Dolnozemskej - oprave v Porsche Interauto priamo tam - dokonca bola možnosť taká ako pri niektorých havarijných poistných udalostiach, že to Allianz zaplatí celé a nám potom len spolúčasť prefaktúrujú - čo ale my neberieme ohľadom DPH a jej odpočtu.

preto doporučujem aby ste sa v poisťovni hneď spýtali, či berú fa za opravu v tom a tom servise...a podľa mňa je servis v Porsche Interauto jedne z najdrahších v SR...ak nie úplne.
tibor
10.06.05,08:32
jani - aké je to auto? myslím značka, typ. opravu v Autocomodex na kraji TT neakceptujú?
janaGT
10.06.05,08:33
otec má Toyotu, nie celkom novú - 14 ročnú. Keď mu pred 7 rokmi jeden "ožran" vrazil do predného boku, tak vtedy sa to síce riešilo bez poistky, dohodli sa medzi seb ou, ale len tým chcem povedať, že výmena blatníka, svetla, nastriekanie a neviem ešte čo presne ho vtedy vyšlo niečo cez 40 000,-
A teraz má rozbité zadné svetlo komplet + nárazník. A v poisťovni mu povedali, že mu dajú tak max. 10 000,-. Možno to vystačí na opravu, ale ak nie, tak prečo by mal on doplácať na to, že nejaký 78 - ročný s prepáčením dedko, mu vrazí do auta, A ešte chcel utiecť, len jediné šťastie, že otec sa práve vracal na prakovisko a počul ako mu auto "hučí". Tak potom utekal za starým a odchytil ho na červenej - na semfóri. Dedko celý vystrašený, že on je už starý, že dobre nevidí a že on sa zľakol a stále dokola. A ešte že mal zahmlené okno. No paráda! Tak načo si potom sadá za volant? A ešte jedna pikoška. Ako otec z a ním utekal na križovatku, tam ho teda lapil, ešte pri cúvaním dedko nacúval do auta, čo stálo za ním. A zhodou okolností to bol jeden pán z ulice, kde býva aj otec. Jemu tuším len skrivil značku a oškrel trošku auto.
Chobot
10.06.05,08:44
odla môjhonázoru, aj podla Vseobecných poistných podmienok poistovne je postup správny. Poistovna prepláca práce v plnej výske a za súciastky si môze strhnút amortizáciu.

Náhrada skody môze byt bud tak, ze predlozís úctenku zo servisu a tam platí horeuvedené, alebo si to nechás uhradit podla tabuliek poistovne a opravu si zabezpecís svojpomocne alebo u niekoho ladnejsieho.

Ja som uz vyuzil obe moznosti - raz mi oskreli bok. SKoda bola cca za 13.000. Poistovna zaplatila z úctu opravy práce v plnom rozsahu (vyklepávanie + lakovanie) a z blatníka mi strhli amortizáciu - mám Formana.

Druhý krát mi na parkovisku nacúvali do predného nárazníka, zlomili plast. Poistovna mi preplatila podla tabuliek 3500 sk. V servise by mi to na nový nárazník a opravu nestacilo, tak som si zohnal na vrakovisku starsí a vymenil som si to sám. Esta som aj usetril.

Na amortizáciu dost ludí frfle, ale treba sa na to pozriet objedktívne. Poistovna Ti nemôze zaplatit nový kus, ked ten Tvoj bol starsí. Vysvetlím to trochu prehnane na nsledovnom príklade:

Más nejaké 8 rocné auto, trochu ojazdené, trochu hradzavú karosériu, lak vyblednutý. Niekto Ti tak narazí auto, ze karoséria sa musí celá vymenit. Ty dostanes novú, nehrdzavú karosériu s funglovým lakom. A poistovna by to mala zaplatit, hoci predtým si mala hrdzavú? Preto Ti ju amortizuje, teda odráta pridanú hodnotu. Poistovna Ti vlastne zaplatí hodnotu Tvojej starej karosérie - lebo tá skoda skutocne vznikla, skodou nie je cena novej karosérie. A ty zároven získas novú karosériu po odrátaní hodnoty tej starej.

Ak nie si pokojná s úhradou, môzes ziadat doplatit zvysok nákladov (pozor nie skody!) od vinníka nehody súdnou cestou.

U ludí stále prevláda házor, ze poistovne sú dojné kravy a treba z nich vyzmýkat co najviac. Pritom úlohou poistovne je zmiernit následky skodovej udalosti a uhradit skodu do výsky skutocnej skody. V ociach bezných ludí sú hrdinovia tí, ktorí podvedú poistovnu a nechajú si vyplatit väcsie plnenie, nez bola skutocná skoda. Ale ze to je trestný cin, si mnohí ani neuvedomujú alebo nechcú uvedomit. Bol by hrdina ten clovek aj vtedy, ak by od vás kúpil videokazetu a pritom by vám zobral aj vidoerekordér?
janaGT
10.06.05,08:52
nemyslím si, že poisťovňa je dojná krava - ako si to označil, ani nechcem aby bolo vyplatené niečo naviac, dokonca ani nemám v úmysle poisťovňu "obrať o prachy". Len by som bola rada, aby otec na tom neškodoval.
Chobot
10.06.05,08:54
Pre januGT: videl som, ze to auto má 14 rokov. Jedna vec je, ze vás oprava bude stát viac, nez dostanete od poistovne, ale poistovna by vám de facto mala zohnat rovnakú súciastku (napr. za ten znicený nárazník) a rovnako starú - 14 rocnú. Lenze poistovna nebude behat po bazároch a zhánat to, ona vyráta, co by to stálo a to vám zaplatí. To, ze vy kúpite novú, je uz vasa vec. Za tú cenu si môzete zohnat aj starsiu súciastku, preco to musí byt nová? A ked uz nová, tak precoby vám ju mala platit poistovna?

Prestav si, ze Tvoj syn (neviem, ci ho más, ale dajme tomu ze áno) spoluziakovi roztrhne starú, deravú, vyblednutú zimnú bundu. Prídu jej rodicia a povedia, ze tá bunda stála pred 10 rokmi 4500 SK, pricom dnes by nemala honotu ani 500 sk. Co urobís Ty? Zaplatís im tých 4500 SK, alebo kúpis novú bundu za 4000? Alebo sa dohodnes, ze im dás napr. 500 sk, nech kúpia novú bundu?

Treba sa na to pozriet z obidvoch strán.

Neobvinoval som konkrétne Teba, ze chcete oklamat poistovnu, neber to osobne. To bolo zovseobecnené.

A ked hovorís, ze nechces aby otec skodoval - co je tá vasa skoda? Je to cena opravy auta? Keby to auto bolo zdemolované ako totálka, tak skodou by nebola hodnota nového auta, ale cena, za ktorú by ho bol v stave pred znicením predal. Rovnaké je to aj s tými súciastkami. Skodou je hodnota súciastok, ktoré boli znicené (plus cena opravy). A 14 rocný nárazník nemá hodnotu nového nárazníka.

Vy s opravou budete mat výdavky - priamu skodu vám uhradí poistovna (hodnota znicených súciastok plus práca) a iné náklady pôjdu na vasu tarchu (rozdiel ceny novej súciastky a pôvodnej, stratu casu - cesta do servisu, spät,...).
janaGT
10.06.05,08:56
chobot - nepracuješ ty náhodou pre poisťov)nu?
ilona
10.06.05,09:00
Ja môžem poisťovńu ALIANZ len obhájiť,lebo mám s ňou dobré skúsenosti.V rodine máme veľa motorou-aj firemných aj súkromných a tých hávarii,alebo škrabancov je v roku dosť.Jedno auto sme mali poistené v Kooperatíve,tak tam bol problém,už by som tam viac auto poistiť nedala.Z Alianz nemám žiaden problém,spravia obhliadku,dám do servisu,vyzdvihnem opravené auto ,doplatím spoluúčasť.Ak je auto už staré,tak zase budme objektívny amortizácia musí byť,alebo dohodnúť sa,aby ten čo škodu spôsobil prispel na tento doplatok,taktiež sa to dá aj z poistiek,ak má nejakú podobnú uzavretú.
Chobot
10.06.05,09:00
Pracujem, ale pre zivotnú. Poistnie majetku nerobíme, ale vidím do toho viac, nez bezní klienti.
tibor
10.06.05,09:02
myslím, že chobot aj keby pracoval pre poiťovňu - popísal to presne. neuvedomil som si ani ja, že je rozdiel nabúrať 2-3 ročné a 14 ročné auto. ale keĎže ide o klampiarske práce a striekanie - mali by to preplatiť všetko - a cena svetla nebude veľká...
Zuziana
10.06.05,09:09
Janka a nemá otec náhodou ečte aj havarijnú poistku?
Chobot
10.06.05,09:13
Janka a nemá otec náhodou ečte aj havarijnú poistku?Na 14 rocné auto by som si ja uz ziadnu havarijnú poistku nedával. Tie sú dost drahé, za pár rokov clovek zaplati viac, nez je casová hodnota auta.
Zuziana
10.06.05,09:40
Myslela som starú poistku, ktorá bola uzatvorená možno ešte pri kúpe. Viem, autá na 10 rokov havarijne nikto nepoisťuje.
janaGT
10.06.05,10:13
Janka a nemá otec náhodou ečte aj havarijnú poistku?
nie, nemá.
Janka Gánovská
10.06.05,12:13
Ja na Allianz nepoviem nič dobré. Priateľ má autoservis a keď príde zákazník, že má havarované auto a chce si ho dať u neho opraviť a je poistený v Allianzi, tak poisťovňa postupuje nasledovne: Ak autoservis nie je zmluvný partner poisťovne, musí im poslať kalkuláciu súčiastok v nákupných cenách a Allianz mu nahlási, že z tejto ceny musí ešte odpočítať 10%. Už ste niekedy počuli, aby niekto nakúpil niečo za 100 a potom to predal o 10% lacnejšie? Na otázku priateľa, či sa teda môže stať ich zmluvným partnerom, tak položia otázku, či už je zmluvným partnerom niekoho iného, ak odpovie,že áno, tak je odpoveď, že je nám ľúto, ale to nejde. Tak šiel ten zákazník do Porche Interauto a dal si to tam spraviť. Servis si dal na to hroznú maržu, oprava trvala skoro mesiac, inde by to zvládli za týždeň, a Allianz mu všetko bez problémov zaplatil. Je to akási divná politika. Na jednej strane sa hovorí o šetrení a amortizácii, ale na druhej strane "tí vyvolení" sa majú dobre a obyčajný človek so starším autom zaplače.
viktoria
11.06.05,05:53
Pracujem, ale pre zivotnú. Poistnie majetku nerobíme, ale vidím do toho viac, nez bezní klienti.
Amortizácia je zohľadnená aj v poistnom?
Daniela
23.06.05,05:41
Dobdí ľudia,poraďte: včera ma navšívili pracovníci Allianz poisťovne, kde mám všetky poistky, veď kde by som mala, keď niekedy bola len Slovenská poisťovňa, že chcú odkúpiť poistky za 15 OOO,- Sk a ponúkajú inú . Já mám uzavretú zmluvu na 38 tis.Sk pri dožití poistky. Mám tam také 10 ročné, ktoré sú za chvíľu na dožitie. Platím to deťom, sebe atď. Myslíte, že ich mám vypoklonkovať a povedať, nechcem zmenu mám uzavretú poistku za iných podmienok ? Máte s tým niekto skúsenosti?
JanaF
23.06.05,06:00
Spravne ti povedal, mali sme nehodu pred mesiacom, tiez sme to nechceli riesit cez policiu, tak sme to riesili cez poistovnu Allianz. Skoda, ktora bola sposobena a preplatena poistovnou nedosiahla ani tretinu z celkoveho poskodenia auta:( Mozno pri havarijnej je to ine ako len preplatenie zo zakonneho poistenia.
Chobot
23.06.05,06:11
Pokial Ti poistovna ponúka na odkup poistku, tak v tom vzdy bude nejaký hácik. Neviem aké más tie pôvodné ktoré chcú odkúpit a aké Ti ponúkajú. V prvom rade si pozri, aké más doby platnosti poistiek (kolko je do konca), potom na co znejú (dozitie), aká je poistná suma, aká je odkupná hodnota a ci zodpovedá ponúkanej. Hlavný dôvod ich ponuky by som videl v garantovanej úrokovej miere. Pozri, aké zhodnotenie Ti v tých pôvodných zmluvách garantujú a porovnaj si s tým, aké je teraz (pohybuje sa okolo 3%). Pred 10 rokmi to mohlo byt aj 8%, ja mám s Amslicom poistku z roku 1999 na 5% a na syna mám v Kontinuite na 6%.

Robím tiez v jednej zivotnej poistovni, tak Ti môzem poradit kopec vecí aj takých, ktoré Ti poradca nepovie.
Daniela
23.06.05,06:31
O.K. pozriem, ozvem sa. Som v práci. Zatiaľ vďaka.
Pepa
23.06.05,08:58
Dobdí ľudia,poraďte: včera ma navšívili pracovníci Allianz poisťovne, kde mám všetky poistky, veď kde by som mala, keď niekedy bola len Slovenská poisťovňa, že chcú odkúpiť poistky za 15 OOO,- Sk a ponúkajú inú . Já mám uzavretú zmluvu na 38 tis.Sk pri dožití poistky. Mám tam také 10 ročné, ktoré sú za chvíľu na dožitie. Platím to deťom, sebe atď. Myslíte, že ich mám vypoklonkovať a povedať, nechcem zmenu mám uzavretú poistku za iných podmienok ? Máte s tým niekto skúsenosti?Daniela, ide pravdepodobne o toto:
- odkúpenie poistiek za 15 tis. - chcú ti ponúknuť nové produkty a to odkúpenie znamená, že by si nemala určitú dobu platiť za novú poistku platiť /bude to kompenzované "odkúpením poistiek za 15 tis."/ a potom začneš normálne platiť. Záleží od serióznosti "finančného poradcu" ako ti nový produkt vysvetlí. Pozor na výšku poistného, ktoré budeš platiť "potom". Stretla som sa s takým ťahom, že klientovi ktorý mal uzatvorenú poistku na určitú dobu príkl. 15 rokov a pred "výročim" ho navštívil "finančný poradca", ktorý mu natĺkol do hlavy, že "potom" bude platiť toľko, koľko si on sám určí. Bola to taktika predaja, neplatil koľko si "potom" určil, ale podľa tabuliek. Teraz som postrehla , že aj tvoje poistky sú "pred dožitím". Evidentne je tu záujem o "produkciu" pre poisťovňu. Je to na tebe, vypočuj si ich a rozhodni sa /nejakú poistku treba mať, vlastne nie nejakú ale dobrú/.
Daniela
24.06.05,05:21
Takže, preštudovala som a presne o zhodnotenie tu ide : t.j. pri dožití 15 % + 10 % prémia. Myslím, že necham všetko tak ako je, pekne sa poďakujem za vysvetlenie a budem čakať na dožitie poistiek. Mám ich tam peknú kôpku.
Chobot
24.06.05,06:52
Z toho majú teraz poistovne tazkú hlavu. Zhodnotit na dnesných trhoch rezervy je sakra tazké. My sme relatívne nová poistovna, a v súcasnosti zhodnocujeme tak na 4%. Tí starsí, ak predtým dhodobo dobre ulozili s dobrými sadzbami, tak este môzu profitovat s výnosom tak cca 6%.

Ale ak pred 10 rokmi sa zaviazali na 8 alebo viac percent, tak to musia kompenzovat z vlastných zdrojov. A asi o to islo aj v Tvojom prípade. Ak by si poistku odkúpila, odkupné hodnoty sú vzdy pre klienta nízke. Aj keby ponúkli nejaký benefit z novje poistky, to pôvodné garantované zhodnotenie klient stratí.

Mozno v tom bude aj to, co písal pepa, ze nahánajú novú produkciu. Práve Allianzu slapeme na krk, minulý rok sme boli stále pred nimi a predbehli nás az v závere roka v novej produkcii.
Viera123
23.04.06,14:33
Dobdí ľudia,poraďte: včera ma navšívili pracovníci Allianz poisťovne, kde mám všetky poistky, veď kde by som mala, keď niekedy bola len Slovenská poisťovňa, že chcú odkúpiť poistky za 15 OOO,- Sk a ponúkajú inú . Já mám uzavretú zmluvu na 38 tis.Sk pri dožití poistky. Mám tam také 10 ročné, ktoré sú za chvíľu na dožitie. Platím to deťom, sebe atď. Myslíte, že ich mám vypoklonkovať a povedať, nechcem zmenu mám uzavretú poistku za iných podmienok ? Máte s tým niekto skúsenosti?
No toto je už síce starší príspevok, ale Dani, ako to pokračovalo, ako si sa vtedy rozhodla? Zdá sa mi, že nikto vtedy naň nezareagoval.